18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Statystyki

Santoryn • 2013-05-22, 21:51
Francja to jeden z najbardziej rasistowskich krajów w Europie - wynika z badań World Values Survey. Znaczna część Francuzów nie kryje uprzedzeń również wobec imigrantów i homoseksualistów. Wśród tolerancyjnych wobec obcokrajowców Niemców, co czwarty nie chciałby mieszkać obok muzułmanina, a 24 proc. Finów wolałoby nie mieć za sąsiada Rosjanina. W porównaniu z Zachodem, Polacy wyjątkowo niechętnie odnoszą się do homoseksualistów, jednak na europejskiej mapie rasowych uprzedzeń, Polska nie wyróżnia się w żaden sposób.






Moim zdaniem nic dziwnego ze Polska nie wyróżnia się w żaden sposób odnośnie rasowych uprzedzeń, bo nasz kraj póki co jest omijany przez te ciapate ścierwo a ludzie nie używający komputera, nie mają pojęcia jakim zagrożeniem mogą być "kozojebcy" a gdy się dowiedzą na własnej skórze ( niczym Francuzi ) wtedy będą szukać zakątków na własnej ziemi we własnym państwie gdzie będą odseparowani od tego ścierwa.


Byłem za granicą w zeszłe wakacje, mój wujek powiedział mi podczas luźnej rozmowy - wszyscy biali to rasiści ale nie możemy tego głośno mówić bo nas wyrzucą z pracy. Im więcej kolorowych osiedli, tym dalej biali wyprowadzają się na północ i tak jest od 20 lat, jaki to kraj ? Kanada. Są tam czarne dzielnice gdzie w strzelaninach giną dzieci a policja boi się wjeżdżać jednym radiowozem, dz**ki można spotkać o każdej porze dnia i nocy na stacjach benzynowych a gdy widzisz atrakcyjne ogłoszenie na popularnym u nich kijiji.com pochodzącym z tamtej dzielnicy to wiesz ze to pułapka, zresztą nikt biały nie pojedzie tam auta kupować itp. po prostu ludzie się boją. Mam nadzieje że to nie spotka nigdy naszego kraju i że zawsze będziemy stanowić większość a cudzoziemiec będzie gościem na naszej ziemii którą będzie szanował a jak nie to od razu niech wypie**ala tam skąd przyszedł.


Co do homoseksualizmu, zapie**olić to w zarodku bo potem tylko ostre kule pomogą ( tutaj się powtarzam, ale swojego stanowiska nie zmienię ). Dobrze ze chociaż tutaj problem jest zauważony tylko ciekawe czy nie przeoczymy momentu w którym to pedalstwo stanie się niegroźne a naród uśpiony pogrąży się w legalności tego ścierwa.


Żródło

Td0bT

2013-05-22, 21:54
Hahaha ;D Jak na ironię we Francji połowę społeczeństwa stanowią murzyni i ciapaci...

Santoryn

2013-05-22, 22:01
wiadomo ze jest tu mowa o białych mieszkańcach Francji a nie ciapatych z obywatelstwem czy pobytem.

zlomiarz666

2013-05-22, 22:04
co nie zmienia faktu, iz chcialbym zeby na tej mapce Polska byla bardziej czerwona niz przykladowo turcja....

WolferZmc

2013-05-22, 22:08
Polska na czarno ! :amused:

Karenz88

2013-05-22, 22:37
Żeby zapobiegać rasizmowi powiano się wyj***ć kozojebców i bambusów , rasizm będzie na wysokości 0 %

RymOwator

2013-05-22, 22:55
To jest ocenzurowana wersja na nasz kraj.. Ta jest prawdziwa :amused:

andrewerty

2013-05-22, 22:59
ja z kolei nienawidzę rasistów
.
.
.
i murzynów


Moby_Dick

2013-05-22, 23:04
ch*ja warte to. W UK z rasizmem problemy już przedszkolach mają. Tylko od nich mało co na zewnątrz wychodzi, tak samo jak ich interesuje co na zewnątrz (inne kraje) się dzieje.

Chleb razowy

2013-05-22, 23:30
Cytat:

Hahaha ;D Jak na ironię we Francji połowę społeczeństwa stanowią murzyni i ciapaci...


Dlaczego ironia? To jest logiczne. Jeśli połowę społeczeństwa stanowią ciapaci i murzyni, to nic dziwnego, że jest tam rasizm - w końcu ciapaci i murzyni to najwięksi rasiści.

~LeweOkoSaurona

2013-05-22, 23:40
Statystyki, badania, sondaże... wszystko to ch*ja warte bo niemiarodajne. Wiadomo, jaka jest nagonka na rasizm, nietolerancję, homofobię i inne. Fakt, że każda osoba biorąca udział w podobnym badaniu powinna mieć zapewnioną anonimowość, jednak większość, aby chuchać na zimne nie przyzna się otwarcie do swoich poglądów. W każdym badaniu istnieje coś takiego, jak błąd statystyczny, jednak w tym przypadku wydaje mi się, że deklarowane odpowiedzi znacząco odbiegają od rzeczywistości.

Ptoon

2013-05-23, 00:57
@up piwo!
Powinni zrobić jakąś akcję z t-shirtami, kubkami, czapeczkami itp. z hasłem "nie jem kebabów".

Stefansuchar

2013-05-23, 08:50
W Polsce ankietowani to chyba "ruch palikota"

dodii

2013-05-23, 10:16
Te wszystkie ankiety i statystyki to o mur rozbić