18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Stary człowiek i może

~Sunday • 2022-07-21, 16:39

Coś niecoś potrafi :-D

TrzyDwaJeden

2022-07-21, 16:49
Ani pedalskie rurki ani czerwone majty mu nie pomogły XD

Karkus

2022-07-21, 18:18
Tego sie nie da obejrzec 1 raz :)

MarcoFoxx

2022-07-21, 18:30
Po stroju od razu widać kto jest facet a kto pipa w rurkach...

ProVVe

2022-07-21, 19:06
Może to pedałka nauczy prezencji i... k***a czegokolwiek, żeby nauczyło bo jest co zmieniać

HatakeIV

2022-07-21, 19:08
Nigdy, ale to nigdy się nie odwraca się plecami do gościa z którym się bijesz :)

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-21, 20:02
HatakeIV napisał/a:

Nigdy, ale to nigdy się nie odwraca się plecami do gościa z którym się bijesz



To zależy bo jak robisz przerzutkę z judo to łapiesz typami się obracasz plecami

PiecNaSzynach

2022-07-21, 20:21
Kamerzysta ma Parkinsona czy co? :-x

parapsychol

2022-07-21, 21:01
sparing z pijanym sie nie liczy to tak jak zaliczyc loszke na spiocha ;0

eliveruss

2022-07-21, 22:02
BarmanInternetu napisał/a:

To zależy bo jak robisz przerzutkę z judo to łapiesz typami się obracasz plecami



Wszystko fajnie dopóki walczysz z amatorem i nie trafisz na ogarniętego zapaśnika czy BidżeJdżejJwca, który wykorzysta to, że przy takim przerzucie jesteś w idealnej pozycji, by <w wersji zapaśniczej> zejść do niskiej pozycji i efektownie wypie**olić cię razem z bursztynami w powietrze, po czym wykonać lądowanie twojej głowy na miękkim betonie lub <w wersji BJJ> wykorzystać to, że większość judowskich rzutów przez ramię, to już 1/3 zapiętego trójkąta. Z resztą też nawet jakiś ciosacz miałby idealną pozycję, by zaj***ć soczyste kolano na schaba, gdy przeciwnik jest odwrócony tyłem i jest tak blisko. Nigdy w realnej walce nie opłaca się być tyłem do przeciwnika. Nawet kopnięcia obrotowe są zbyt ryzykowne, by był sens używania ich na ulicy, gdy mówimy o walce o zdrowie/życie.

xqwzts

2022-07-21, 22:39
Ale jaki on stary i jaki on człowiek?

d-_-bE.Prigozhin61

2022-07-21, 23:57
eliveruss napisał/a:

Wszystko fajnie dopóki walczysz z amatorem i nie trafisz na ogarniętego zapaśnika czy BidżeJdżejJwca, który wykorzysta to, że przy takim przerzucie jesteś w idealnej pozycji, by <w wersji zapaśniczej> zejść do niskiej pozycji i efektownie wypie**olić cię razem z bursztynami w powietrze, po czym wykonać lądowanie twojej głowy na miękkim betonie lub <w wersji BJJ> wykorzystać to, że większość judowskich rzutów przez ramię, to już 1/3 zapiętego trójkąta. Z resztą też nawet jakiś ciosacz miałby idealną pozycję, by zaj***ć soczyste kolano na schaba, gdy przeciwnik jest odwrócony tyłem i jest tak blisko. Nigdy w realnej walce nie opłaca się być tyłem do przeciwnika. Nawet kopnięcia obrotowe są zbyt ryzykowne, by był sens używania ich na ulicy, gdy mówimy o walce o zdrowie/życie.



Owszem dlatego szybkość to podstawa,a dźwignia na ręce to 2.W JW długo ćwiczyliśmy takich różnych chwytów zwłaszcza z gumowym nożem bo w przypadku noża to najskuteczniejsza forma obrony gdy nie mamy kolby pod ręką czy saperki

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2022-07-22, 06:43
Widać, że starej daty. Mimo wszystko ma szacunek do przeciwnika. Nie skacze jak małpa po leżącym.

Misiek_KRK

2022-07-22, 09:44
parapsychol napisał/a:

sparing z pijanym sie nie liczy to tak jak zaliczyc loszke na spiocha ;0



Tłumacz się tłumacz. Zaliczyłeś i teraz trzeba z tym żyć. Tego się nie odr*cha.
Gorzej jak zalałeś formę i teraz trzeba alimenty płacić.
Współczuję.