18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Stacja metra

T3RMINATOR • 2021-02-09, 22:09
Koleś skacze na tory. :lodowka:


~sensualna

2021-02-09, 22:57
i przez takiego gnoja nikt nie pojedzie

kubol

2021-02-09, 22:58
Co za nieodpowiedzialny czlowiek, przez niego sklad musi jechac na serwis na wymiane szyby, powinni go obciazyc kosztaminaprawy i przestoju.

Ko...........ah

2021-02-09, 23:32
Też tak kiedyś zrobiłem :) oj czasy gowniaka... panna mnie zdradziła i chciałem się.... ale nie udało się ;p panna która mnie zdradziła zmarła tzn wypadła z okna XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ponoć szluga paliła heheh

Ja tam se skoczyłem na tory jak już pociąg pojechał XD

fikuswdoniczce

2021-02-09, 23:46
T3RMINATOR napisał/a:

Koleś skacze na tory.



Nawet nie na tory, a na pociąg.

tarcer123

2021-02-10, 01:20
Gość zniknąl jak kasa z budzetu.

willoo

2021-02-10, 01:23
ale to trzeba być sk***ygnatem żeby tak wszystkim popsuć dzień... stoisz sobie spokojnie, czekasz na metro bo jedziesz do roboty/do panny/żony/kochanki., a tu jakiś kutafon rzuca się mordą na czoło pociągu i ch*j stoisz tam, czekasz aż go k***a poskładają, popakują i zaniosą.... a mógł sobie normalnie jebnąć w łeb w domu z 36stki jak to po amerykańsku, w końcu po coś to pozwolenie na broń mają...

KaprysLosu

2021-02-10, 02:58
willoo napisał/a:

ale to trzeba być sk***ygnatem żeby tak wszystkim popsuć dzień... stoisz sobie spokojnie, czekasz na metro bo jedziesz do roboty/do panny/żony/kochanki., a tu jakiś kutafon rzuca się mordą na czoło pociągu i ch*j stoisz tam, czekasz aż go k***a poskładają, popakują i zaniosą.... a mógł sobie normalnie jebnąć w łeb w domu z 36stki jak to po amerykańsku, w końcu po coś to pozwolenie na broń mają...



Czy ja wiem, dla części świadków ten dzień stał się bardziej wyrazisty, niż dajmy na to, zwykły "wtorek". A i dzięki maseczce, która zakrywa twarz i my mamy co oglądać (bo pewno jak by było widać to mniejsza szansa na pojawienie się nagrania w intrenecie)

MordaWKubełSzmato

2021-02-10, 04:50
tarcer123 napisał/a:

Gość zniknąl jak kasa z budzetu.



i nawet nikt nie zauważyl

:mrgreen:

piotrszymek

2021-02-10, 05:37
gdyby nie te filmiki nikt by nie zawuazyl mendy

piter1729

2021-02-10, 06:17
Reakcja ludzi zerowa, nikt nie zauważył... Chciałoby się zanucić "jaki tu spokój... Lalalalala nic się nie dzieje lalalala :roll:

kuba08

2021-02-10, 07:16
willoo napisał/a:

ale to trzeba być sk***ygnatem żeby tak wszystkim popsuć dzień... stoisz sobie spokojnie, czekasz na metro bo jedziesz do roboty/do panny/żony/kochanki., a tu jakiś kutafon rzuca się mordą na czoło pociągu i ch*j stoisz tam, czekasz aż go k***a poskładają, popakują i zaniosą.... a mógł sobie normalnie jebnąć w łeb w domu z 36stki jak to po amerykańsku, w końcu po coś to pozwolenie na broń mają...



Spoko, tylko ze ten filmik jest z Moskwy a nie USA. Widac nazwe stacji ,,Oktjaberskoje pole" oraz charakterystyczne malowanie składów.

martika

2021-02-10, 08:37
niezły luzak do końca trzymał ręce w kieszeni :)