topic

Starsza babina w autobusie obiera ziemniaki

Krówka • 2016-09-12, 08:58
Tymczasem w Łodzi...


~CanesPL

2016-09-12, 09:05
Potrafi organizować swój czas. Wracając, wypatroszy kurę i obiad prawie gotowy. Pół godziny do przodu.

mygyry

2016-09-12, 09:06
@up I gdzie to równouprawnienie? Baba obiera ziemniaki to spoko a spróbuj walić konia to od razu wszystkim odpie**ala

SirMajkel

2016-09-12, 10:02
pewnie w młodości była project managerem i chce dalej być 100% produktywna. Dziecko korporacji.

nowynick

2016-09-12, 10:32
SirMajkel napisał/a:

pewnie w młodości była project managerem i chce dalej być 100% produktywna. Dziecko korporacji.



w jej młodości to raczej korpo nie było :-P

neced

2016-09-12, 11:48
Człowiek wyjdzie ze wsi ale wieś z człowieka nigdy

Godomogo

2016-09-12, 12:01
A piwa to już k***a się nie można napić

Novik

2016-09-12, 13:34
piwo za czyjąś stara która już szykuje ziemniory do gotowania


Kobiety.

adamos2005

2016-09-12, 16:23
Hipster lvl over 9000. Bo pisanie na maszynie w starbuksie w jest już zbyt modne.

afcv

2016-09-12, 16:29
Ja pie**olę, no sensacja w ch*j - napisz to TVN niech o tym program zrobią. Obiera to obiera - póki syfu nie robi to ch*j z tym.

eMJay8086

2016-09-12, 16:32
Nie wiem czemu drzecie łacha z kobiety, która nie chce stracić ani chwili z dnia - nawet w autobusie spędza czas produktywnie zamiast siedzieć i ślipić na mijane billboardy...

hellmartin

2016-09-12, 16:54
Moje miasto - takie piękne -.-

waloos

2016-09-12, 17:02
A jak ktoś bezproduktywnie przegląda na FB zdjęcia bachorów, miłosne wyznania Dżesik oraz wrzuty JP100% Sebixów to już jest w porządku.
Babka chce czas zaoszczędzić to niech to robi - nikomu przecież to nie przeszkadza. Co innego jakby cebulę kroiła ale ziemniak to neutralne warzywko jest :)

hoszo

2016-09-12, 17:43
Byłem przy tym, później wszedł do autobusu pan z wąsem i powiedział babci "zabieraj się stąd z tymi kartoflami, bo ci połamię gnaty i przemebluję fryzurę". Tak było, serio.