18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spóźnione alimenty

~Angel • 2018-03-09, 13:11
i firma windykacyjna "SYN"



janlew

2018-03-09, 13:15
Dobrze usłyszałem że próbował syna utopić w wannie?

KaptajnDżek

2018-03-09, 13:32
Młody ściąga zasłużony haracz, idzie w ślady brazylijskich karteli, a mógł ch*jowi jeszcze odciąć kilka paluszków :amused:
Kolejny zajebisty filmik w poczekalni, nosz wiara w sadolowe pokolenie przywrócona :)

nowynick

2018-03-09, 13:45
KaptajnDżek napisał/a:

Młody ściąga zasłużony haracz, idzie w ślady brazylijskich karteli, a mógł ch*jowi jeszcze odciąć kilka paluszków :amused:
Kolejny zajebisty filmik w poczekalni, nosz wiara w sadolowe pokolenie przywrócona :)



Sadolowe pokolenie to dobija do wieku tego co dostał w pysk :-/

Pa...........in

2018-03-09, 13:56
teraz synek może iść siedzieć i nie będzie musiał płacić

tranzystor

2018-03-09, 14:57
Gość w długich włosach wygląda jak drobny menel, a chudy cwaniak jak jakiś recydywista.

Essent

2018-03-09, 15:00
@janlew Ja usłyszałem, że pobił mamuśkę.Pewnie też za to dostał ojciec po ryju.swoją drogą,tak wychować syna,żeby lał cię po mordzie to :homer:

CoJaTamKurwaWiem

2018-03-09, 15:45
Yep. Bil matke i probowal go utopic za mlodego.
Mam nadzieje, ze bedzie wiecej czesci.

janlew

2018-03-09, 16:03
orisuniek napisał/a:

@janlew Ja usłyszałem, że pobił mamuśkę.Pewnie też za to dostał ojciec po ryju.swoją drogą,tak wychować syna,żeby lał cię po mordzie to :homer:


- I didn't hit your mom.
- You didn't hit my mom, you didn't try to drown me in a fuckin bathtub?
Potem nokaut.

TB303

2018-03-09, 16:11
orisuniek napisał/a:

@janlew Ja usłyszałem, że pobił mamuśkę.Pewnie też za to dostał ojciec po ryju.swoją drogą,tak wychować syna,żeby lał cię po mordzie to :homer:


No mnie wychowano tak, że jak tylko zobaczyłbym, że mój ojciec bije matkę, to bym do niego dołączył :amused:

sylwer

2018-03-09, 16:11
Małolat na pewno coś ćwiczy, bo te dwa szybkie na brodę nie wyglądały na amatorszczyznę.

Goodkat

2018-03-09, 16:14
Bila to wy zostawcie w spokoju, nie zebym go bronił bo nie znam całej historii ale tak samo wy nie znacie.
Kto wie czy prawda nie wygladała w ten sposób:

Bill tyrał na żone i dziecko. Żona chlała, ćpała i dupy dawała. Doszło do rozwodu, jak zwykle biedna mamuśka z dzieckiem dostała chate Billa oraz alimenty. Bill natomiast zrujnowany decyzją sądu wylądował gdzieś w kamperze poza miastem. Mamuśce brakowało na luksusy to odegrała kolejną ze swoich ról jakoby Bill sie nad nimi znęcał w przeszłości i wysłała swojego RepoSyna po dolary.

Bill nie wygląda mi na alkozjeba, styl to typowe 80's pewnie modne w jego czasach młodości, podczas sprzeczki nie zachowuje sie agresywnie, nawet po paru gongach nie używa brzydkich słów... coś mi tu śmierdzi i nie jest to Bill.

feniks777

2018-03-09, 16:43
z tego co synek mowi ladnie mu mamusia, leb sprała.
Tatus cie topil w wannie i cie nienawidzi, a mnie czesto bil.
Toz to rozwodowy klasyk.

Ciekawe czy to nie mamusia nagrywa.

Generalnie na miejscu kolesia wyjechalbym z kraju a nastepnym razem okonia zakisił w słoiku a nie w pierwszej lepszej.

Piotru70

2018-03-09, 17:20
Niech się cieszy że w ogóle go spłodził.

Sa...........hi

2018-03-09, 18:24
A mógł zabić ;)