18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Statystki

beednarr • 2018-02-11, 15:20
Statystyki mówią, że 1 na 3 otyłych mężczyzn nie widzi swojego penisa.

To i tak nieźle....

9 na 10 otyłych kobiet w ogóle nie zobaczy żadnego penisa.
:idzwch*j:

Halman

2018-02-11, 15:24
a to akurat celna uwaga ale nie należy zapominać że są i amatorzy nadmiaru kobiecego ciała...

DzidaZawodnik

2018-02-11, 15:30
9 na 10 otyłych kobiet w ogóle jest za multikulti.

~Velture

2018-02-11, 15:35
Mówcie co chcecie ale grube baby się fajnie r*cha. No może nie takie spasione po ch*ju ale takie z nadwagą.
Nie mają dużych wymagań ani oczekiwań a są wdzięczne, że chcesz je puknąć.

Swojego czasu miałem jedną taką kumpelę do r*chania. Po prostu na r*chanie się spotykaliśmy jako przyjaciele. Czasem się pizzę zamówiło i oglądało coś w tv przed i po ale ogólnie na r*chańsko się umawialiśmy.

Loda opie**alała pierwsza klasa. Zawsze była czyściutka i c*pka świeża w ch*j więc minetę robiło się z przyjemnością. r*chało się kilka razy aż ch*j odmawiał wstawania w końcu.

Nie przeszkadzało jej nic w sumie. Nie będę ściemniał, że mam półmetrowego pytonga bo nie mam ale nigdy nie narzekała a wystarczyło kilka sekund macania i wodospad zapie**alał jak opętany.

Podsumowując - grube laski lubią się r*chać i doceniają, że w ogóle ktoś chce je puknąć.

Cz...........as

2018-02-11, 16:03
@up, dobre podejście. Wszyscy by chcieli r*chać księżniczki z instagrama a siedzą w domu i

saves

2018-02-11, 16:52
@Velture
Ojciec do dziesięcioletniego syna:
-Słyszałem, że masz dziewczynę...
-Jaką tam dziewczynę.? To tylko koleżanka do r*chania.

ToTakNaSerio

2018-02-11, 18:50
@Velture

ku*asa na śmietniku nie znalazłeś... szanuj go.

:wali:

tonieja

2018-02-11, 19:10
statystycznie jest dwa razy więcej cycków niż kobiet

binladen1990gno

2018-02-11, 19:12
"społeczność" Sadola ma inne dane statystyczne :P

Bizior4

2018-02-11, 19:56
to jest tak zwana lustrzyca, jak nie widzisz swojego małego i musisz uzywac lusterka żeby go zobaczyć :D

Indyferentny

2018-02-11, 21:01
Jak dobrze, że jestem tym czwartym...

ciepson

2018-02-11, 21:44
tonieja napisał/a:

statystycznie jest dwa razy więcej cycków niż kobiet



Na Sadolu wiemy, że jest dwa razy więcej cycków niż kobiet, ale wiemy też, że jest tyle samo ku*asów co kobiet.

Putikonto

2018-02-12, 00:14
Velture napisał/a:


Swojego czasu miałem jedną taką kumpelę do r*chania. Po prostu na r*chanie się spotykaliśmy jako przyjaciele. Czasem się pizzę zamówiło i oglądało coś w tv przed i po ale ogólnie na r*chańsko się umawialiśmy.



daj namiar albo fote z r*chania. na pewno masz

phrontch

2018-02-12, 00:39
Możecie się śmiać, ale ja wolę własną rękę niż grubą laskę. Dwa razy w życiu miałem sytuację, że jesteśmy ustawieni na sex, laska z 80 kilo ale r*chać się chciało, najpierw wiadomo czerwone wino, pocałunki itd. Panna skorzystała z toalety, była tam może minutę, więc na pewno nie wysrała się w tak krótkim czasie. Wszedłem do kibla po niej jakąś minutę później. Uderzyła mnie taka fala smrodu, nie śmierdziało kupą, tylko takim tłuszczem, starym smalcem czy coś, smród straszny. Innym razem miałem niestety identyczną sytuację, od tamtej pory mam takie obrzydzenie do grubych lasek, wolę naprawdę brzydkiego chudzielca niż nawet niby zadbanego grubasa. Oczywiście wiem, że o gustach się nie dyskutuje ale ja ten smród pamiętam do dzisiaj

ul...........rt

2018-02-12, 07:12
@up
Gdybyś tam nie wchodził to by nie śmierdziało