18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprayem po oczach

Perhydrol • 2019-12-10, 16:58
Ponoć kara , nie wiem za co. Tłumacza pilnie potrzeba :)

Ogółem dzielny pacjent

otomin

2019-12-10, 19:01
mygyry napisał/a:

Każda k***a, która bazgra sprayem po elewacjach tagi swoich pedalskich drużyn/osiedli czy innych och*jeń powinien być w ten sposób karany na rynku co niedziela



Ty musisz być święty że tak pie**olisz. No już gadaj co za świństwa robiłeś za młodu. Czy co wieczór paciorek na kolanach z rodzinką przy stole?
PS. Jesteś tak faszywy jak reszta tego k***i dołka.

Ca...........on

2019-12-10, 19:08
otomin napisał/a:

mygyry napisał/a:

Każda k***a, która bazgra sprayem po elewacjach tagi swoich pedalskich drużyn/osiedli czy innych och*jeń powinien być w ten sposób karany na rynku co niedziela



Ty musisz być święty że tak pie**olisz. No już gadaj co za świństwa robiłeś za młodu. Czy co wieczór paciorek na kolanach z rodzinką przy stole?
PS. Jesteś tak faszywy jak reszta tego k***i dołka.



Nie wszyscy są tak zj***ni, żeby robić coś złego na szkodę innym. Nie wszyscy są takimi sp***olinami, żeby ćpać albo nie wiem co jeszcze. Są tacy, których największym grzechem jest np. chodzenie wiecznie naj***nym od wczesnej młodości i położenie bardzo wcześnie lachy na cały ten sp***olony łez padół, czego później bardzo żałowaliśmy.

ironmaiden666czesiek

2019-12-10, 19:14
mygyry napisał/a:

Każda k***a, która bazgra sprayem po elewacjach tagi swoich pedalskich drużyn/osiedli czy innych och*jeń powinien być w ten sposób karany na rynku co niedziela



Nie zesraj się

~sensualna

2019-12-10, 19:18
kiedyś tak ruskie załatwiali pedofilii , obili ryj i malowali niebieskim sprayem

werther

2019-12-10, 19:22
Przeprasza, że zawiódł zaufanie, zachował się jak szczur i wziął towar.

mygyry

2019-12-10, 20:08
otomin napisał/a:

Ty musisz być święty że tak pie**olisz. No już gadaj co za świństwa robiłeś za młodu. Czy co wieczór paciorek na kolanach z rodzinką przy stole?
PS. Jesteś tak faszywy jak reszta tego k***i dołka.





ironmaiden666czesiek napisał/a:

Nie zesraj się



Oho trafiły się dwie sp***oliny nie umiejące uszanować cudzej własności, pies was j***ł

Respektuj

2019-12-10, 20:26
te wszystkie ćpuny i śmieszne dilerki powinny tak kończyc

alucard321

2019-12-10, 20:39
mygyry napisał/a:

Każda k***a, która bazgra sprayem po elewacjach tagi swoich pedalskich drużyn/osiedli czy innych och*jeń powinien być w ten sposób karany na rynku co niedziela



I właśnie dlatego kiedyś każde szanując się miasto miało na rynku pręgierz.

shoe5maker

2019-12-10, 20:46
SKUMOLEON napisał/a:

Pokemony



Świeżaki

Dżizas_kurde

2019-12-10, 21:34
Cytat:


Każda k***a, która bazgra sprayem po elewacjach tagi swoich pedalskich drużyn/osiedli czy innych och*jeń powinien być w ten sposób karany na rynku co niedziela


A do tego transmisja w Pay per View.. i będzie biznes się kręcił.

JMTstreetviewer

2019-12-10, 21:57
mygyry napisał/a:

Każda k***a, która bazgra sprayem po elewacjach tagi swoich pedalskich drużyn/osiedli czy innych och*jeń powinien być w ten sposób karany na rynku co niedziela



Ja to rozumiem bo tez jestem przeciw wszelkiemu dewastowaniu elewacji, przystankow, murkow itd.
Tylko wk***ia mnie to ze swoje poglady wyrazasz jedynie tutaj, minus jeden pod ziemia, gdzie z nikim nie masz kontaktu z piwnicy, a przez sadistic wydaje Ci sie ze masz opanowany pelny monitoring z kamer i wyrobiony swiatopoglad. Jadac do roboty chocby autobusem codziennie widzisz jakiegos odmiennego wynalazka. Wyj***ne miej, i dystans do patologii, rob swoje i nie wczuwajmy sie w margines. Swiat jest lepszy jak sie pomysli

;-)



;-)



;-)



;-)



:->



:->

ja...........ka

2019-12-10, 23:12
mygyry napisał/a:

Każda k***a, która bazgra sprayem po elewacjach tagi swoich pedalskich drużyn/osiedli czy innych och*jeń powinien być w ten sposób karany na rynku co niedziela



pozdrawiam pedale


Tytyryty

2019-12-10, 23:19
mygyry napisał/a:

Każda k***a, która bazgra sprayem po elewacjach tagi swoich pedalskich drużyn/osiedli czy innych och*jeń powinien być w ten sposób karany na rynku co niedziela



Plebskie myślenie. Pierwsza myśl nie musi być tą właściwą. Pomyśl tylko, jaką karą Ciebie by uswiecili obrażając ich publicznie. Łatwo się ocenia będąc po takiej samej stronie od lat. Wyobraź sobie, że mamy XXI w i sądy, a nie (na szczęście) zgarnianie do jednogo wora wszystkich tych co zrobili ten sam czyn.

No chyba, że sam Prezes nas tym komentarzem zaszczycil, jeśli tak to rozumiem flustracje. Jednak jeśli nie, to widzę jego godnego następcę.

...

~Velture

2019-12-10, 23:54
Tytyryty napisał/a:

Plebskie myślenie. Pierwsza myśl nie musi być tą właściwą. Pomyśl tylko, jaką karą Ciebie by uswiecili obrażając ich publicznie. Łatwo się ocenia będąc po takiej samej stronie od lat. Wyobraź sobie, że mamy XXI w i sądy, a nie (na szczęście) zgarnianie do jednogo wora wszystkich tych co zrobili ten sam czyn.
No chyba, że sam Prezes nas tym komentarzem zaszczycil, jeśli tak to rozumiem flustracje. Jednak jeśli nie, to widzę jego godnego następcę.
...



No mamy XXI wiek i ciągle są sp***oliny osiedlowe co muszą wszędzie markerami mazać swoje ch*jowe tagi albo sprayem wszystko niszczyć.
Kara powinna odstraszać i w moim odczuciu ten typek już raczej bardziej zresocjalizowany nie będzie ani tym bardziej nie przyjdzie mu nigdy do głowy mazanie czymkolwiek gdziekolwiek.
Z kolei mandat za wandalizm czy tam grzywna są raczej mało skuteczne. Do tego te obszczajp*zdy tagujące w 99% są bezrobotne więc ma wyj***ne na mandaty bo i tak nie zapłaci, i tak nie ściągną z niego a po kilku latach się przedawni i tyle.