18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprint

RobDeMay • 2022-10-31, 21:12
Kto się za małolata nie osrał niech pierwszy rzuci kamieniem


Halman

2022-10-31, 21:31
RobDeMay napisał/a:

Kto się za małolata nie osrał niech pierwszy rzuci kamieniem



ja, no i co?

RobDeMay

2022-10-31, 21:44
Halman napisał/a:

ja, no i co?



Ty się nie liczysz, bo masz na tyle lat, że jeszcze zdążysz się osrac jako małolat ;)

unpleasant

2022-10-31, 21:49
Śmierć i sranie, nie wiesz kiedy Cię zastanie.

PabloSkills

2022-10-31, 22:02
Lepiej się osrać niż wybuchnąć?

Lepiej się osrać niż wybuchnąć.

WhiteForce

2022-10-31, 22:06
Miałem tak ostatnio jak wypiłem 4-pak Harnasia

Insaner

2022-10-31, 22:07
Tak, oczywiście zupełnie przypadkiem ktoś nagrywał bez celu ścianę w pokoju. Na pewno nie wiedział że dzieciak się zesra czy sp***zi. Oczywiście jak to zrobił to nagranie od razu poleciało na tiktoka czy inne gówno.

To jest dramat, że w dzisiejszych czasach takie żałosne (prymitywne w wykonaniu) ustawki dominują w mediach społecznościowych, a większość społeczeństwa w nie wierzy... Kiedyś też się pojawiały, ale ludzie jakoś szybciej wyłapywali fejki, a teraz no cóż. :roll:

Baronessa

2022-10-31, 22:13
PabloSkills napisał/a:

Lepiej się osrać niż wybuchnąć?
Lepiej się osrać niż wybuchnąć.


Lepiej się osrać niż wybuchnąć!



WhiteForce napisał/a:

Miałem tak ostatnio jak wypiłem 4-pak Harnasia


Dziwne, że się nie zrzygałeś po pierwszym...

RobDeMay

2022-10-31, 22:14
Insaner napisał/a:

Tak, oczywiście zupełnie przypadkiem ktoś nagrywał bez celu ścianę w pokoju. Na pewno nie wiedział że dzieciak się zesra czy sp***zi. Oczywiście jak to zrobił to nagranie od razu poleciało na tiktoka czy inne gówno.
To jest dramat, że w dzisiejszych czasach takie żałosne (prymitywne w wykonaniu) ustawki dominują w mediach społecznościowych, a większość społeczeństwa w nie wierzy... Kiedyś też się pojawiały, ale ludzie jakoś szybciej wyłapywali fejki, a teraz no cóż.



Wyciągnij kija z dupy, widać że film był kręcony dłużej i jest przycięty. Foliarze boją się 5g i wszędzie widzą zagrożenie, a tacy jak Ty wszędzie widzą fejki

re...........tt

2022-10-31, 22:16
Żeby tylko za małolata :D

donkapusta

2022-10-31, 22:32
Halman napisał/a:

ja, no i co?



Zasłużyłeś na medal.

Sawix

2022-10-31, 22:55
jakiś kącik dla koprofilów ?

xtz171

2022-10-31, 23:04
Czy to jeszcze sadistic, czy już tik tok... :-/

RobDeMay

2022-10-31, 23:19
xtz171 napisał/a:

Czy to jeszcze sadistic, czy już tik tok...



Gdzie tu widzisz tik toka dzbanie?

okotdi

2022-10-31, 23:49
Insaner napisał/a:

Tak, oczywiście zupełnie przypadkiem ktoś nagrywał bez celu ścianę w pokoju. Na pewno nie wiedział że dzieciak się zesra czy sp***zi. Oczywiście jak to zrobił to nagranie od razu poleciało na tiktoka czy inne gówno.
To jest dramat, że w dzisiejszych czasach takie żałosne (prymitywne w wykonaniu) ustawki dominują w mediach społecznościowych, a większość społeczeństwa w nie wierzy... Kiedyś też się pojawiały, ale ludzie jakoś szybciej wyłapywali fejki, a teraz no cóż.



Fake lub nie posrany mlody o tym nie myslal.
Generalnie zabawne dla postronnych.
Dla samego, prawie srajacego w gacie, troche mniej