18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Statystyka

Se...........ki • 2017-09-26, 17:21
W wolnej chwili postanowiłem odwiedzić strony naszych kolegów z za oceanu i sprawdzić ich statystyki przestępstw. Z racji mojego ograniczonego języka angielskiego nie znalazłem najnowszych statystyk, ale stare też nie są. Z innymi już się podzieliłem i czas na was koleżanki i koledzy :wodka:



Grajek_

2017-09-26, 22:52
@AleDlaczego Jak Polacy przedzaja murzynów? Weź dodaj jamajke, nigerie i somalie...

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-26, 23:02
Nie każdy NIGGERyjczyk to murzyn.
Przynajmniej wg niego ;)

The_Generat

2017-09-26, 23:17
to nie żadni murzyni tylko pie**olone sierotki z Aleppo i statystyki ich nie obejmują

kamuha

2017-09-27, 00:11
AleDlaczego napisał/a:

Hranipex,

Kolejny narodowy analfabeta. Przeczytałeś to co napisałem czy jak feministka zobaczyłeś coś co nie jest zgodne z twoją ideologią i dostałeś pie**olca?



Kilka osob wyzej argumentowala sensownie że naginasz prawdę. Wciąż zastanawia mnie jak to jest żyć posrod nas i mieć świadomość że tobą gardzimy?

parolpl

2017-09-27, 00:51
A ja wam powiem, że te statystyki możecie sobie w duże wsadzić. W przytaczanych tabelach podają przestępstwa znane organom ścigania. W slamsach, gettach, czy z innych powodów (np. kobita się wstydzi przyznać do gwałtu, czy emigrant siedzący nielegalnie), nie będą zgłaszane przestępstwa. Dlatego niemożliwe jest przeprowadzenie pełnych i wiarygodnych statystyk. Powinni odnotować, które rejony pominęli z powodu braku danych. I to tyle, dalej się przerzucajcie procentami.

Al...........go

2017-09-27, 06:59
kamuha,

A kto normalny przejmuje siÄ™ opiniÄ… jakichÅ› stulejek z internetu?

jackalski

2017-09-27, 08:06
Anonimowyja napisał/a:



Dobra, to teraz patrzymy na https://en.wikipedia.org/wiki/Race_and_ethnicity_in_the_United_States
-Biali stanowią 72,4% społeczeństwa
-Czarni stanowią 12,6% społeczeństwa

[...]

Tak więc czarni są statystycznie 2,2 bardziej skłonni do popełniania przestępstw. A jakie są tego przyczyny? Nie wiem, ale się domyślam.



100% zgody. Czarni popełniają więcej przestępstw, chociaż ciekawie to wygląda zestawienie tego z ofiarami tych przestępstw. Czarni popełniają więcej dużo więcej morderstw i rabunków, a ich ofiarami są przede wszystkim... czarni. Bieda i desperacja rodzi patologię - jeśli ktoś ma co do tego wątpliwości to w Polsce też są takie urocze miejsca, że bez kija nie podchodź :)

Wkurza mnie to, że ktoś wyciąga z dupy dane i próbuje przedstawić jako prawdę. Czuję się wtedy jakbym rozmawiał z politykiem, albo kimś innym kto uważa mnie za amebę intelektualną. Chociaż czytając komentarze ludzi, którzy bezrefleksyjnie przyjmują to jako prawdę, to może taka strategia ma sens.

Hranipex napisał/a:



Chłopie udowodniłeś, że czarni dokonują więcej przestępstw niż biali.
68% gwałtów... tak, biali dokonali 2,5 raza tyle gwałtów co czarni, to FAKT. tyle, że białych jest 6 razy tyle, co czarnych, więc, jeśli mieliby takie same skłonności do gwałtów, to powinni dokonać 6 razy tyle gwałtów co czarni, a wg tej tabeli, którą podałeś, współczynnik wynosi 2,5 razy.



2,5 raza to nie 5x, 10x, 36x albo 59x, tak?
Tak.

Or...........‚k

2017-09-27, 09:02
Siedzi taki "AleDlaczego", wypisuje głupoty i czeka na aprobatę debili (sam nim jest), nagina fakty po to by pokazać, że lewacka ideologia nie jest taka zła, albo po to żeby wyróżnić się z tłumu. Robi z siebie "yntelygenta", a jest zwykłym naciągaczem skórki. Jak ludzie przedstawili "t"obie argumenty to zamknąłeś p*zdę. Typowy przykład imbecyla, który ma skłonności do otumaniania innych pajaców. Zasługujesz na porządną melę z gilem prosto w pysk, wyplutą przy Twojej rodzinie żeby jak najbardziej cię poniżyć, chociaż ch*j z tym. Ktoś ciebie przecież musiał wychować, więc to pewnie tacy sami idioci. Wielbiciele wpie**alania krzewów i stolca przesiąkniętego psim szczochem. Tfu.

poligon6

2017-09-27, 09:12
"Statystyki z 2014 pokazujące ilość z 11000 skazanych imigrantów w UK. Polacy to prawie 10% i wyprzedzają murzynów i muzułmanów. Tak tylko wrzucam."

Wiedziałem ze lewactwo czyms błysnie. Po pierwsze nie uwzględniło udziału procentowego. Polacy sa jedna z najliczniejszycch grup w UK i wiadomo że beda popełniać najwiecej przestepostw. Co do muzułmanów i murzynów, to tabela rozbija te grupy na konkretne narodowosci a wiec mamy jamajczyków, ale brakuje innych murzynów, Mamy pakistańczyków ale brakuje innych muzułmanów. Tak jak pisałem, potwierdza sie to ze lewactwo nie mysli.

xavenue

2017-09-27, 14:34
Swiat caly opanowaly dwie firmy. Google i Facebook. Najwazniejszym obecnie w tych firmach jest rozwijanie sztucznej inteligencji. To moze zdecydowac kto w przyszlosci przejmie wszystko. ze wzgledu na dzialania prezydenta Trumpa (rasistowskie) Facebook przeniosl te badania do Kanady. USA traci najwazniejsze laboratorium Facebooka. tak sie oplaca rasism. Na Polske sie mowi Mexyk Europy. I tak zostanie. Debile.

A pozatym czarni sobie kradna itd i strzelaja glownie miedzy soba. tymczasem najstraszniejsze zbrodnie sa czynione tylko przez bialych. ataki na dzieci w szkolach, ludzi w kosciolach. rowniez tylko jedna trzecia atakow na tle rasowym jest w USA wykonywanych przez czarnych. dwie trzecie przez bialych. biala rasa to najwieksi sadysci ii smiecie. najsmieszniejsze jest to ze wlasnie USA za rasizm i Trumpa placi slono! Kto kiedys mieszkal w Amsterdamie czy Irlandii tez zrozumie dlaczego u nas nie bedzie nigdy tak jak tam :-) banda zacofanych debili. za granica mi wstyd mowic ze jestem z Polski.

kamuha

2017-09-27, 22:42
AleDlaczego napisał/a:

kamuha,

A kto normalny przejmuje siÄ™ opiniÄ… jakichÅ› stulejek z internetu?



Tak duzo pytan.
Teraz zastanawiam się co cię bardziej przeraża ucięty naplet czy też zasznurowany kaptur?
Ktoś ostatnio płakał że chrzest dziecka jest chory bo jest nieswiadome.
Ale ucinanie skóry na ptaku noworodkom w imie tallmudu jest już OK.

sumka

2017-09-28, 15:09
Taka Cebulana statystyka:
Karyny i sebixy to 20% populacji Cebulaków popełniają 80% przestępstw.