18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Statystyk i badań nie sposób ominąć.

Haylash • 2020-06-05, 23:40
Co najwyżej możesz próbować je fałszować, jednakże wobec niektórych nie powinno być wątpliwości, chyba, że jest się upośledzonym :idzwch*j:



parolpl

2020-06-06, 12:29
Skoro to z 18 roku to te proporcje obecnie są jeszcze bardziej nierówne.

Quassar

2020-06-06, 21:25
Ja mam fajną kolekcje opisującą cały przebieg zdarzeń ale nie wiem czy mogę wstawić kilkanaście filmików w 1 poście bo chciałbym wszystko ładne opisać od a do z łącznie x i y.

Czy napisać własny osobny artykuł i wsadzić to do filmów dokumentalnych jak funkcjonuje patologia typu antifa i blackliesmatter i co z tego mają kryminaliści.

I jak patologia do łącza do jednych z tych grup by następnie palić sobie i inmmym zwykłęm cywilą domy wmawiajać że to prostes ku wolności odbierajać wolność tak na prawde innym.

golind

2020-06-12, 11:00
Quassar napisał/a:

Ja mam fajną kolekcje opisującą cały przebieg zdarzeń ale nie wiem czy mogę wstawić kilkanaście filmików w 1 poście bo chciałbym wszystko ładne opisać od a do z łącznie x i y.
Czy napisać własny osobny artykuł i wsadzić to do filmów dokumentalnych jak funkcjonuje patologia typu antifa i blackliesmatter i co z tego mają kryminaliści.
I jak patologia do łącza do jednych z tych grup by następnie palić sobie i inmmym zwykłęm cywilą domy wmawiajać że to prostes ku wolności odbierajać wolność tak na prawde innym.



Rób osobny temat, nie czaj się. Ja z chęcią coś dłuższego przeczytam o tym co się dzieje. Nie za bardzo w tym siedzę a chciałbym wiedzieć co i jak.