18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Statystyka

Se...........ki • 2017-09-26, 17:21
W wolnej chwili postanowiłem odwiedzić strony naszych kolegów z za oceanu i sprawdzić ich statystyki przestępstw. Z racji mojego ograniczonego języka angielskiego nie znalazłem najnowszych statystyk, ale stare też nie są. Z innymi już się podzieliłem i czas na was koleżanki i koledzy :wodka:



SpeedyG

2017-09-26, 20:12
Był taki rok, że w jednym ze stanów w USA pary pedalskie mogli adoptować dzieci. 90% tych dzieci było molestowanych i gwałconych, stąd wyszło że pedały to również pedofile więc nie powinni dostawać prawd do opieki nad dziećmi.

ex32

2017-09-26, 20:21
@Seki No napracowałeś się. Podasz jakieś wiarygodne źródła?

jackalski

2017-09-26, 20:49
Kłamczuszku, żeby nie powiedzieć kłamliwy ch*jku. Może prawdziwe dane, co?

https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2015/crime-in-the-u.s.-2015/tables/table-43

Nie wiem, czemu ludzie postują rzeczy, które są ewidentnym kłamstwem i to do tego tak łatwym do zweryfikowania.
Co nie zmienia faktu, że azjaci faktycznie są zajebiści..

DiKarpio napisał/a:

Obrazek



Biali według statystyk DOJ popełnili w 2015 w USA 68% gwałtów.
Masz coś do dodania?

d1abol napisał/a:

A teraz prosze o komentarz jakiegos lewaka



Proszę bardzo:
sprawdź dane na stronie FBI.
rok 2015 (który rzekomo ten kmiot skomplilował do wykresów):
https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2015/crime-in-the-u.s.-2015/tables/table-43

rok 2016:
https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2016/crime-in-the-u.s.-2016/tables/table-21

:idzwch*j:

Al...........go

2017-09-26, 21:02
jackalski,

Weź lewaku, włamałeś się na stronę FBI i pozmieniałeś dane.

mateusos

2017-09-26, 21:08
AleDlaczego napisał/a:

Statystyki z 2014 pokazujące ilość z 11000 skazanych imigrantów w UK. Polacy to prawie 10% i wyprzedzają murzynów i muzułmanów. Tak tylko wrzucam.

Obrazek



Podaj to teraz w kolorach. I zapomniales o Anglikach :lol:

RasePL

2017-09-26, 21:21
no i ch*j, jest na glownej, a ile w tym prawdy..?

Al...........go

2017-09-26, 21:22
mateusos napisał/a:



Podaj to teraz w kolorach. I zapomniales o Anglikach :lol:



Tam jest o imigrantach jełopie. Jak mieli o Anglikach wspomnieć? A co do kolorów to jesteś opóźniony i kolorów potrzebujesz do zrozumienia tekstu?

Se...........ki

2017-09-26, 21:25
Źródła są podane za grafikach, analfabetyczne ch*jki (nie wszyscy) :-)

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-26, 21:32
jackalski napisał/a:

Kłamczuszku, żeby nie powiedzieć kłamliwy ch*jku. Może prawdziwe dane, co?

https://ucr.fbi.gov/crime-in-the-u.s/2015/crime-in-the-u.s.-2015/tables/table-43

Nie wiem, czemu ludzie postują rzeczy, które są ewidentnym kłamstwem i to do tego tak łatwym do zweryfikowania.
Co nie zmienia faktu, że azjaci faktycznie są zajebiści..



Biali według statystyk DOJ popełnili w 2015 w USA 68% gwałtów.
Masz coś do dodania?



Chłopie udowodniłeś, że czarni dokonują więcej przestępstw niż biali.
68% gwałtów... tak, biali dokonali 2,5 raza tyle gwałtów co czarni, to FAKT. tyle, że białych jest 6 razy tyle, co czarnych, więc, jeśli mieliby takie same skłonności do gwałtów, to powinni dokonać 6 razy tyle gwałtów co czarni, a wg tej tabeli, którą podałeś, współczynnik wynosi 2,5 razy.

Zabójstwa i spowodowanie śmierci. biali 45,9% (3908) czarni 51,1% (4347), przy takich samych skłonnościach białych i czarnych powinno wyglądać: BIALI 6000, CZARNI 1000.

Nie chce mi się dalej wymieniać, no jeszcze jeden przykład.

BIALI rabunki 44,4%
CZARNI rabunki 53,5%

Dziękuję nie mam pytań lewaku. :mrgreen:

Anonimowyja

2017-09-26, 21:48
jackalski napisał/a:

Może prawdziwe dane, co?



Dobra, to teraz patrzymy na https://en.wikipedia.org/wiki/Race_and_ethnicity_in_the_United_States
-Biali stanowią 72,4% społeczeństwa
-Czarni stanowią 12,6% społeczeństwa

Jeden murzyn przypada na 5,74 białych.

Porównując ze statystykami z tabeli 43A 2015 które podałeś:
-Biali dokonali ogółem 69,7% wszystkich przestępstw
-Czarni dokonali ogółem 26,6% wszystkich przestępstw

Jeden murzyn w więzieniu przypada na 2,62 białych.

Tak więc czarni są statystycznie 2,2 bardziej skłonni do popełniania przestępstw. A jakie są tego przyczyny? Nie wiem, ale się domyślam.

Al...........go

2017-09-26, 21:48
Seki,

Podajesz dane dla Nowego Jorku, potem z dupy ekstrapolujesz to na całą populację. Po drugie jak już zabierasz się za tłumaczenie to tłumacz to z sensem. Pierwszy graf przedstawia aresztowanych w wieku DO 18 lat, a nie 18-sto latków. Co do "zbrodniczego ataku" odsyłam do definicji słowa "zbrodnia". Termin "felonious assault" nie oznacza zbrodniczego ataku. Termin ten ma dużo szersze znaczenie, wybrałeś złe tłumaczenie z translatora. Ludność Nowego Jorku w tamtym okresie to około 25% Czarnych, 35% Białych, 40% reszty ras. jackalski podał kilka statystyk z FBI mówiących o większości zatrzymań na terenie KRAJU a nie MIASTA i w większości są to biali. Co więcej najwięcej napadów dokonują osoby ubogie. Nie ma za to podanego jakich czynów się dopuścili tj. czy ukradli chleb czy telewizor LCD.

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-26, 21:53
AleDlaczego napisał/a:

Statystyki z 2014 pokazujące ilość z 11000 skazanych imigrantów w UK. Polacy to prawie 10% i wyprzedzają murzynów i muzułmanów. Tak tylko wrzucam.

Obrazek



W UK w 2016 roku w więzieniach przebywało 95 tysięcy skazanych, czyli Polacy to niewiele ponad 1% skazanych.

Liczba ludności na 2015 rok około 65 mln. Liczbę Polaków szacuje się na 1mln (raczej liczba zaniżona) co stanowi 1,5% populacji.
Rozumiesz??? 1,5% populacji ma 1% przedstawicieli w więzieniach (nie jeden procent z miliona, jeden procent wśród osadzonych).

Dziękuję lewaku nie mam pytań.

Al...........go

2017-09-26, 21:54
Hranipex,

Kolejny narodowy analfabeta. Przeczytałeś to co napisałem czy jak feministka zobaczyłeś coś co nie jest zgodne z twoją ideologią i dostałeś pie**olca?

aaaaaaaaaaaaaa

2017-09-26, 22:00
Nie dostaje pie**olca...
Swoją zj***ną tabelką sugerujesz, że Polacy to całe zło w UK bo przewodzą w statystykach penitencjarnych (wśród imigrantów).
Podaj tabelę, gdzie będzie PROCENTOWY udział narodowościowy/rasowy wśród osadzonych. Tylko to odda stan faktyczny.

I jeszcze jedno, napisałeś, że wyprzedzają murzynów i muzułmanów, co jest kłamstwem choćby z jednego powodu.
Tabela pokazuje statystyki wśród skazanych imigrantów, a wśród Brytyjczyków jest od h*ja murzynów i muzułmanów, których ta tabela nie obejmuje.

Nazwałeś mnie analfabetą... czuję się uprawniony do nazwania Cię amebą.

ellsworth

2017-09-26, 22:11
Prosiłem napisał/a:

Obrazek

;) Ciekawe jaki jest rozkład dóbr pomiędzy rasami - i czy po prostu czarni nie stanowią biedoty, która zawsze jest wylęgarnią przestępczości.


Brawo. Szkoda tylko, że tłuków jest przytłaczająca większość, matematyka ich fizycznie w szkole bolała i nie odróżniają korelacji od przyczynowości