18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Srogie pierdolnięcie w tył

Jesse.Pinkman • 2022-03-13, 20:08
Ktoś tu się zagapił albo przysnął.

PanKukuruźnik82

2022-03-13, 20:58
Chinole to najgorsi kierowcy świata. Każdy kolejny filmik z Chin mnie o tym upewnia.

radek225

2022-03-13, 21:35
Widzę, że BMW, Mercedes, Audi oraz Lexus to nie tylko stan umysłu w Polsce i na zachodzie. W Niemczeech kierowcy w/w marek też czują się uprzywilejowani, nie wiem tylko z jakiego powodu. Przecież to tylko kawał blachy i znaczek na masce. A obecie niemal każde auto na drodze to jeden ch*j, bo nawet silniki z Mercdesa lądują w Dacii, nie wspominając już o grupie VAG, gdzie jak unosisz maskę pod Skodą, to znaczek Skody widnieje tylko na pokrywie silnika, bo na częściach są znaczki VW oraaz Audi.

blokern

2022-03-13, 21:57
to Ty srogiego pie**olniecia nie widziales :D

djpyza

2022-03-13, 22:09
radek225 napisał/a:

Widzę, że BMW, Mercedes, Audi oraz Lexus to nie tylko stan umysłu w Polsce i na zachodzie. W Niemczeech kierowcy w/w marek też czują się uprzywilejowani, nie wiem tylko z jakiego powodu. Przecież to tylko kawał blachy i znaczek na masce. A obecie niemal każde auto na drodze to jeden ch*j, bo nawet silniki z Mercdesa lądują w Dacii, nie wspominając już o grupie VAG, gdzie jak unosisz maskę pod Skodą, to znaczek Skody widnieje tylko na pokrywie silnika, bo na częściach są znaczki VW oraaz Audi.



chciałeś zabłysnąć średni ci to wyszło wiadomo jaka grupa to vag ! a naj lepsi są z grupy ruda tańczy jak szalona ! i wiecej łututututu niż to jedzie ! !

Janusz_k

2022-03-13, 22:10
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Chinole to najgorsi kierowcy świata. Każdy kolejny filmik z Chin mnie o tym upewnia.



Na drugim miejscu kacapy.

ramadanio

2022-03-13, 23:03
Takie świeże auto i nie ma asystenta heblowania? A no tak na chiny pewnie szkoda robić bo taniej no to teraz kierownik ma zaoszczedzone xD

radek225

2022-03-14, 05:38
djpyza napisał/a:

chciałeś zabłysnąć średni ci to wyszło wiadomo jaka grupa to vag ! a naj lepsi są z grupy ruda tańczy jak szalona ! i wiecej łututututu niż to jedzie ! !



Sam chciałeś błysnąć, ale Ci nie wyszło, bo jeżdżę Skodą jako drugim autem na dojazdy i auta z grupy VAG jak nie miały przygód, to blachy są wieczne.

TrzyDwaJeden

2022-03-14, 11:27
Takie są efekty zapie**alania na tempomacie z wyłączonym myśleniem :-P

radek225

2022-03-14, 13:56
TrzyDwaJeden napisał/a:

Takie są efekty zapie**alania na tempomacie z wyłączonym myśleniem



Tego typu Lexus ma tempomat adaptacyjny, który sam zahamuje, bądź zwolni do 10km/h. Poza tym już nawet biedackie skody mają system ostrzegania o kolizji.

Jarosławkaczyński

2022-03-14, 18:54
I ta natychmiastowa pomoc świadków i osób przejeżdżających obok.... bezcenna

huncfot130

2022-03-14, 21:59
Ale ten robol na przyczepie twardy... Dalej macha chorągiewką

mit2

2022-03-15, 10:04
Twardy ten Lexus.

Baxon

2022-03-15, 19:32
radek225 napisał/a:

Widzę, że BMW, Mercedes, Audi oraz Lexus to nie tylko stan umysłu w Polsce i na zachodzie. W Niemczeech kierowcy w/w marek też czują się uprzywilejowani, nie wiem tylko z jakiego powodu. Przecież to tylko kawał blachy i znaczek na masce. A obecie niemal każde auto na drodze to jeden ch*j, bo nawet silniki z Mercdesa lądują w Dacii, nie wspominając już o grupie VAG, gdzie jak unosisz maskę pod Skodą, to znaczek Skody widnieje tylko na pokrywie silnika, bo na częściach są znaczki VW oraaz Audi.



Z tego co kojarzę to bodajże 1.5 w mercach to jednostka renaulta do którego należy dacia więc no nie silnik z merca w Dacii a silnik z Dacii w mercach czyli jednostka z gwarancją do bramy i się nie znamy

Sigonek

2022-03-19, 16:41
Ja pie**ole, twardy ten Lexusik