18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Starowinka w lewo myk...

hellbwoi • 2021-02-23, 20:04
czołóweczka w prawo cyk!

Cytat:

74 – latka kierująca skodą nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce jadącej z przeciwka.
Jadący ciężarowym volvo, 48 – latek w celu uniknięcia zderzenia ze skodą gwałtownie skręcił w lewo, po czym stracił panowanie nad autem i zderzył się z nadjeżdżającym od strony Bartoszyc volkswagenem, którym podróżowały 3 osoby. Żadna z 5 osób biorących udział w zdarzeniu nie doznała obrażeń ciała. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci ukarali mandatem 74 – łatkę, a 6 punktów karnych zasiliło jej konto.

17.02.2021 DW 592 Bartoszyce – Kętrzyn miejscowość Łabędnik




RoboCat

2021-02-23, 20:10
jakie 6pkt. oni powinni jej prawko zabrac

Cz...........as

2021-02-23, 20:23
Dostała by strzała w dupę to by się może przestraszyła i przestała jeździć... A tak ślepa stara baba będzie dalej jeździć skodziną...

mygyry

2021-02-23, 20:26
Powinien w nią zak***ić a nie narażać niewinnych ludzi :-x

donkapusta

2021-02-23, 20:27
Dla mnie to winien jest kierowca ciężarówki. Spokojnie mógł uniknąć zdarzenia, a że się boi to niech jeździ koleją. Tak jak taki pies z książki.

nwonigers

2021-02-23, 20:39
donkapusta napisał/a:

Dla mnie to winien jest kierowca ciężarówki. Spokojnie mógł uniknąć zdarzenia, a że się boi to niech jeździ koleją. Tak jak taki pies z książki.



lampo sie nazywal;d

Hollow_Man

2021-02-23, 20:39
czy tam jest przejście dla pieszych? czy teren zabudowany? czy ten debil z tira zapie**ala jak poj***ny? bo z tego co widzę to 50 tam nie było, skrzyżowanie, teren zabudowany, przejście dla pieszych, pomijając rzekome wymuszenie, to ja tych urw z Tirów to nienawidzę. Cymbał wystarczy żeby puścił nogę z gazu i gówno by się stało , takie wymuszenie że cymbał spanikował i tyle.

Quassar

2021-02-23, 21:30
Nie mam prawka chociaż mam upoważnienie na wózki widłowe... zasada jazdy taka sama tylko trzeba jeszcze operować widłami w górę i dól.
Nie rozumime czemu kurs na wózki kosztuje tylko 240zł okolo a prawko kolo 2-3 tysi za ch*ja nie rozumiem tej biurokracji.

Co do samego wypadku jak bym miał taką akcje to wole wyj***ć w osobę odpowiedzialną za ten czyn niż próbując ratować osobę winną zabijając lub narażając, osobę postronną podczas wywodu. a niech k***a ginie za swoje niedoj***nie!!

Hyena83

2021-02-23, 21:32
Hollow_Man napisał/a:

czy tam jest przejście dla pieszych? czy teren zabudowany? czy ten debil z tira zapie**ala jak poj***ny? bo z tego co widzę to 50 tam nie było, skrzyżowanie, teren zabudowany, przejście dla pieszych, pomijając rzekome wymuszenie, to ja tych urw z Tirów to nienawidzę. Cymbał wystarczy żeby puścił nogę z gazu i gówno by się stało , takie wymuszenie że cymbał spanikował i tyle.



Zmieni nick na Mojżesz. Boś cymbał jak ten prorok. Więcej w Twoich wypocinach wróżenia niż faktów, a budynek za drzewami nie oznacza z automatu terenu zabudowanego.

Fakt że ewidentnie zapie**alał pomimo warunków to jedno, a drugie że mógł. Taki zestaw chłodnią waży na pusto od 15 do 17 ton, a załadowany 40 i z tego co widać to naczepa go pcha i łamie zestaw pomimo deptania w pedała. Nie żebym bronił zapie**alacza, ale zabrakło tu WSZYSTKIM wyobraźni. Babie i zapie**alaczowi.


A wina ewidenta baby. Wymusiła pierwszeństwo przejazdu.
Skończ szkołę i zdaj najpierw prawko. Wtedy się wypowiadaj i może pojmiesz że to są dwa pojazdy o odmiennej technice jazdy i łączy je to, że mają kierownicę.

Starałem się wyjaśnić Ci to prostymi słowami (nie wdając się w szczegóły) dla prostych ludzi, bo głowa Ci służy chyba do tego aby deszcz nie napadał do środka.

Cz...........as

2021-02-23, 21:34
Quassar napisał/a:

a niech k***a ginie za swoje niedoj***nie



Nie omijał, zaczął hamować i wpadł poślizg, a potem już poszło. A co do upoważnienia na wózki to możesz nimi jeździć po ulicy? Masz na hali skrzyżowania na które wjeżdżasz ~50 km/h i musisz wiedzieć kto może jechać? Czy tylko wachlujesz widłami?

mygyry

2021-02-23, 21:56
Quassar napisał/a:


Nie rozumime czemu kurs na wózki kosztuje tylko 240zł okolo a prawko kolo 2-3 tysi za ch*ja nie rozumiem tej biurokracji.



Dobrze, że nie masz prawka, bo zbyt inteligentny to ty nie jesteś.
Serio myślisz, że ktoś spędzi z tobą 30h jazdy, swoim samochodem + inne koszty i to w cenie kursu wózka widłowego za 240zł? Co ma do tego biurokracja?

Recydywista

2021-02-23, 22:20
Było zabierz babci dowód, to teraz będzie zabierz babci prawko

SupremeLeader

2021-02-24, 00:59
74 lata? Jest duża szansa że jej się punkty nie anulują do końca życia.

DrPromill

2021-02-24, 01:01
Uwaga jestem ekspertem i powiem tyle : koleś spanikował. Wystarczyło ewentualnie lekko dohamować i minąć się z tą babą w skodzie, tyle.

tarcer123

2021-02-24, 03:49
Gdyby gosc nie robil nic to by do tego nie doszl9.