18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Stała pośród znajomych twarzy i czuła się tak samotna...

~olivier • 2018-07-18, 23:27
Film przedstawiający los porzuconej kobiety...


Loaloa

2018-07-18, 23:32
Grube i sadystyczne. Ściągam zanim zniknie.

TB303

2018-07-18, 23:43
Loaloa napisał/a:

Grube i sadystyczne. Ściągam zanim zniknie.


Wspomnienia z dzieciństwa? :amused:

Ca...........on

2018-07-19, 00:19
Ja ciekaw jestem, czego ty szukałeś, skoro takie coś wrzucasz. A już sam fakt, że wrzucasz... To dużo mówi o tobie.

Powiem tak. Ten portal zredefiniował sadyzm, rozszerzył przewrotnie jego definicję o wyśmiewanie głupoty ludzkiej. Podoba mi się taka koncepcja, właśnie po to wchodzę na ten portal... ale coś takiego się w niej nie mieści. Brakuje kluczowego składnika: głupoty kogoś, komu stała się krzywda.

idejakprzecinak

2018-07-19, 00:26
k***a, nie ruszają mnie flaki i inne badziewia ale na takie coś nie mogę patrzeć. Normalnie gotuję się w środku. Co jej te dzieci zawiniły...

Bo...........er

2018-07-19, 00:51
Też bym sobie tak chciał ponapie**alać, ale jak by przestało oddychać to pewnie przykro by mi sie zrobiło :(

idejakprzecinak

2018-07-19, 00:55
BoBmaster napisał/a:

Też bym sobie tak chciał ponapie**alać, ale jak by przestało oddychać to pewnie przykro by mi sie zrobiło :(



No to w czym problem? Beż swój łeb i napie**alaj o ścianę, nikt Ci nie broni.

Mrok0700

2018-07-19, 00:55
Skasowałbym ją jednym klapnięciem. Wszystko wezmę na klatę, ale coś takiego zasługuje na największe karę.

Bo...........er

2018-07-19, 01:22
Cytat:

No to w czym problem? Beż swój łeb i napie**alaj o ścianę, nikt Ci nie broni.



Dla ciebie napie**alanie swoim pustym łbem o ściane to widać codzienność bo juz nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Do tego przecinaka zamiast młotka wystarczy twój zakuty łep. Głupi capie :-P

idejakprzecinak

2018-07-19, 01:24
BoBmaster napisał/a:



Dla ciebie napie**alanie swoim pustym łbem o ściane to widać codzienność bo juz nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Do tego przecinaka zamiast młotka wystarczy twój zakuty łep. Głupi capie :-P



Problem z rozumnym czytaniem to ty masz. Głupszy capie

wiesnak66

2018-07-19, 06:44
dobrze że ta k***a to nagrała, mam nadzieję że już ją namierzyli i siedzi

Miruu

2018-07-19, 07:04
Mam nadzieję, że kiedyś dorośnie, i jak będzie wiedziała, że sobie poradzi. to nadejdzie ten odpowiedni moment. Dzień zapłaty. Role się odwrócą, i zobaczymy na hardzie jak córka powoli dobija matkę czy ciotkę czy kogoś tam.

I to będzie bardzo długi, soczysty filmik, pełen płaczu, przeprosin, gdy już jest za późno, krwi, krzyku... :D

traf

2018-07-19, 07:11
do wszystkich zatrwożonych tym filmem,za 15 lat jak te bękarty dorosną to chętnie komuś utną głowę więc lepiej żeby nie dorosły :)