18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stallone

BongMan • 2012-10-11, 05:38
Sylwester Stallone nie może zrozumieć, czemu ambasada Wietnamu nie chce dać mu wizy.

BongMan

2012-10-12, 10:44
hurtownia_magnetowidów, jak widać, ci którzy w dupie byli i gówno widzieli, krzyczą najgłośniej.

RavenRR

2012-10-12, 20:20
@up&up - to w związku z tym, że te przecudowniegenialne dowc**y pojawiły się jako pierwsze właśnie tam, a Pan Suchar zwyczajnie je kopiuje. Więc w tym momencie Sadol staje się gazetką z przedrukowanymi dowc**ami z innych miejsc, lub jak wolisz, pierdyliardową stroną - a skoro widzę, że coś jest chamsko zerżnięte z innego miejsca, mam prawo zareagować. Bo każdy uhuhu, ahaha, jaki Bonguś pracowity, wrzuca kawały o piątej nad ranem - jak widać to nie sztuka pobawić się dwoma kombinacjami klawiszy. Tylko po co, skoro większość przeczyta to już wcześniej na innych stronach? Ale pewnie, lepiej wrzucać na główną i nabijać sobie klikalność.

Mnie też zaraz wstawicie screen z profilu i pokażecie, że nie mam żadnych tematów? Wcale nie muszę umieć opowiadać/pisać dowcipów, nie umiem tego i nie robię - ale też nie kopiuję, podpisując się pod tym swoim nickiem, nawet bez podania źródła, a tak robi wasz pupilek. Ale dalej głaszczcie go po betonowym tyłku ;)

P@...........@C

2012-10-12, 20:31
RavenRR, trollujesz, czy tak na poważnie? :facepalm:
nie każdy ma czas przeglądać wszystkie rozrywkowe portale w internecie. Idąc Twoim tokiem rozumowania to filmiki są nagrywane przez autorów, którzy wgrywają je na sadola? Podsumowując, nie podoba się to skasuj konto i po problemie ;)

Krzysztof_Jarzyna

2012-10-12, 22:46
@up
To zmieńcie nazwę z sadistic.pl na znalezionenanecie.pl

marcinc93

2012-10-13, 03:30
BongMan napisał/a:

Sylwester Stallone nie może zrozumieć, czemu ambasada Wietnamu nie chce dać mu wizy.


a k***a rambo ogladałeś?