18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stanisław Michalkiewicz o 65 miliardów haraczu

JÃ...........a. • 2012-08-11, 16:41
Przenoszenie odpowiedzialności za zbrodnie na Polskę - 65 miliardów haraczu


Wywiady, wypowiedzi Stanisława Michalkiewicza i nie tylko, na temat roszczeń żydowskich do Polski:



Cytat:

Ministerstwo Spraw Zagranicznych nakazało naszym placówkom dyplomatycznym promowanie anglojęzycznej książki "Inferno of Choices" (Piekło wyborów). Dominującym tematem opracowania jest nasz antysemityzm, a bohaterami - szmalcownicy i Polacy szabrujący żydowskie majątki.


ostatni

2012-08-11, 17:08
czemu to jest w sucharach???

JÃ...........a.

2012-08-11, 17:32
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

czemu to jest w sucharach???



Jak tłumaczy jeden z moderatorów:


głodny_toster

2012-08-11, 17:35
Napiszę ponownie, to co mi skasował jakiś moderator:) Cenzura!! :) Moderatorzy nie są od oceniania ;) To powinni ocenić użyszkodnicy, czy materiał nadaje się do sucharów;]

.:...........:.

2012-08-11, 17:39
Cytat:

Napiszę ponownie, to co mi skasował jakiś moderator:) CENZURA!! :) Moderatorzy nie są od oceniania ;) To powinni ocenić użyszkodnicy, czy materiał nadaje się do sucharów;]



Nie należy używać CAPSLOCKa.

4.6. Komentarze reprezentujące niski poziom kultury autora będą usuwane. W celu utrzymania przejrzystości forum, usuwane będą również komentarze zawierające tylko jedno słowo lub nadmiar emotikonek.

Skoro takiÅ› nierozumny.

Masz pamiÄ…tkÄ™ za poprzedni post.

JÃ...........a.

2012-08-11, 17:51
Linekk napisał/a:


Nie należy używać CAPSLOCKa.



a za rok również słów: Cenzura, bieda, żydzi, NWO itd.

Towarzyszu moderator, wykonałeś 300% normy.

.:...........:.

2012-08-11, 18:02
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

panowie, trzeba ten temat wrzucać do poczekalni do skutku, zbanują to trudno, z cenzorami nie ma co i tak się zadawać



Na cholerę? Jest usuwany to nie wstawiać i tyle.

Chcecie wszyscy wstawiający mieć blokady? Idiotyczne.

czerwo64

2012-08-11, 18:06
@up z jakich przyczyn ten temat jest usuwany?

głodny_toster

2012-08-11, 18:15
czerwo64 napisał/a:

@up z jakich przyczyn ten temat jest usuwany?




Ktoś tu jest żydem i poczuł się urażony :amused:

superfosfat

2012-08-11, 18:16
Pewnie z powodu zbyt dużej ilości polityki sadistic.pl. A temat tak porządnie otagowany :-/

Coliber

2012-08-11, 18:18
Kretyni to naprawdę nie jest spisek pedalskiej-żydokomuny, w teoriach spiskowych jest pełno takich tematów, po prostu ile można? :facepalm:

strupek69

2012-08-11, 18:21
A mnie się wydawało że sadistic jest obiektywny światopoglądowo .... k***a!

~Angel

2012-08-11, 18:26
Nikt nie twierdzi, że kwestie poruszane w temacie nie są ważne ale portal SADISTIC.PL nie jest miejscem na takie tematy.
Zarówno tematy polityczne jak i poruszające kwestie religijne nie są mile widziane na tym portalu. SADISTIC.PL to portal rozrywkowy i obsługa forum będzie robiła wszystko aby tak pozostało.

JÃ...........a.

2012-08-11, 18:30
angel napisał/a:

Nikt nie twierdzi, że kwestie poruszane w temacie nie są ważne ale portal SADISTIC.PL nie jest miejscem na takie tematy.
Zarówno tematy polityczne jak i poruszające kwestie religijne nie są mile widziane na tym portalu. SADISTIC.PL to portal rozrywkowy i obsługa forum będzie robiła wszystko aby tak pozostało.



Aha:

http://www.sadistic.pl/wojna-domowa-w-libii-vt87158.htm

http://www.sadistic.pl/powstanie-w-syrii-vt87399.htm

Twoje niedawne tematy, dobitnie o tym świadczą(!)

głodny_toster

2012-08-11, 18:32
angel napisał/a:

Nikt nie twierdzi, że kwestie poruszane w temacie nie są ważne ale portal SADISTIC.PL nie jest miejscem na takie tematy.
Zarówno tematy polityczne jak i poruszające kwestie religijne nie są mile widziane na tym portalu. SADISTIC.PL to portal rozrywkowy i obsługa forum będzie robiła wszystko aby tak pozostało.



Powinien być warn za caps lock, ale jak znam życie to są tu równi i równiejsi;)