18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sprawność Rosyjskich służb antyterrorystycznych

bombaklaat • 2019-08-26, 16:02
Do takiego zatrzymania doszło 16 sierpnia na terenie Rosji. Cała akcja zajęła około 30 sekund, sprawcy mimo niepozornego samochodu byli niebezpiecznymi gangsterami posiadającymi wiele nielegalnych broni oraz ładunków wybuchowych


lafi81

2019-08-26, 20:01
U nas by zaraz w tv. pie**olili że zbyt brutalnie

Plastykpl

2019-08-26, 20:03
Rozj***ni jak gnój w polu.

InnyName

2019-08-26, 21:24
k***a, chciałbym GRU zobaczyć w akcji

siwybis

2019-08-26, 21:40
Smokw napisał/a:

Ten robił za straszaka. Taki element wojny psychologicznej. Najpierw wystrzelił cały magazynek hukowych naboi w powietrze. każdy kto miał do czynienia z bronią palną jak słyszy taką serie, ma odruch skurczający sylwetkę, po za tym łatwiej kogoś przekonać by jednak nie otwierał ognia z pistoletu, bo tu już ciężki kaliber leci. Dlatego też się krzyczy jak kogoś zatrzymuje.



Mogę się założyć o cokolwiek że tam nie było żadnych ślepaków. Przeciętnego kacapa nie obchodzi że one spadną kilkaset metrów dalej to raz a dwa że w razie konieczności użycia to gość byłby na straconej pozycji. Tak się nie działa w takich służbach.

costeczeq

2019-08-26, 22:12
Seksiaczek napisał/a:

0:12 Co on tak karabin jak dzide trzyma?



Może mu się amunicja skończyła

Smokw

2019-08-26, 23:10
siwybis napisał/a:

Mogę się założyć o cokolwiek że tam nie było żadnych ślepaków. Przeciętnego kacapa nie obchodzi że one spadną kilkaset metrów dalej to raz a dwa że w razie konieczności użycia to gość byłby na straconej pozycji. Tak się nie działa w takich służbach.



Widać jak byk że to hukowce. Przykro mi , ale żaden profesjonalista nie strzela serio w mieście, w środku dnia i w dodatku na zatłoczonej ulicy nawet w powietrze. Nie wiem czy wiesz, ale w Polsce antyterroryści też są nastawieni na schwytanie żywcem. Taki był plan. Nawet gdyby tamci z samochodu zaczęli strzelać to on nie miałby jak im pomóc w pierwszej fazie bo jego koledzy byli na linii strzału. Siłowo też nie miał nic do gadania bo za ciasno na tylu chłopa. Wiesz mi jak słyszysz serię z broni automatycznej to ur*chamiasz w pierwszej kolejności odruchy defensywne zależne od wyszkolenia, albo kulisz się ze strachu. Jednak jak masz tylko pistolet i nagle znienacka jesteś otoczony i pada seria z automatu to się poddajesz. No kurde nie wiem jak to prościej opisać. Wiesz fajnie to wygląda na filmach, ale właśnie na tym polega profesjonalizm takich służb .


No i najważniejsze. Nie masz chłopie do czynienia z jakąkolwiek bronią palną, a jeśli masz to uważam że powinni Ci zabrać skoro dla Ciebie celowanie w plecy kolegów z automatu nabitego OSTRĄ amunicją to profesjonalne zachowanie służb. Po za tym słyszałeś Ty kiedy jak pięknie strzela kałach z ostrej?

Seksiaczek napisał/a:

0:12 Co on tak karabin jak dzide trzyma?



Trzyma tak bo nie ma w nim ostrej amunicji więc robi nią straszaka, ale chce pomóc kolegą więc najpierw przytrzymuje drzwi koledze, a później sprzedaje buta zatrzymywanemu. ;)

kolegom

mianas

2019-08-26, 23:28
Seksiaczek napisał/a:

0:12 Co on tak karabin jak dzide trzyma?



taki ichni Bronek Komorowski..

jo...........at

2019-08-27, 07:28
Czy ja słyszałem płaczącą kozę w tle? która martwiła się o męża?

panar3

2019-08-27, 10:18
j***ć czeczeńskie ścierwa! U nas też tego gówna napchało jak pierdów w balon. k***a. :-/

oleyu

2019-08-27, 10:35
Ciekawcze czy to był właściwy samochód :D ?????

Defraudator

2019-08-27, 13:11
TO tam gangsterka na wysokim poziomie Mondeo smigaja xd ale fajna akcja slychac jak kwiczą świnie gangsterskie to chyba jakies pipki :p

enerpeka

2019-08-27, 19:13
bracia "naszej" brodatej "gwiazdy" mma?

Ti...........ch

2019-08-27, 19:42
InnyName napisał/a:

k***a, chciałbym GRU zobaczyć w akcji



Główny Zarząd Wywiadowczy Sztabu Generalnego Armii Rosyjskiej? Raczej mało prawdopodobne.