18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Stać Bo Mamuśka Strzela

T3RMINATOR • 2018-02-05, 21:10
Koleś wychodzi przed bramę gada z kimś i wywiązuje się walka dołącza jeszcze 4 osoby i nawet dostaje prętem po ciele , wtedy wkracza do akcji starsza kobieta z rewolwerem




Cytat:

In the video, which is creating quite a buzz online, with people calling the woman ‘Revolver Rani’, the man seems to be casually talking to someone outside his house when a group of four men – two of their faces covered with handkerchiefs – appear out of nowhere and start beating the man up. One even gets a rod to add to the violence.

In the Kakori police station area of Lucknow, a group of miscreants on Sunday beat up ruthlessly a local resident named Abid Ali outside his residence. He was dragged out of his home and attacked with axe, hammers and sticks.

Upon hearing the ruckus, a woman – apparently appears to the rescue of the victim was not police, but his wife who is an advocate. To save her husband, she opened fire using her licenced revolver.

Scared, the men run away, leaving the man injured and with his clothes in tatters. Going by the time stamp on the CCTV footage, the incident took place on February 4, at 11.20 AM

The police has begun an investigation on the attack. In the meanwhile, people on social media have been praising the wife, while some brought up the debate of gun rights. Though, the reason for the attack is unknown.


markop4321

2018-02-06, 00:20
Ciekawe co Gonzales nabroił. Podejrzewam ze zgwałcił zakonnice w ciąży na pasach

Argeusz

2018-02-06, 00:57
Hahaha co za śmiecie, w 5 na jednego typa... Prawie jak nasze rodzime sebiksy.

Mors_Nigra

2018-02-06, 07:46
Jak się obesrał jak broń zobaczył (ten co bramę otwierał) od razu sp***olił ze sraką w majtach. Nie interesuje mnie za co go bili, dla wszystkich co tam się znaleźli żeby go tłuc, kula w łeb od plutonu egzekucyjnego. Co za p*zdy!

zwierzak30

2018-02-06, 09:52
Za taką Kobietę w domu. To skrzynka czegokolwiek,dla tej Pani na życzenie.

Mors_Nigra

2018-02-06, 19:32
@dałem piwo, ale teraz się zreflektowałem. Strzelał do nieuzbrojonego, uciekającego złodzieja. Powinien skończyć w pierdlu lub wypłacać mu kasę do końca życia. Jestem za powszechnym dostępem do broni, ale jej posiadanie i używanie oznacza również odpowiedzialność. Strzelanie uciekającym ludziom w plecy, którzy nie stanowią dla Ciebie już zagrożenia jest przekroczeniem norm które powinny obowiązywać w przypadku użycia broni. Przynajmniej w cywilizowanym kraju. Nie żyjemy w Południowej Ameryce, czy afrykańskim burdelu, żeby złodziejowi czerep rozpie**alać, albo strzelać w plecy. To również nie jest żaden dziki zachód... Oko za oko, a nie kalectwo za ukradzione tv.

Wiewór

2018-02-07, 10:32
Argument o wartości skradzionej rzeczy jest dla mnie absurdalny. Wartość rzeczy nie ma znaczenia.
Chodzi o sam fakt włamania, naruszenia czyjegoś miru i że jakiś cham bezprawnie wyciągnął łapy po nieswoje.
Bandyta idąc na fuchę pozbawia się jakichkolwiek praw i musi liczyć się z utratą życia i kalectwem. Bezprawie nie może ustępować prawu.
Ochroniarz miał ochraniać dany obszar. Złapał złodzieja na gorącym uczynku i prawidłowo podjął pościg.
Jeśli wezwał złodzieja do poddania się i oddał strzał ostrzegawczy to w mojej ocenie zrobił wszystko aby dać mu szansę na wyjście z sytuacji z życiem i zdrowiem.
Złodziej zapewne go zignorował i chciał zbiec. Nie była znana jego tożsamość więc ochroniarz nie chciał pozwolić mu uciec więc do niego strzelił.

Oczywiście polskie prawo nie dopuszcza strzelania przez ochronę do uciekającego podejrzanego co jest moim zdaniem absurdalne. Dlatego ochroniarz musiał zostać skazany. Powinien jednak dostać najniższy możliwy wymiar kary ponieważ on działał w ochronie prawa przed bezprawiem.

Nert

2018-02-08, 02:38
@Mors_Nigra Ty jesteś normalny? Typ wbija Ci się na chatę, kradnie, robi rozpie**ol w poszukiwaniu fantów, tym razem ukradł łańcuszek, a jakby Ci ukradł dorobek życia, bo wyjechałeś na tygodniowe wakacje i miał na to czas to też byś gadał że to tylko dorobek życia i nie warto odwalić takiego chwasta. Złodziejstwo trzeba tępić, jak was nigdy nie okradli to nie pie**olcie głupot, bo aż się słabo robi. Jedyne czego można by podpatrzeć od murzynów to właśnie tego, traktowania złodziei i przestępców. Ten ochroniarz powinien mu cały magazynek władować i jeszcze medal dostać za postawę godną naśladowania. Gdyby nie ochrona to pewnie wszystko cenne z tego domu wyniósł.

PS. Do czego to doszło żeby się zgadzał z Abraxusem.