18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spuchnięty King Kong

Hyena83 • 2021-07-14, 12:29
Dawka rzeczywistości w czarnej strefie. Juesej


Szumlasuraz

2021-07-14, 12:38
Przez chwilę myślałem że ja zjadła

Quassar

2021-07-14, 12:41
To było nie rozsądne !!

Każdy kto ogląda filmiki tego typu w USA lub nawet żyje w tym gównie dobrze wie że murzyny nie odpuszczają.
Jak taka dzika Świna chyci AGRO niczym BOSS w grze MMO/RPG będzie cie napie**alać do końca życia i jeszcze dłużej (bo po zabiciu przeciwnika potrafią atakować go i skakać po nim nawet przez kolejne 10 minut).

MortusQuiaDolorAni

2021-07-14, 12:42
Biała laska:
- A chlasne sobie czarnego wieloryba w ryja.
Czarny wieloryb:
- Uuuuga boooga! *macha łapami*
Biała laska:



nebelwerfer

2021-07-14, 13:00
może gdyby miała karabin to miałoby to sens :D a tak to tylko marnowanie własnego ryja

Elpolaco

2021-07-14, 13:04
j***ne k***y małpy pie**olone :evil:

Strielok1

2021-07-14, 13:39
Słusznie zebrała wpie**ol, może zastanowi się czy jest sens zadawać się z małpami.

artex

2021-07-14, 13:48
Cuchnie były,jest i pyffko

Geniusz

2021-07-14, 14:00
Quassar napisał/a:

To było nie rozsądne !!
Każdy kto ogląda filmiki tego typu w USA lub nawet żyje w tym gównie dobrze wie że murzyny nie odpuszczają.
Jak taka dzika Świna chyci AGRO niczym BOSS w grze MMO/RPG będzie cie napie**alać do końca życia i jeszcze dłużej (bo po zabiciu przeciwnika potrafią atakować go i skakać po nim nawet przez kolejne 10 minut).



Ta czarna, to niczym dziki stwór czekała tylko na prowokację, ale trzeba być jebniętą babą, żeby murzynkę wśród murzynów bić, gdy sama jest biała. I zamiast sp***alać, to się skuliła, blond dz**ka :-P Typowe, nabroić a potem niech ktoś załatwi sprawę. Jak dla mnie, to czarna powinna ją ubić na kotlet, a wtedy czarnulka do więzienia, 2 pasożyty za jednym zamachem :mrgreen:
Ta jej jebnęła liścia i King Kong się na nią rzucił, ale jeszcze pomocnica podjechała na szybko, aby też okładać xD k***a, zawsze mnie to wk***iało w grach, że bijesz Boss'a, już prawie ch*j ubity a tu nagle jego pomocnik przychodzi xD Tutaj Boss był nie do ubicia i jeszcze korzystał z Support'u :-D Ciekawe ile exp'a by wysypało za ubicie Boss'a o takim Level'u, bo item'ów raczej zero, skoro czarni nic nie mają oprócz sp***olenia umysłowego :mrgreen:

Quassar

2021-07-14, 14:22
Geniusz napisał/a:

Ta czarna, to niczym dziki stwór czekała tylko na prowokację, ale trzeba być jebniętą babą, żeby murzynkę wśród murzynów bić, gdy sama jest biała. I zamiast sp***alać, to się skuliła, blond dz**ka Typowe, nabroić a potem niech ktoś załatwi sprawę. Jak dla mnie, to czarna powinna ją ubić na kotlet, a wtedy czarnulka do więzienia, 2 pasożyty za jednym zamachem
Ta jej jebnęła liścia i King Kong się na nią rzucił, ale jeszcze pomocnica podjechała na szybko, aby też okładać xD k***a, zawsze mnie to wk***iało w grach, że bijesz Boss'a, już prawie ch*j ubity a tu nagle jego pomocnik przychodzi xD Tutaj Boss był nie do ubicia i jeszcze korzystał z Support'u Ciekawe ile expa by wysypało za ubicie Boss'a o takim Level'u



hmm....
Nie wiem ile expa ale to ten boss z tych mniej lubianch przy którym ujebiesz sie po łokcie a i tak 0 dropa z niego bo co murzyn może mieć przy sobie....
.
.
.
Aaaa... może mieć w sumie wściekliznę hiva.syfa,malarie ale tego byś nie chciał złapać

ProVVe

2021-07-14, 16:00
Małpy to malpy najlepiej strzelać albo truć

Attero132

2021-07-14, 17:39
Trzeba było się nie kręcic obok dzikiego stada

Wiewór

2021-07-14, 17:48
Jakby weszła do klatki z gorylami

kris1978

2021-07-14, 17:56
Gorylica z szympansicą , tłuczą swoją opiekunkę za to, że ich Pani próbowała na nich wymusić, powrót do klatki w zoo