18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Środki bezpieczeństwa

~Sunday • 2019-08-22, 15:55

Jak zapałka.

edmund

2019-08-22, 19:40
każdy , ułomny nawet, wie
że ruscy wspólnie z aliantami, wygrali drugą wojnę tylko dlatego że ,
ruskich było mnogo, stalin kazał strzelać do maruderów,
zima była zła, w stalingradzie dochodziło do kanibalizmu,

ten film przypomina mi, kim dla władzy jest przeciętny rosjanin

L_Etranger

2019-08-22, 19:59
garota napisał/a:

A widziałeś ostatnio tutaj film jak żołnierze w Kolumbii lecieli na fladze podczepionej pod samolotem i jeden z nich spada? W Polsce niestety też znajdzie się niedojebańców i to bez świeczki. Wśród żołnierzy są wspaniali ludzie, ale niestety w większości to są debile. Pracowałem w jednostce rządowej, gdzie często przewijała się policja, celnicy i żołnierze. Dzięki temu mam wyrobione zdanie o tych ludziach i szczerze im współczuję.



Zgadzam się w 100% Sam odszedłem z wojska ze stopniem podofc. m.in przez głupotę ludzi jak i całej tej instytucji. Mówi się, że do policji idą Ci co się nie dostali nigdzie ale prawda jest taka, że w wojsku jest najwiecej debili i nieudaczników.

Smoku

2019-08-22, 21:22
edmund napisał/a:

każdy , ułomny nawet, wie
że ruscy wspólnie z aliantami, wygrali drugą wojnę tylko dlatego że ,
ruskich było mnogo, stalin kazał strzelać do maruderów,
zima była zła, w stalingradzie dochodziło do kanibalizmu,
ten film przypomina mi, kim dla władzy jest przeciętny rosjanin



Czynników było więcej, z tych ważniejszych był też niedoceniany obecnie "Leand Lease".

Barnellini

2019-08-22, 22:52
garota napisał/a:

Kto do ch*ja decyduje się być takim zjebem. Rozumiem jesteś żołnierzem, musisz wykonywać rozkazy ale k***a mać. Prędzej zgodził bym się przebiec po polu minowym niż odj***ć taką akcję. Ciekawe czy tylko zęby stracił, czy też ma teraz piękne płetwy. Zostanie nurkiem w armii. Hurrrrrrraaaaaa matka rosja.



ch*ja byś się nie zgodził. Trzymaj Sasza będziemy pchać czołg- to trzymasz. To jest wojsko. A, że im nie wyszło to rzeczywiście pech Saszy.
W ruskiej armi też pewnie mają tzw sztywny hol- tylko akurat nie przy sobie.

PS. Od tego gadania od Saszy nabrałem ochotę na przypomnienie sobie jednego z arcydzieł filmowych Sashy Grey :D
Wracam za 5 minut :wali:

Scartabelli

2019-08-22, 23:44
Smoku napisał/a:

Czynników było więcej, z tych ważniejszych był też niedoceniany obecnie "Leand Lease".



Raczej przeceniany. pewnie, przydał się ale sam spójrz w statystyki i porównaj ile sprzętu wyprodukowali Ruscy a ile otrzymali. Prawad jest taka że 80% WSZYSTKICH niemieckich strat w 2 wojnie światowej zostało poniesionych w walce z Sowietami. Pewnie, w walce 1 na 1 pewnie by im się to nie udało ale nadal odwalili większość roboty.

muchozol89

2019-08-23, 22:01
nie mogło być inaczej skoro wszyscy naprani a ten co już chyba nie żyje ewidentnie naprany

Smoku

2019-08-24, 14:12
Scartabelli napisał/a:

Raczej przeceniany. pewnie, przydał się ale sam spójrz w statystyki i porównaj ile sprzętu wyprodukowali Ruscy a ile otrzymali. Prawad jest taka że 80% WSZYSTKICH niemieckich strat w 2 wojnie światowej zostało poniesionych w walce z Sowietami. Pewnie, w walce 1 na 1 pewnie by im się to nie udało ale nadal odwalili większość roboty.



"Pewnie się przydał"? ZSRR zdechłby w pół roku bez tej pomocy. Weź sobie człowieku poszukaj artykułów(innych niż ze sputnika) odnośnie faktycznej pomocy jaką ruscy dostali i w jakim stanie była ich armia i gospodarka.
W latach 1942–1945 Sowieci wyprodukowali tylko 92 lokomotywy i 2.635 wagonów, natomiast w ramach pomocy otrzymali 1966 lokomotyw i 11.075 wagonów. "Pewnie się przydały"? To jest tylko wyrywkowy przykład. Ruskim brakowało wszystkiego i to w ogromnych ilościach. Na zdjęciach z okresu jakimś cudem zamiast "świetnych ciężarówek ZIS-5(zis piać z góry jedzie pod górę pchać), ruscy siedzą w amerykańskich ciężarówkach i jeepach, chodzą w amerykańskich butach itd. Nie będę tu spamił szczegółowymi danymi, bo szkoda mojego czasu na edukowanie ignorantów. Jak kogoś interesują fakty a nie propagandowe ruskie mity, to znajdzie pełno informacji.

Szukaj

2019-08-25, 20:15
garota napisał/a:

Kto do ch*ja decyduje się być takim zjebem. Rozumiem jesteś żołnierzem, musisz wykonywać rozkazy ale k***a mać. Prędzej zgodził bym się przebiec po polu minowym niż odj***ć taką akcję. Ciekawe czy tylko zęby stracił, czy też ma teraz piękne płetwy. Zostanie nurkiem w armii. Hurrrrrrraaaaaa matka rosja.



Pomysł był dobry, zj***ł kierowca.