18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stary rosyjski dowcip o poruczniku Rżewskim

delmonte1 • 2013-02-27, 22:37
Porucznik wyczytał w podręczniku dobrych manier, że z kobietami należy rozmawiać o przyrodzie, pogodzie, muzyce i miłości.
Podszedł więc do spacerującej z pieskiem damy i zagaił:
- Ładny piesek. - kopnął go z całej siły w dupę i kontynuował - nisko leci, pewnie będzie padać. Mam w domu bęben, pójdziemy się pobzykać?

Udash

2013-02-27, 22:51
Pewnie za czasów komuny był popularny? Wtedy jak ruscy gwałcili nasze Polki, mordowali patriotów i kradli od nas co popadnie łącznie z jedzeniem... A ch*j z takim kawałem i nie dlatego że słaby, nie lubię ruskich i ch*j!

Momonti

2013-02-27, 23:33
Mi się tam podoba, krótko i na temat :)

Ra...........it

2013-02-28, 13:21
Udash malkontencie - pewnie jeszcze nam wmówisz że rżewski mordował patriotów... więcej dystansu chłopie

BongMan

2013-02-28, 13:22
Rżewski usłyszał, że dobrym sposobem na nawiązanie kontaktu z kobietą jest podejść, powiedzieć najpierw coś ostrego, potem coś miłego, potem coś bardzo nieprzyzwoitego i na końcu się przedstawić:
- Szydło, mydło, ch*j! Porucznik Rżewski jestem.

Udash

2013-02-28, 18:33
Jeżż napisał/a:

Udash malkontencie - pewnie jeszcze nam wmówisz że rżewski mordował patriotów... więcej dystansu chłopie



Koło ch*ja mi on lata. Wiem że ruscy to zło na które byliśmy skazani przez w ch*j lat. I pie**olę jakimi epitetami mnie określisz, ruscy i niemcy to nasz największy wróg. Ze względów strategicznych nasze położenie geograficzne jest zajebiste czy to dla zachodniej europy czy dla rusków. Jakbyś miał trochę pojęcia o tych sprawach i wiedział co robiło SB i NKWD w Polsce to byś inaczej gadał. Rosjanie to potomkowie moskali i sowietów więc ku*as im głęboko w dupska!

Machol

2013-02-28, 20:04
Udash, trollu, ścisz narzekania, wyjdź zaj***ć milion ruskich żeby Ci ulżyło! :D Bohaterze, co do walki zagrzewa, wojując z niewinnymi dowc**ami, i tak skończysz pod ruskich butami ;-)

czajo1992

2013-02-28, 20:23
- Pani sobie przedstawi, madamme - zabawia porucznik Rżewski swoją towarzyszkę na balu - nie dalej jak pozawczoraj wyszedłem wieczorem na spacer, patrzę, a tu generał Nikołow na ławeczce stojąc klaczkę jebie. Podkradłem się cichcem, jak nie gwizdnę, to po klaczce tylko kurz został!
- Fuj, ordynus!! - oburzona dama oddaliła się pośpiesznie.
Po chwili na balu pojawił się generał Nikołow. Dama podeszła do niego by się pożalić:
- Ten pański porucznik Rżewski to straszny ordynus!
- A i podlec niepospolity - przytaknął generał. - Pani sobie przedstawi, madamme, onegdaj stoję sobie na ławeczce, spokojnie klaczkę jebię, a ten swołocz Rżewski jak nie gwizdnie!

delmonte1

2013-02-28, 21:41
@Udash
W kawale nie pisze, aby Rżewski mordował polskie dziewczyny, więc nie napinaj się tak bo popuścisz w majty.
A po drugie: Sadistic to miejsce głównie na sadystyczne materiały, a nie na twoje pseudo-patriotyczne wzwody.

Udash

2013-02-28, 22:46
delmonte1 napisał/a:

@Udash
W kawale nie pisze, aby Rżewski mordował polskie dziewczyny, więc nie napinaj się tak bo popuścisz w majty.
A po drugie: Sadistic to miejsce głównie na sadystyczne materiały, a nie na twoje pseudo-patriotyczne wzwody.



Ani na Twoje marne uwagi, napisałem że kawał mi koło jaj zwisa po same kolana, po prostu nie lubię ruskich. A mój patriotyzm zostaw w spokoju. Wyj***ne mam czy to fb, sadistic, czy k***a wiocha. Ruskich trzeba tępić a niekumatym tłumaczyć za co. Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę...
A po co ta spinka? Bo większość kawałów na temat rosjan pochodzi z czasów właśnie komuny. Mojego ojca bito na milicji bo znaleźli przy nim ulotkę Solidarności. Z resztą weź ogarnij temat, jeden z drugim. Wasza fascynacja ruskimi zaczyna się chyba od dziadka w UB albo w ORMO - inaczej tego sobie wytłumaczyć nie potrafię.

eligurf

2013-03-02, 16:29
@up
Raz sierpem raz młotem katolską ciemnotę.
Dowc**y oo Rżewskim dotyczą okresu Rosji carskiej, a nie Związku Radzieckiego. To raz.
Mojego pradziadka Gestapo zatłukło pod bramą w kamienicy w której do tej pory mieszkam. Nie mam z tego powodu urazy do Niemców, ani w ogóle do ludzi którzy w tej chwili nic do mnie nie mają. Odpowiedzialność zbiorowa przez pokolenia to efekt chrześcijańskiego grzechu pierworodnego. pie**olę to, wolę patrzeć w przyszłość i się dobrze bawić, a nie przelewać żółć w jałowych sporach. Żałuję, ale nie miałem żadnego znanego mi krewnego w UB, ZOMO ani ORMO itp.

medlove

2013-03-04, 00:01
Za kopanie pieska nie ma piwa a kawał nawet dobry.

AdamBrown

2019-01-09, 21:54
Kawał ze swojej natury jest trochę wkurzający, trochę głupawy, trochę świński, i trochę abstrakcyjny, dlatego nie należy kawałów brać poważnie, tak robią kobiety, i dlatego im sie kawałów nie opowiada, tylko mwi się : "najpierw coś ostrego, potem coś miłego, potem coś bardzo nieprzyzwoitego i na końcu się przedstawić: " :D