18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

stan cywilny

offspring • 2018-10-28, 10:10
Pracuję w banku.
Miałem dzisiaj Klientkę, która chciała uzyskać kredyt.
Podczas wnioskowania padło pytanie o stan cywilny Klientki.
Klientka nie chciała udzielić odpowiedzi, bo to jej prywatna sprawa.
Wytłumaczyłem Klientce, że jeżeli nie uzyskam odpowiedzi na to pytanie, to nie uzyska dodatkowych środków ze strony banku.
Po dłuższej chwili ciszy Klientka udziela mi odpowiedzi: dziewica.

fansubaru

2018-10-28, 17:54
Dziewica umysłowa... Znaczy nieużywana - do mózgu nie została podpięta.

marinis

2018-10-28, 18:18
ulthart napisał/a:

@up
Akurat jeśli chodzi o dziewice to są zj***ne. Nic nie potrafi, wkładaj powoli bo boli. Trochę się wstydzę. Ogólnie ch*jowe r*chanie. :-/


Sam jesteś zj***ne.
To bierz sobie te dojrzałe 40, ale nie wypisuj tych swoich bzdur publicznie.
Oczywiście nie uważam, że dziewica jest lepsza tylko dlatego, bo jest dziewicą.

krasnal_hałabała

2018-10-28, 20:29
Aj Karamba Sacreble!!! co się tutaj w komentarzach odpie**ala?

ul...........rt

2018-10-29, 07:49
@marinis

Zacznij składać zdania z sensem bo ni ch*ja Cię nie rozumiem.., :-/

Wiewór

2018-10-29, 08:44
Bardziej się uśmiałem, że wierzycie w taki absurd.

100Burned

2018-10-29, 11:26
ulthart napisał/a:

@up
Akurat jeśli chodzi o dziewice to są zj***ne. Nic nie potrafi, wkładaj powoli bo boli. Trochę się wstydzę. Ogólnie ch*jowe r*chanie. :-/



Ale dziewicy nikt wcześniej nie j***ł. Nie ssała nikomu ch*ja, nie była na czas r*chania niczyją własnością.

Jesteś pierwszy, jak masz podejście, cierpliwość i potrafisz dobrze r*chać to następnym bolcom ustawiasz poprzeczkę wysoko.

Dalej, zostajesz w pamięci takiej laski do końca życia, ty jesteś punktem odniesienia, o tobie myśli jak sobie robi sama dobrze etc.

Dziewica to strzał w dziesiątkę ale ich praktycznie nie ma. Trzeba więc brać kobiety już używane, zwracając uwagę na to żeby nie były za bardzo używane.

W prawdzie są goście co przyjmują wszystko, od tinderek, przez imprezowe karyny na erazmuskach i innego typu k***ach kończąc ale oni są biedni po prostu.

zarazor

2018-10-29, 12:29
@Up Ale to chcesz się z nią pieprzyć, czy ożenić ?
Bo jeżeli chcesz się z nią tylko pieprzyć to co Cie obchodzi co sobie pomyśli jak już będzie miała drugiego bolca. Poza tym jak chcesz postawić wysoko poprzeczkę, skoro ona nie wie nawet jak ma się wygodnie ułożyć.

100Burned

2018-10-29, 12:40
@up

Do samego pieprzenia rozwiązła przeszłość partnerki by nie przeszkadzała.

Niestety gdyby po pieprzeniu się okazało że są jakieś wspólne tematy do rozmów, że lubi się te same gatunki muzyki i filmu, że ma się zbliżone poglądy na różne tematy i do tego smacznie gotuje no to już robi się problem.

zarazor

2018-10-29, 12:53
@Up

problem to się robi, jak po latach dziewica zacznie szukać punktu odniesienia.

100Burned

2018-10-29, 12:56
Dziewica czy niedziewica, nie ma większej różnicy w kwestii lojalności. Jak ma zdradzić to i tak zdradzi.

Uważa się, że najlepiej brać taką po jednym, góra dwóch normalnych związkach. Tak samo auta- lepiej kupić 3 letnie niż nowe prosto z salonu. Wtedy niby ryzyko zdrady najmniejsze tak samo jak możliwość spotkania jej byłego bolca na chodniku.

Ale myśl że komuś wcześniej rozkładała nogi i tak pozostaje.

Najlepiej to się nie wiązać tylko r*chać i wycofywać się w odpowiednim momencie.

Ja...........ro

2018-10-29, 14:03
Komentarze z cyklu:
"Fachowe porady w relacjach damsko/męskich oraz związków wg. sadistikowych ekspertów-stulejarzy"

100Burned

2018-10-29, 14:10
Jaczuro napisał/a:

Komentarze z cyklu:
"Fachowe porady w relacjach damsko/męskich oraz związków wg. sadistikowych ekspertów-stulejarzy"



No to napisz te komentarze, czekamy.

marinis

2018-10-29, 15:15
ulthart napisał/a:

@marinis

Zacznij składać zdania z sensem bo ni ch*ja Cię nie rozumiem.., :-/


Ale czego nie zrozumiałeś?
100Burned napisał/a:


Dziewica to strzał w dziesiątkę ale ich praktycznie nie ma. Trzeba więc brać kobiety już używane, zwracając uwagę na to żeby nie były za bardzo używane.


Dziewic jest dużo.
W Polsce legalne są te od 15 lat. A skoro średni wiek inicjacji seksualnej to 17-18 lat, to pomyśl jak dużo jest dziewic.

100Burned

2018-10-29, 15:36
marinis napisał/a:


Ale czego nie zrozumiałeś?

Dziewic jest dużo.
W Polsce legalne są te od 15 lat. A skoro średni wiek inicjacji seksualnej to 17-18 lat, to pomyśl jak dużo jest dziewic.



Tylko weź traf na taką. Żeby dowiedzieć się czy masz do czynienia z dziewicą czy nie musisz poświęcić naprawdę dużo czasu i poznać a potem olać sporo dziewczyn.

TB303

2018-10-29, 15:41
Dobra dobra, i tak nikt Wam nie uwierzy, że kiedykolwiek r*chaliście :amused: