18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Start tranzystorów...

Halman • 2020-06-22, 23:54

bronili swojej kobiecej czci... :-D

paero123

2020-06-23, 00:23
Ale tak patrząc obiektywnie to jak tranzystor gościa wyśmiał, że na ch*j ma z nim jechać jak znów mu nie stanie i odmówi płacenia, to ten k***a wysiada i go leje? Toż prawdę powiedział a prawda was wyzwoli.

tarcer123

2020-06-23, 01:22
Up zyciowe doswiadczenia?

:amused:

Friko

2020-06-23, 04:37
Nie chciałbym się pomylić, ale po r*chach i sylwetce wnioskuję, że są to laski, takie bez lasek w kroku.

pro_avenger

2020-06-23, 10:15
tranzystor odmówił to się chłopak załamał :)

wertuqq

2020-06-23, 11:50
Friko napisał/a:

Nie chciałbym się pomylić, ale po r*chach i sylwetce wnioskuję, że są to laski, takie bez lasek w kroku.



Jak to wydedukowałeś mistrzu intelektu?

Friko

2020-06-23, 13:39
wertuqq napisał/a:

Jak to wydedukowałeś mistrzu intelektu?



No napisałem że po r*chach i sylwetce, bo niektórzy nadal myślą, że to tranzystory mistrzu czytania

Halman

2020-06-23, 14:16
Friko napisał/a:

No napisałem że po r*chach i sylwetce, bo niektórzy nadal myślą, że to tranzystory mistrzu czytania



No i kolego w oryginalnym źródle była mowa o tajskich transseksualistach, tak że wnioski mogą przejść w zdziwienie kiedy azjatycki pindol wyskoczy z majtek :)

Friko

2020-06-23, 14:27
Halman napisał/a:

No i kolego w oryginalnym źródle była mowa o tajskich transseksualistach, tak że wnioski mogą przejść w zdziwienie kiedy azjatycki pindol wyskoczy z majtek



Ja pie**ole , w sumie nigdy nie zamierzałem jechać do Tajlandi ale jak to jest prawda to nie zamierzam jeszcze bardziej

:shock:

ProVVe

2020-06-23, 19:01
Friko napisał/a:

Ja pie**ole , w sumie nigdy nie zamierzałem jechać do Tajlandi ale jak to jest prawda to nie zamierzam jeszcze bardziej



Ale by Cię "złapały" tymi kocimi r*chami co hahaha :amused: jakbys się zorientował byłoby za późno... Ty i 3 "laski"... Myślałbyś "ja chyba śnie" a tutaj taki ch*j hahah. Kiedyś był tu materiał o naszym rodaku. Został oszukany i dopiero rano jak przetrzeźwiał zrobił awanturę, ale było juz " po ptakach"

Friko

2020-06-23, 23:09
Dotarłem do lepszego ujęcia. To jest raczej Brazylia. Opis też sugeruje, że to transy, ale ja mam nadal wątpliwości :-? .
https://theync.com/tranny-beaten-by-giant-man.htm

Na transa to jedynie mi ten/ta z kaskiem wygląda. Ew. ta druga z paskami. Nie jestem ekspertem, ale nie wydaje mi się, że transy tak by czekały z klientami nie wiadomo na co. Podejrzana sprawa.