18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Środki bezpieczeństwa

Baldwin • 2017-03-25, 23:35
W barze siedzi czterech policjantów Polak, Niemiec, Francuz, i Anglik.
Pierwszy przechwałki zaczyna Anglik.
-My w Wielkiej Brytanii po nowych zamachach usprawniamy nasz system bezpieczeństwa. Teraz będziemy mieli kamery monitoringu na każdym budynku. Jak terrorysta zacznie strzelać policja natychmiast zareaguje.
Drugi przechwala się Francuz.
-My powołamy pięćdziesiąt tysięcy nowych żołnierzy i policjantów i postawimy każdego na straży ważnych miejsc tak że jak terrorysta zaatakuje to go od razu będą mogli zareagować.
-Oj wy biedacy my stworzymy cała armadę dronów z kamerami monitoringu, i powołamy 100 tys. policjantów bo nas na to stać. Chwali się Niemiec.
Po chwili ciszy wszyscy patrzą z wyczekiwaniem na Polaka który spokojnie dopija piwko po czym ze spokojem mówi.
-My nie mamy terrorystów.

kondzio63221

2017-03-26, 01:12
Znając życie... Hm wielka brytania miałaby wyj***ne, francuz by się poddał, niemiec by tolerowal, a polak by spuścił wpie**ol. :D

manson__

2017-03-26, 01:53
Przypomniało mi się co nieco, starałem się wygooglać. Oto co pan wielkie g. zwrócił:

Cytat:

Polak, Niemiec i Rusek jadą pociągiem i się kłócą kto jest najlepszym złodziejem.
- Zgaście światło i dajcie mi 20 sekund! - mówi Niemiec.
Minęło 20 sekund i jakby nigdy nic Niemiec oddał im zegarki.
- Dajcie 10 sekund! - mówi Rusek. Po 10 sekundach zapalili światło, a Rusek oddaje im zegarki. Teraz czas na Polaka.
- Dajcie mi 5 sekund.
Po pięciu sekundach do przedziału wchodzi konduktor i mówi:
- Eee, chłopaki sp***alamy!!! Ktoś tory zaj***ł.



[nie tłumaczę na polski bo nie i już]

Ja...........ro

2017-03-26, 09:59
Jak nie mamy jak mamy :krejzi:

parolpl

2017-03-26, 11:15
U nas tez znajdą się oszołomy.

Arles.

2017-03-26, 14:27
ch*ja a nie się znajdą. Radość z polskiego braku terrorystów bo kochany pis nie bierze na poprawkę, że to nie tak że nie są wpuszczani, oni nie chcą mieszkać w polsce. Jeśli mają do wyboru kraj bogaty i w miarę ok, i wschodnioeuropejski postkomunizm to nawet zoofilom z pustynii się kalkulują kraje zachodnie.

brylant1412

2017-03-26, 20:21
ale u nas na kazdej dzielnicy są mochery terorystki-ani to wpie**ol spuścić ani to zgwałcić

Nutzz

2017-03-27, 13:18
Nie ma terrorystów? Ojej, jaka smutna nieprawda.

19 maja 2016 – zamach terrorystyczny we Wrocławiu: 1 osoba została lekko ranna, po tym, kiedy wybuchła bomba domowej roboty na przystanku autobusowym.

Dzieło kuca - prawaka. Życiowa sp***olina prawicowa nawet nie potrafiła porządnie tego zrobić :3

Arles.

2017-03-27, 22:46
@up korwinus akbar?