topic

Stary człowiek najechany tramwajem

~T3RMINATOR • 2018-09-09, 19:01
Mimo że groźnie wyglądało to dziadzio tylko złamał stopę. Samsun Turcja.


Zlewek

2018-09-09, 19:10
Chyba skakał z radości, że w końcu kogoś może okraść :amused:

Ve...........ek

2018-09-09, 19:43
j***ny wystartował do pchania tego tramwaju jakby najpierw krzyknął "na potęgę posępnego czerepu - mocy przybywaj"

Lobo24

2018-09-09, 21:58
UP Ambitny typ.

Azus

2018-09-09, 22:01
A tak mało brakowało do podzielenia dziadka na dwie części

kr...........un

2018-09-10, 05:56
o kuźwa to w polszy

nowynick

2018-09-10, 09:01
Velture napisał/a:

j***ny wystartował do pchania tego tramwaju jakby najpierw krzyknął "na potęgę posępnego czerepu - mocy przybywaj"



kiedyś jeździłem ze szwagrem malować reklamy na tramwajach, jak są "na luzie" to dwie osoby spokojnie są w stanie przepchnąć skład ;)

lm65

2018-09-10, 11:32
hopsa hopsa hopsa radość z nagranego filmu dla Sadistica :)

dark2224

2018-09-10, 11:59
Tramwaj mu na przejście wtargnął, teraz za płetwę złamaną będzie bulił, k***a!

Necro

2018-09-10, 12:56
grubas jaki zadowolony :amused:

WillBeGood

2018-09-10, 14:32
ach ci wymuszacze odszkodowań coraz to kreatywniejsi sie robią .

chudys23

2018-09-10, 17:39
źródła podają ze dziadek przeżył

mrthebenek

2018-09-10, 17:52
Takie mamy prawo, ze na pasach swiete krowy 'zawsze' maja racje i to inni musza im ustapic.. Glupi dziad nawet sie nie obejzal tylko wlazl.. Nawet nie powinni tego ch*ja wyciagac, jechac dalej, a jego scierwo tam powinno lezec tam dla przykladu innym zjebom ktorzy mysla, ze na pasach sa nietykalni

Xson33333

2018-09-11, 23:33
Ten gruby w białej koszulce, normalnie skoczny jak kangurek :)