18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sprawdź czy nikt nie idzie

Barnellini • 2020-07-07, 16:39
a ja sobie tu szybciutko zrobię siku :D


TRQPL

2020-07-07, 16:45
Szkpda że nie wrzątkiem :mrgreen:

Barnellini

2020-07-07, 16:55
TRQPL napisał/a:

Szkpda że nie wrzątkiem



A najlepiej to kwasem...
Czemu od razu tak brutalnie? Toż to młode suki tylko. Wystarczyłoby, żeby pokazała muszelkę skoro już zdjęła majtki za karę, że sika komuś pod oknem i by byli kwita ;)

jasypan

2020-07-07, 17:01
Szybciej bym się spodziewał hiszpańskiej inkwizycji.

joeblacktwo

2020-07-07, 17:23
TRQPL napisał/a:

Szkpda że nie wrzątkiem



A później z okna dwie torebki herbaty :D

Lobo24

2020-07-07, 17:32
joeblacktwo napisał/a:

A później z okna dwie torebki herbaty



I nie zapomnieć o cytrynie.

htp

2020-07-07, 17:50
Lobo24 napisał/a:

I nie zapomnieć o cytrynie.



Zapomnieliście o cukrze.

impressa88

2020-07-07, 18:25
Wole miód zamiast cukru

Kepeszek

2020-07-07, 18:31
Barnellini napisał/a:

A najlepiej to kwasem...
Czemu od razu tak brutalnie? Toż to młode suki tylko. Wystarczyłoby, żeby pokazała muszelkę skoro już zdjęła majtki za karę, że sika komuś pod oknem i by byli kwita



Fuj. Hehe muszelka cipcia mniam mniam cipeńka hehe r*chanko młoda suczka ale bym ją ćymća rymća. O tak właśnie k***a brzmisz xd

Barnellini

2020-07-07, 20:15
Kepeszek napisał/a:

Fuj. Hehe muszelka cipcia mniam mniam cipeńka hehe r*chanko młoda suczka ale bym ją ćymća rymća. O tak właśnie k***a brzmisz xd



Fuj? Nawet nie powiem jak to brzmi moim zdaniem bo przecież nie mamy zamiaru się kłócić. Jak ma napisać w takim razie?
p*zda, dz**ki i r*chać? Kobiece narządy płciowe u tych niewiast i odbywać stosunek płciowy? Czy może w ogóle nie poruszać tego tematu bo to koliduje z Twoim poczuciem dobrego smaku. Jakoś się przecież określa "te rzeczy". Jak kiedyś uda Ci por*chać to zrozumiesz ;)

A tak abstrah*jąc od mojego przaśnego/januszowego języka i podejścia do sprawy:
Kiedyś czytałem artykuł w którym omówiono zależność pomiędzy tym jak partnerka określa męskie narządy płciowe a stopniem jej sympatii do nich . Są trzy poziomy:
Jeśli dziewczyna mówi na fiuta bezosobowo- "on", "go" to znaczy, że w ogóle nie lubi twojego ku*asa.
Jeśli dziewczyna mówi na fiuta "ptaszek", "mały" (chociaż to nie jest najszczęśliwsze określenie ;) ) lub w inny potoczny sposób to znaczy, że średnio lubi Twojego ku*asa.
Natomiast jeśli dziewczyna używa wulgarnych określeń takich jak "ku*as", "ch*j" to znaczy, że go uwielbia.

Także sadole radzę posłuchać swoich partnerek i wziąć to pod uwagę przy wyborze partnerki ;)

Ca...........on

2020-07-07, 20:24
@up Jeśli ktokolwiek używa generalizacji, to powinien pójść po rozum do głowy.

Barnellini

2020-07-07, 20:55
Caramon napisał/a:

@up Jeśli ktokolwiek używa generalizacji, to powinien pójść po rozum do głowy.



Rozumiem, że kolega jest z pierwszej grupy. Nie przejmuj się może "go" polubi.

A tak poważnie to może i masz rację, że to jest jak ze statystykami- "Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki" ale coś w tym jednak jest.

KANIBAL22

2020-07-07, 21:10
Nie wiem z czym macie problem noc ciemno typiara widać, że nie szczy jak wiele szmat naj***nych gdzie popadnie tylko za samochodem sprawdziła czy nikogo nie ma, a to, że jakiś zwichrowany ch*j siedzi po nocach w oknie to jest dziwne. Miałem podobną sytuację z koleżanką tylko tam akurat gość w sumie słusznie zareagował. Wracaliśmy wychlani z centrum tylko jeszcze ciemno nie było szarówka taka, sikać nam się zachciało już w sumie dawno. Poszliśmy między takie dwa bloki śmietnik stał osiedlowy i przy nim kosze te duże na śmieci i mowie jej chodź tutaj za te kosze to nie będzie widać cię, a ona dupę wywaliła pod takim murkiem kolo tego całego śmietnika co ją każdy widział :D ja skończyłem ona sika mowie aleś głupia ona podciąga gacie, a tu jeb jabłko leci z jednego bloku prawie w łeb dostała :D . Zacząłem się śmiać ona oburzona zaczęła się drzeć, bo to jakiś typ z 6 pietra i ona go tam wyzywa, a tu drugie jabłko w nią leci trochę się wk***iłem, ale z drugiej strony przekminiłem, że lepiej się nie awanturować, bo w tym bloku sama patologia zresztą tak się blok nazywa „patologia”, a kolejna sprawa, że w tym przypadku zachowała się ja debil.


AdamBrown

2020-07-08, 21:37
Wodę sie spuszcza po sikaniu a nie przed :D

Adrian92

2020-07-09, 00:17
Wy nigdy nie laliście w plenerze?
Jakby mnie ktoś tak oblał, godzinę pozniej przyszedłbym z kamieniem i wyj***ł w okno :)