18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Stalowe nerwy

kaktus83 • 2016-01-31, 09:52
Wychodzenie z poślizgu opanowane do perfekcji.

.Piotrek

2016-01-31, 18:20
@Nikodem_Szulcc: problem polega na tym, że na kursach uczą niewłasciwej metody kręcenia kierownicą. Porówniaj sobie to co tam uczą z "Nauka szybkiej jazdy samochodem" Bublewicza :d

PierreDolish

2016-01-31, 18:59
99% kierowców ratowałoby się uciekając na prawe pobocze. Ten kierowca (widać, że z ogromnym doświadczeniem) wiedział, gdzie i jak uciekać. Piwko leci.

Guz-00

2016-01-31, 22:22
Mam subaru z napędem na 4 łapy, trochę sobie tej zimy polatałem i zrobienie czegoś takiego jak na filmie przy sensownym samochodzie jest dość proste. Par dni treningu i helenka z kasy to zrobi. Tylko pokażcie mi kto ćwiczy takie rzeczy? 0.5% kierowców na świecie? Albo mniej. Masz duży parking bez latarni - spadnie trochę śniegu - pobaw się! Trochę praktyki a mi samochód już razu uratowało. Gdyby nie to że poćwiczyłem to bym jebnął w inny samochód. Też polecam poćwiczyć hamowanie awaryjne. Niby prosta czynność a większość ludzi nie umie. Gdy jest śnieg można ćwiczyć bez obawy o zdarcie opon czy nadwyrężenie karku. Ktoś siedzi obok i w losowym momencie krzyczy - wtedy my najszybciej jak tylko możemy hamujemy - Hamulec i sprzęgło do oporu - TAK sprzęgło też. Hamowanie silnikiem jest na tyle słabe że nie ma sensu - hamulce sobie poradzą same, a silnik nam nie zgaśnie co jest bardzo ważne bo cały czas działają wszystkie systemy bezpieczeństwa - jak ABS, ESP czy inne. Ja w swoim subaru niestety nie mam sprawnego ABS'u, przez co przy hamowaniu pierwsze co robię to hamulec w ziemie, sprzęgło - szybko wrzucam jedynkę i puszczam sprzęgło. Wtedy układy różnicowe, wiskoza i silnik daje choć namiastkę ABS'u.
Na śniegu i lodzie nauczyłem się też, że hamowanie niewiele daje i dużo ważniejsze jest gdzie uciekniemy w razie czego niż to czy zaczniemy hamować. Tym co przeczytali całego posta stawiam piwo! :D Się rozpisałem, że ja pie**ole.

mayerek

2016-02-01, 12:03
Sprajt18 napisał/a:

Lata piłowania golfa pod biedrą



pamietaj! nie samochod a technika, robi z Ciebie zawodnika.

zip0

2016-02-01, 12:37
S.K.L.L.

Piwo.

Murdzi

2016-02-01, 19:32
k***a w rosji nie ma biedronki ciulu

RKSchuwdu

2016-02-01, 20:29
Dawid podsiadło j***ne gumiadło