18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprint walenia

zwierzak30 • 2021-06-27, 10:42
ch*j w opis.Sami zobaczcie. :mrgreen:


mazga50

2021-06-27, 14:11
Jednego nie mogę zrozumieć: jako dzieciak była prawdopodobnie szczupłą albo normalnie zbudowaną dziewczynką. Dorastając zaczęła się zaokrąglać tu i ówdzie, a później tyć, aby doprowadzić się ostatecznie do tak tragicznego stanu.
Kiedy nastąpił ten moment, że z jeszcze zgrabnej dziewczyny zaczął się robić taki wałek tłuszczu, a ona stwierdziła: "A ch*j z tym, będę spaślakim...".

Ghoscik8

2021-06-27, 14:17
Myślałem że mi się wibracja w telefonie włączyła.

Haylash

2021-06-27, 14:35
Kalectwo. I nikt jej tego nie zrobił, tylko sama sobie.

Oooooo

2021-06-27, 14:49
Ja pier**le jaki Opos

NiemiecWaszPan

2021-06-27, 15:42
Zajebista maciora. Idealna do codziennego jebańska, ubezwłasnowolnienia i dalszego tuczenia. Nie sp***oli ci z wyra.

dżonyłojlker

2021-06-27, 15:56
mazga50 napisał/a:

Jednego nie mogę zrozumieć: jako dzieciak była prawdopodobnie szczupłą albo normalnie zbudowaną dziewczynką. Dorastając zaczęła się zaokrąglać tu i ówdzie, a później tyć, aby doprowadzić się ostatecznie do tak tragicznego stanu.
Kiedy nastąpił ten moment, że z jeszcze zgrabnej dziewczyny zaczął się robić taki wałek tłuszczu, a ona stwierdziła: "A ch*j z tym, będę spaślakim...".



To jest wina rodziców lub dziadków. Albo sami tuczą gówniaka, są całe rodziny j***nych grubasów, albo są po prostu idiotami, i gdy gnój sam wpie**ala jak świnia, to go nie powstrzymują.

tysiakpl

2021-06-27, 16:26
BękartProboszcza napisał/a:

To był jej pierwszy tak duży przebiegnięty dystans w życiu . Serce ledwo to wytrzymało



Chyba właśnie nie wytrzymało, dlatego legła na ziemię

:shock:

Dupaapud

2021-06-27, 17:44
silwerbalk napisał/a:

Jak jebła to aż zatrzęsło. Ciekawe jaką siłą magnetudy udeżyła o podłoże



Magnituda - miara wielkości trzęsienia ziemi. Zatem, po pierwsze, nie da się uderzyć o ziemię z siłą trzęsienia ziemi. Da sie wywołać określoną magnitudę uderzeniem w ziemię. Po drugie, nie ma czegoś takiego jak magnetuda. Nieuku j***ny ;)

Ogórek

2021-06-27, 21:34
kreska90 napisał/a:

Zawał na 10 metrze!



Gdzie po 10m, ona po trzech już miała, a szop padliną sie nie żywi .

Wiewór

2021-06-27, 21:44
Dałem piwo w ciemno. Dawno się tak nie śmiałem.

Fx12

2021-06-28, 10:54
mazga50 napisał/a:

Jednego nie mogę zrozumieć: jako dzieciak była prawdopodobnie szczupłą albo normalnie zbudowaną dziewczynką. Dorastając zaczęła się zaokrąglać tu i ówdzie, a później tyć, aby doprowadzić się ostatecznie do tak tragicznego stanu.
Kiedy nastąpił ten moment, że z jeszcze zgrabnej dziewczyny zaczął się robić taki wałek tłuszczu, a ona stwierdziła: "A ch*j z tym, będę spaślakim...".



świadomość a dokładnie jej brak. Zobacz co dzisiaj dzieci noszą do szkoły w ramach śniadania: chipsy i min. pół litrowego energetyka. Zobacz co wynoszą ludzie w koszykach z marketów, samo ścierwo-żarcie, sztuczne, przetworzone, gotowe, zgrzewki słodkich napojów a niech no jaka pepsi w promocji będzie "6 w cenie 4ech" to się mało nie zatratują. Zobacz jak wyglądają te dzieci i ilu ma zwolnienia z zajęć ruchowych bo "madka" zaświadczenie od lekarza przyniosła. Kiedyś dzieci każdą wolną chwilę spędzały na dworzu. Dzisiaj siedzi (i tyje) w domu gapiąc się w smartfona a dostał go żeby ojcy mieli święty spokój bo za 500+ wzięli 60" telewizor i abonament z Netflixa to niech dupy nie zawraca. Za 20 lat nie będziesz się dziwił Stanom bo u nas będzie to samo. Całe osiedla i dzielnice utytej patologii, gdzie od 20 lat nikt z rodu żadną pracą się nie skalał, awanturujące się w "kebabach" o darmowy ketchup do frytek.