18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sprawiedliwy wyrok

ciepson • 2021-06-26, 15:44
Rozmowa przed werdyktem w sprawie Chauvina:
- Krótki wyrok tylko wk***i czarnych, więc dostanie 22,5 roku. - mówi sędzia.
- Brzmi nieźle, ale jaki tu sens? - pyta prokurator.
- Zobaczysz.

Po ogłoszeniu wyroku z sali padają pytania:
- Po co mu te pół roku?

Po rozprawie rozbawiony sędzia zwraca się do prokuratora:
- Każdy pyta dlaczego Derek dostał pół roku a zapominają, że ma jeszcze 22 lata odsiadki.

23456789

2021-06-27, 02:24
mygyry napisał/a:

Chyba pierwszy przypadek, gdy ktoś idzie do więzienia za to, że agresywnemu naćpanemu murzynowi serce stanęło.



Jak tak dalej pójdzie to za spojrzenie na smolucha białas będzie szedł do wiezienia XD

Daniel01

2021-06-27, 02:52
ameryka boi się czekoladowych małpek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

darayavahus

2021-06-27, 07:21
jeden4sty napisał/a:

Z jednej strony to się brzydzę rasizmem, z drugiej cieszę się, że tak mało Polaków za granicami spotykam, większości to nie stać - wiadomo, ale część to się boi spotkać murzyna, bo przecież w twarz to już będzie ciężej być takim prawilniaczkiem...
Dopóki nie znałem sadistica wiedziałem, że większość ludzi to idioci, a jak już poznałem to się w tym utwierdziłem. Pozdro



W związku z powyższym proszę stąd wypie**alać.

Pan_Cernik

2021-06-27, 07:27
jeden4sty napisał/a:

Z jednej strony to się brzydzę rasizmem, z drugiej cieszę się, że tak mało Polaków za granicami spotykam, większości to nie stać - wiadomo, ale część to się boi spotkać murzyna, bo przecież w twarz to już będzie ciężej być takim prawilniaczkiem...
Dopóki nie znałem sadistica wiedziałem, że większość ludzi to idioci, a jak już poznałem to się w tym utwierdziłem. Pozdro



Jest wiele zwierząt, z którymi średniej budowy ciała biały człowiek nie ma szans w bezpośrednim starciu, więc tu Ameryki nie odkryłeś.

Ewolucja wykształciła u murzynów siłę i wytrzymałość, ale oszczędziła na inteligencji, po to właśnie żeby stworzyć dla białego człowieka idealnego pachołka.
I dopóki, zgodnie ze swoim przeznaczeniem, murzyny chodziły na łańcuchu, było wszystko w zgodzie z naturą.
Niestety paru lewackim zjebom ubzdurało się że jeśli małpa potrafi gadać to znaczy że jest człowiekiem i nadali im takie prawa. A teraz normalni biali ludzie musza ponosić tego konsekwencje.

PS.
Nie rób z siebie wielkiego podróżnika bo ci to nie wychodzi. Polaków jest akurat wszędzie w ch*j. A czy to jest powód do dumy, to już inna historia. Gdybyś choć raz przekroczył choćby granicę swojej zapiziałej wsi to byś to wiedział. Więc nie kłam.

kris1978

2021-06-27, 09:51
Taki wyrok dla policjanta, który uwolnił ludzkość od naćpanego bandyty w kolorze małpy. Kogo wybraliście na prezydenta idioci za oceanu? Trump by na to nie pozwolił.

mareczek

2021-06-27, 15:19
kris1978 napisał/a:

Taki wyrok dla policjanta, który uwolnił ludzkość od naćpanego bandyty w kolorze małpy. Kogo wybraliście na prezydenta idioci za oceanu? Trump by na to nie pozwolił.



przypominam, że murzyny też mają prawo głosu, NIESTETY :(