18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stara szkoła w akcji

Cyjanek • 2021-07-04, 11:52
Headshot! :lodowka:

Halman

2021-07-04, 11:54
kop i jak się na niego już rzucił homoseksualista cholerny...

Thennomad

2021-07-04, 13:13
Szkoda, że nie ma pokazanego rewanżu. Starcie było w Polsce. Polecam oglądnąć. Mirko krwawo zakończył walkę łokciem.

Jesse.Pinkman

2021-07-04, 13:31
Halman napisał/a:

kop i jak się na niego już rzucił homoseksualista cholerny...


Podejrzanie zbyt często o pedalstwie wspominasz w każdym wątku o mordobiciu. Zaraz wyjdzie, że jesteś krypto-homo-astrobiologiem-fotografem. Ja pie**olę celebryta :mrgreen: A za materiał piwko oczywiście, lepsze o twoich zj***nych podwodnych portugalskich dronów.

Halman

2021-07-04, 14:24
Jesse.Pinkman napisał/a:

Podejrzanie zbyt często o pedalstwie wspominasz w każdym wątku o mordobiciu. Zaraz wyjdzie, że jesteś krypto-homo-astrobiologiem-fotografem. Ja pie**olę celebryta A za materiał piwko oczywiście, lepsze o twoich zj***nych podwodnych portugalskich dronów.


kiedy tak bardzo starasz się podskoczyć wyżej niż dupa kreując się dla kilku piw na antyHalmana... :wyj***ne:

programista4k

2021-07-04, 14:51
i oczywiście bije leżącego. Co za pedalski sport.

juderaus

2021-07-04, 15:07
Stare czasy kiedy jeszcze 99% prawilnych wudziaranych ziomów z kołcznanami Armani w koszulkach Kalwin Klajn nie miała pojęcia co to UFC. Mirko naj***ł by wszystkich z Sadola i nawet przy tym nie pierdnął.

SzczeryDoBolu

2021-07-04, 15:11
Halman ofermo życiowa, każdy tu doskonale wie, że próbujesz się dowartościować na sadisticu ...

RayRobinson

2021-07-04, 16:20
Halman napisał/a:

kiedy tak bardzo starasz się podskoczyć wyżej niż dupa kreując się dla kilku piw na antyHalmana...


Kiedy starasz się zrobić z siebie idiotę w każdym temacie i wychodzi ci to świetnie. Halman zjebie wracaj do piwnicy.

Hyena83

2021-07-04, 19:00
Thennomad napisał/a:

Szkoda, że nie ma pokazanego rewanżu. Starcie było w Polsce. Polecam oglądnąć. Mirko krwawo zakończył walkę łokciem.


Powyższy filmik z 2007r. Rewanż Mirko Cro Copa wygrany w leganckim stylu :-D

Fiodor Jemieljanienko i Mirko to jedni z najlepszych fighterów

Grymson

2021-07-04, 19:19
Fajnie ze Ci podpieli internet ale ta walka jest stara jak świat.

Musashi_Miyamoto

2021-07-04, 19:35
Mirko mu się zrewanżował ale potem była jeszcze inna walka w której Gabriel Gonzaga został znokautowany takim samym kopnięciem przez innego zawodnika... No ale nie da się ukryć że Mirko dał się zaskoczyć w tej walce brutalnie.... Tak czy inaczej zawsze będzie wielki za to jak wyglądała jego kariera.

ra0mir

2021-07-04, 21:19
Hyena83 napisał/a:

Powyższy filmik z 2007r. Rewanż Mirko Cro Copa wygrany w leganckim stylu
Fiodor Jemieljanienko i Mirko to jedni z najlepszych fighterów



Co ty wiesz o zabijaniu?
Fiodor ma szczęście, że urodził się później.
W starym K-1 znalazłoby się kilku(nastu) co by go rozj***ło.
Dla mnie no.1 Ernesto Hoost, jedyny murzyn którego szanuję :)