18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stare baby jebać prądem

RobDeMay • 2022-10-25, 13:32
Aż się ręką otwiera, żeby takiej starej tepej p*zdz** z otwartej przyje***


konradg

2022-10-25, 13:34
j***ć k***y maczetami

Ronoaro

2022-10-25, 13:43
Od strony logicznej- ta pani spaliła laserami Arystotelesa, Ludwika Wittgensteina i Bertranda Russella.

leonfun

2022-10-25, 13:44
Katolicka hipokryzja :P

Przed ołtarzem krzyżem a somsiadowi ch*j w dupę :D

RobDeMay

2022-10-25, 13:45
Halman napisał/a:

znów wycięte z całości, j***ć takie manipulacje



Co wycięte z całości? To jaki wg Ciebie tu jest kontekst? Stara hipokrytka i tyle. Za mało pradu Halman żeby jeszcze Ciebie obdzielić, ale nie martw się podłączymy Cie do starych bab podłączonych do prądu ;)

Kriski

2022-10-25, 13:46
Już za komuny było prościej, niedziele były wolne, sklepy zamknięte, miałeś wybór albo do kościoła albo na zebranie partyjne.
Pod koniec komuny było jeszcze prościej, po co otwierać sklep skoro towaru i tak nie ma.
Zachciało się demokracji to korzystać, pukin przyjdzie i zabierze.

Suckday

2022-10-25, 13:47
RobDeMay napisał/a:

Stare baby je*** prądem
Aż się ręką otwiera, żeby takiej starej tepej p*zdz** z otwartej przyje***



Na ch*j ta cenzura?

CrookerS

2022-10-25, 13:50
Dobrze mowi, moja matula pracuje w boedrze, chociaz 1 dzien ma wolny. Niby robi wedlug grafiku, ale sciagaja ja w dni wolne do pracy. I te godziny ida do banku godzin.
Tak wiem, moze zmienic prace, ale ja lubi to po ch*j drazyc.
Poza tym tak, moze powiedziec ze nie i ch*j, ma plany. Robi tak czasem ale jak za czesto tak robi wtedy jest "doceniana".

Popieram wolne niedziele, da sie zyc. wyj***ne.

RobDeMay

2022-10-25, 13:56
CrookerS napisał/a:

Dobrze mowi, moja matula pracuje w boedrze, chociaz 1 dzien ma wolny. Niby robi wedlug grafiku, ale sciagaja ja w dni wolne do pracy. I te godziny ida do banku godzin.
Tak wiem, moze zmienic prace, ale ja lubi to po ch*j drazyc.
Poza tym tak, moze powiedziec ze nie i ch*j, ma plany. Robi tak czasem ale jak za czesto tak robi wtedy jest "doceniana".
Popieram wolne niedziele, da sie zyc. wyj***ne.


To załatw je jeszcze dla lekarzy, kolejarzy, pracowników kin, służby mundurowe, pracowników restauracji, hoteli dla busiarzy tirowców i taksówkarzy. W ch*j ludzi pracuje w niedzielę nie tylko pracownicy sklepów, ale tylko o nich się mówi. Jak już pis robi laske to niech robi wszystkim albo wcale, a jak już się tak zesrali z wolnymi od handlu niedzielami to niech ch*je urzędy otworzą. k***y z administracji i urzędów powinni pracować w niedzielę i na drugie zmiany, urzędy powinny być dla ludzi nie odwrotnie.

Znawca_Cipek

2022-10-25, 13:59
Jej już nawet ogór w dupę nie pomoże. Nie pofatyguję się.

ire09

2022-10-25, 14:00
Popiera zakaz handlu w niedziele a robi zakupy w niedziele. To tak jakby ktoś nie popierał 500 plus a brał 500plus.

silwerbalk

2022-10-25, 15:09
Stare pokolenie i hipokryzja...stare znałem :roll:

Heliar

2022-10-25, 15:14
ire09 napisał/a:

Popiera zakaz handlu w niedziele a robi zakupy w niedziele. To tak jakby ktoś nie popierał 500 plus a brał 500plus.



To jak 80% tych co biorą.


Najpierw niech k***y otworzą urzędy w niedzielę, a później można rozmawiać o reszcie.