18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprzątaj to gówno

happyface • 2017-04-11, 13:55
"Przecież to chihuahua !" :krejzi:




Swoja drogą widzę że ładna patola w rodzinie.
Nie dość że matka tępa to jeszcze ojciec (najprawdopodobniej) ćpun albo alkoholik.
Współczuję dzieciakowi :facepalm:

IOI

2017-04-11, 13:58
jak sie mieszka w jakiejs patolskiej dzielnicy to tak bywa

ro...........24

2017-04-11, 14:01
Przedstawiciele tzw. white trash.
Swoją drogą , partner ładnie ma pozamiatane

józekdeluxe

2017-04-11, 14:08
Przestraszyła się dopiero jak zgroził, że zajebie konkubentowi.
Jak w większości patologii jej hierarchia wartości wygląda następująco:

1. Telefon
2. Sierściuch (w tym wypadku chihuaha czy jak to się pisze)
3. Patolski konkubent (ćpun lub alkus)
4. Dzieci

Pa...........ć

2017-04-11, 15:09
Jak ja nie lubie takich małych wk***iających psów, gorsi są chyba tylko ich właściciele

BundyR

2017-04-11, 15:17
I dobrze, szlag mnie trafia jak idąc ulica widzę damulkę, która sobie stoi spokojnie, a jej pies sra na chodnik. Ta oczywiście nic sobie z tego nie robi, bo nie jej chodnik. Zawsze mam ochotę wciąż to guwno i natrzeć takiej ryj

Bobikufel

2017-04-11, 15:34
"pozwolisz żeby tak do mnie mówił?"
nie dziwie się ze koleś ćpa przy takiej debilce

daro7557

2017-04-11, 15:49
Po co komu pies wielkości szczura.

Polemon

2017-04-11, 15:51
Hahahah bardzo dobrze zrównał to gówno z gównem :D

waloos

2017-04-11, 17:02
No k***a ten film to jest kolejny dowód na to że u sporej części kobiet logiki nie uświadczysz.
Na wytłumaczenie sytuacji i prośbę o posprzątanie, babka błyskotliwie odpowiada:
- To jest chihuahua!
Ja pie**ole....
Nawet napruty ćpun wykazał się większą ilością inteligencji w tej sytuacji, bo kiedy zwróciła się do niego:

-Pozwolisz, żeby tak do mnie mówił?
odpowiedział:
-powiedział Ci, żebyś to podniosła.

Nawet dla męskiego odpadu społecznego logicznym było, że jak pies zesra się komuś pod domem, a ten ktoś sobie tego nie życzy, to należy sprzątnąć. Głupie baby oczywiście nie mogą posłuchać, tylko muszą kręcić aferę zawsze wtedy kiedy mają inne zdanie. Dobrze, że póki co w Polsce kobiet tego typu jest jeszcze stosunkowo mało, choć obserwując codzienność widzę lekki przyrost.

ho...........zo

2017-04-11, 18:13
@daro7557: lepsze to niż szczur wielkości psa.

~Velture

2017-04-11, 19:50
Cytat:

Nawet dla męskiego odpadu społecznego logicznym było, że jak pies zesra się komuś pod domem, a ten ktoś sobie tego nie życzy, to należy sprzątnąć


Tu raczej chodzi o to, że naćpany konus nie będzie ryzykował obicia swojego ryja dla p*zdy która się nim zasłania.

Wiele razy miałem akcje typu, że szedłem po pijaku z kumplami i oni zaczynali coś odpie**alać i rzucać się do ludzi a jak przychodziło co do czego to zaczynali do mnie gadać "weź mu jebnij" bo oni mieli po 170cm i jedyne co potrafili to zasłaniać się kimś większym i silniejszym a jak odmawiałem i mówiłem aby samemu któryś coś zrobił bo nie będę się wpie**alać i jak zacząłeś to skończ to parówy miękły i teksty do sprowokowanego typu "dobra chłopaki idziemy, szkoda czasu na frajera".

slowak

2017-04-11, 21:45
wydaje mi się, że ten jej koleś powiedział, "I told you to pick it up", nie He ;p ale ważne, że podziałało :D

adamov

2017-04-11, 22:10
a mógł zrobić tak jak w Dniu Świra

waloos

2017-04-11, 22:50
slowak napisał/a:

wydaje mi się, że ten jej koleś powiedział, "I told you to pick it up", nie He ;p ale ważne, że podziałało :D



Faktycznie mogło tak być, kabel w słuchawkach mi ch*j strzelił, muszę przez laptopowe głośniczki słuchać.
Tak czy siak, nie zmieniło to sensu sytuacji. Nawet przechyliło na niekorzyść baby, bo nawet ćpun wcześniej jej powiedział żeby to zabrała.