18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanisław Michalkiewicz - o poślęciu słów kilka

Jacekk1988 • 2013-02-07, 22:53
Najświeższy komentarz profesora Stanisława Michalkiewicza na tematy bieżące. Przybliżam Sadolom osobę pana Stanisława, człowieka o niebanalnym poczuciu humor, płynnej erudycji i niezachwianej przenikliwości w ocenie naszego piekiełka. Enjoy!

Indyman

2013-02-07, 23:31
Dla Michałkiewicza zawsze piwko!

saperus

2013-02-07, 23:51
Następny kur@#$ męczennik i prorok internetowy. Już go Mossad jedzie pałować z Gestapo na polecenie Tuska.
Płynna erudycja to trochę nagięcie. Co rozumiesz przez niezachwiana przenikliwość bo chyba nie dostrzegłem tego w objawieniu pana M. Jak dla mnie to piramidalny gawędziarz i tyle.

Jacekk1988

2013-02-08, 00:14
@saperus - cóż, nie liczyłem na to, że wszystkim spodoba się to co mówi lub sposób w jaki formułuje wypowiedzi. Jednak spłycanie jego przemyśleń w taki sposób w jaki Ty to zrobiłeś jest po prostu nieuczciwe. Jestem pewny, że jeśli posłuchałbyś innych jego wypowiedzi lub wykładów, to nie zmieszałbyś go z błotem. No chyba, że po prostu tego nie ogarniasz albo uważasz, że jest dobrze i będzie jeszcze "dobrzej" i nie ma sensu zaprzątać sobie głowy wątpliwościami.

Koniec Świata

2013-02-08, 03:21
Nadszedł nowy sezon na autorytety dla ułągów. Korwin-Mikke, Michalkiewicz, Cejrowski, Kolonko...

Ja pie**olę. :facepalm:

raper900

2013-02-08, 03:47
"Osoba legitymująca się dokumentami wystawionymi na nazwisko Anna Grodzka"

mateuszek31

2013-02-08, 04:39
KONIEC ŚWIATA znowu TY... Ja pie**ole wszędzie gdzie tylko pojawi się prawica lub poglądy inne niż z tv to jesteś że tak powiem wielkim przeciwnikiem i to k***a zawsze to samo... nikt nie nazywa tego Pana z filmu autorytetem to po pierwsze. Po drugie dla zasady ch*j Ci w rozjechane dupsko pie**ole Twoje komentarze tak samo jak Twoją starą ;) Sorry za język ale inaczej sie nie dało :D

prowler

2013-02-08, 08:41
bez przesady z tą błyskotliwością :) ale i tak piwo leci za "osoba legitymująca się..."

kubaiks

2013-02-08, 08:47
Pana Michalkiewicza polecam bardzo! Na YT jest pełno jego wykładów, w których mówi głównie o antypolonizmie, kryzysie gospodarczym, III RP jako tworze wojskowej razwiedki i inne ciekawe tematy z historii najnowszej. Oczywiście jego teksty nie są dla wszystkich a tylko dla tych, którzy posiadają, niezwykle rzadką już dziś, zdolność samodzielnego myślenia.
saperus i Koniec Świata scrollujcie śmiało dalej bo i tak nie pojmiecie!

buer2008

2013-02-08, 09:16
Ma ode mnie piwo za chirurgów z Tajlandii :D

ccrossfire

2013-02-08, 09:29
@ Koniec swiata
Powiem cos od siebie, bo twoje wypociny zawsze rujnuja moje wyobrazenie o ludziach jako stworzeniach inteligentnych.
Otoz, jak zapewne wiesz, zawsze wpie**alasz sie w tematy polityczne i jedziesz po opcjach prawicowych lub narodowych. Robisz to w buracki sposob, bez argumentow w pseudoprzesmiewczym stylu. Cos w stylu wsiowego chama, ktory napie**alalby kazdego, kto ma odmienne zdanie. Twoj problem polega na tym ze jestes prymitywem, typem czlowieka, ktory losowo wybral swoja opcje polityczna i patrzy na nia bezkrytycznie. Cos jak pan Zenek kupujacy opla. Gosc latami w nim dlubie, naprawia, po latach kupi nowe auto, ale koniecznie opla. Zaczyna wypowiadac sie na forach gloszac prawdy objawione jakoby ople byly najlepszymi autami swiata, a reszta to podkrecane smieci. Po latach uwaza sie za eksperta do spraw motoryzacji i nienawidzi fanow innych marek. Prawdziwym ekspertem jest jednak ten co zna sie gruntownie na motoryzacji i widzi zalety oraz wady kazdego modelu/marki, jest obiektywny.
Wracajac do ciebie fachuro powinienes najpierw zdobyc wiedze z kilku lewostronnych i kilku prawostronnych zrodel, poznac podstawy ekonomii i zarys historyczny ugrupowan politycznych i ich wazniejszych reprezentantow (dowiedziec sie kto byl zlodziejem, sprzedawca etc, bo kto raz byl zlodziejem, ten zlodziejem pozostanie). Nastepnie wszystko przeanalizowac, wylapac demagogie (odrzucic ja lub podejsc z dystansem), a nastepnie wszystko skonfrontowac ze swiatem rzeczywistym. W ten sposob powstaje autonomiczna opinia panie erudyto, taka tojaa wlasna ktora mozna sie podzielic. Po takim zabiegu nabralbys dystansu do wszelkich ideologi i byc moze z czasem zaczalbys szanowac odmienne poglady, ba nawet nauczylbys sie argumentowac swoje wypowiedzi.
Tymczasem nie roznisz sie niczym od stereotypowego mohera. No moze poza tym, ze im "lewica" tak nakopala w dupe przez te wszystkie lata, ze nalezy im wybaczyc fanatyzm.

Pozdrawiam zimno ciebie i twoja gromadke przyjaciol (vassa, anonymousa, etc) oraz zycze wam dozywotniej renty inwalidzkiej.

Pisane na kolanie.

kret463

2013-02-08, 09:30
Leave the Anna Grodzka alone!!

MałeYo

2013-02-08, 09:48
Lubię tego typu wypowiedzi, miło jest posłuchać wykształconego człowieka, który potrafi w mądry i kulturalny sposób przekazać swoje zdanie. Nie trzeba się od razu z całością zgadzać (choć w sumie w tym przypadku jest cięzko ;) ) ale należy uszanować za brak obecnego dziś chamstwa, niskiego języka i braku argumentacji. Od taka miła odskocznia od telewizji codziennej :)

@Koniec Świata wymieniłeś wszystkich ludzi, których zdanie szanuje i których uważam za patriotów, możesz im przeciwstawić swoich reprezentantów patriotyzmu? Czy tylko tak zamierzasz się przypie**alać dla zasady?

Ronoaro

2013-02-08, 09:50
Koniec Świata napisał/a:

Nadszedł nowy sezon na autorytety dla ułągów. Korwin-Mikke, Michalkiewicz, Cejrowski, Kolonko...

Ja pie**olę. :facepalm:



Odezwał się młody wykształcony z dużego miasta, którego wrota nie jednego ch*ja gościły.