18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sprawiedliwy wyrok

ciepson • 2021-06-26, 15:44
Rozmowa przed werdyktem w sprawie Chauvina:
- Krótki wyrok tylko wk***i czarnych, więc dostanie 22,5 roku. - mówi sędzia.
- Brzmi nieźle, ale jaki tu sens? - pyta prokurator.
- Zobaczysz.

Po ogłoszeniu wyroku z sali padają pytania:
- Po co mu te pół roku?

Po rozprawie rozbawiony sędzia zwraca się do prokuratora:
- Każdy pyta dlaczego Derek dostał pół roku a zapominają, że ma jeszcze 22 lata odsiadki.

mygyry

2021-06-26, 16:08
Chyba pierwszy przypadek, gdy ktoś idzie do więzienia za to, że agresywnemu naćpanemu murzynowi serce stanęło.

DzidaZawodnik

2021-06-26, 17:05
Chyba tylko ciebie, gimbusów i sędziego rozbawił ten "kawał".

Heliar

2021-06-26, 22:29
I gdzie tu sprawiedliwość? :-/

mygyry

2021-06-26, 22:35
Heliar napisał/a:

I gdzie tu sprawiedliwość?



W śmierci floyda :amused:

Strielok1

2021-06-26, 23:21
Zapomnieliście że już wakacje?

Alpin

2021-06-26, 23:34
Pół roku to 6 miesięcy.... Poleciales jak Twoja stara po testy na ciąże po ostatniej imprezie

jeden4sty

2021-06-26, 23:43
Z jednej strony to się brzydzę rasizmem, z drugiej cieszę się, że tak mało Polaków za granicami spotykam, większości to nie stać - wiadomo, ale część to się boi spotkać murzyna, bo przecież w twarz to już będzie ciężej być takim prawilniaczkiem...

Dopóki nie znałem sadistica wiedziałem, że większość ludzi to idioci, a jak już poznałem to się w tym utwierdziłem. Pozdro

parolpl

2021-06-26, 23:50
@jeden4sty
Oho, pasjonat czarnych knag.

A propo, wole unikać murzynów by nie dostać po kryjomu kosy w żebra.

KrólikBugs

2021-06-26, 23:58
jeden4sty napisał/a:

Z jednej strony to się brzydzę rasizmem, z drugiej cieszę się, że tak mało Polaków za granicami spotykam, większości to nie stać - wiadomo, ale część to się boi spotkać murzyna, bo przecież w twarz to już będzie ciężej być takim prawilniaczkiem...
Dopóki nie znałem sadistica wiedziałem, że większość ludzi to idioci, a jak już poznałem to się w tym utwierdziłem. Pozdro




ritu4l

2021-06-27, 00:02
Zniszczyli człowiekowi życie, bo wykonywał swoje obowiązki służbowe. W tym momencie wszyscy białoskórzy policjanci w Ameryce powinni złożyć wypowiedzenia, bo to że będą musieli zabić na służbie jest wysokoprawdopodobnie, a jeśli tak będzie to to że to będzie akurat asfalt jest prawie pewne. Albo chociaż jakiś protest podczas którego zamiast odpowiednika murzynów klękających do lachy, oni by klękali na asfaltowych główkach.

marcino_zly

2021-06-27, 01:42
jeden4sty napisał/a:

Z jednej strony to się brzydzę rasizmem, z drugiej cieszę się, że tak mało Polaków za granicami spotykam, większości to nie stać - wiadomo, ale część to się boi spotkać murzyna, bo przecież w twarz to już będzie ciężej być takim prawilniaczkiem...
Dopóki nie znałem sadistica wiedziałem, że większość ludzi to idioci, a jak już poznałem to się w tym utwierdziłem. Pozdro



Poszoł won pajacu!

Daniel01

2021-06-27, 02:00
TERAZ BIALI powinni wyjść na ulice !!!!!!!!!!!!!!!! i robić za Chauvina rozp***uchę w slamsach!!!!!

flouxx

2021-06-27, 02:16
Żałosne po prostu, ale można się było tego spodziewać. Gdyby dali mu niższy wyrok albo już nie mówiąc, uniewinnienie, wtedy dopiero znowu czarni wyszliby na ulice i domagali się "sprawiedliwości", ale to, że j***ny murzyn krzyczał już w aucie, że nie może oddychać bo był tak naszprycowany to już o tym nikt nie gada. Gdyby patrol przyjechał 15 minut później to zabierali by zwłoki a nie szarpali się z naćpanym idiotą i wszystko skończyłoby się szczęśliwie.