18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spowodował wypadek

~Angel • 2019-02-22, 12:09
i mu się upiekło


qhash

2019-02-22, 12:14
sadistic sadistikiem ale współczuje człowiekowi

McQurwa

2019-02-22, 12:18
qhash napisał/a:

sadistic sadistikiem ale współczuje człowiekowi


noż k***a, rozwaliło mnie

barni123pl

2019-02-22, 12:42
pieczony smakuje lepiej

Halman

2019-02-22, 13:00
a tak w ogóle.. rejestrowałem się wiele lat temu tutaj by oglądać takie właśnie okropieństwa... czy dziś mam żądać jakiegoś zadośćuczynienia bo nie kiwając palcem znalazłem sie na kwejku bis?

~Angel

2019-02-22, 13:46
HAL9000/2 napisał/a:

a tak w ogóle.. rejestrowałem się wiele lat temu tutaj by oglądać takie właśnie okropieństwa... czy dziś mam żądać jakiegoś zadośćuczynienia bo nie kiwając palcem znalazłem sie na kwejku bis?



Twój temat o jaszczurce w sałacie jest taki statystyczny. Tak ocieka brutalnością i okropieństwami, że własnie administrator strony zwołał nadzwyczajne zebranie obsługi forum na którym będziemy debatować czy aby nie przenieść tego tematu do działu HARD.


Halman

2019-02-22, 13:52
Angel napisał/a:

Twój temat o jaszczurce w sałacie jest taki statystyczny. Tak ocieka brutalnością i okropieństwami, że własnie administrator strony zwołał nadzwyczajne zebranie obsługi forum na którym będziemy debatować czy aby nie przenieść tego tematu do działu HARD.




i powiedz mi koleś po co to? czy ja neguję twój materiał? dajesz przykład mojego jak samo-zaprzeczenia? owszem...materiał na miarę kwejka-bis tak to wynika z nowej nazwijmy to wytycznej polityki... i nie ja te wytyczne ustalałem.. ja elastycznie wpisuję się w tą kwejkopodobną linię... i tylko wspominam ... że kiedyś sadol był sadolem...

Lobo24

2019-02-22, 14:09
Dobrze mu tak. Ten kolo na końcu jeszcze go żelem pieprzowym traktuje.

~Angel

2019-02-22, 14:27
HAL9000/2,

Bo od narzekania i zakładania właśnie takich tematów jak ww tak to potem wygląda że jeden na 10 tematów jest godnych tej strony. Ale prawda jest taka że wystarczy sobie wejść w ranking najlepszych tematów czy wbić losowo główną z np 2013 czy 2014 roku i niczym się ona nie różni od tego co jest teraz. Jak ktoś chce sobie bziakać to zawsze znajdzie powód i będzie szukał tym poklasku u innych jaki to sadol jest ch*jowy.



Nawet patrząc na dział HARD to więcej piw maja tematy z cyckami niż tam gdzie leje się krew czy upierdzielają komuś łepetynę.

Halman

2019-02-22, 14:37
Angel napisał/a:

,
Jak ktoś chce sobie bziakać to zawsze znajdzie powód i będzie szukał tym poklasku u innych jaki to sadol jest ch*jowy.


nie szukam poklasku bo i po co? od wirtualnych piw nie wzbogacę sie ...
podzieliłem się spostrzeżeniami... a proporcje jeszcze sprzed kilku lat (wcześniejszych niż podajesz) są jednak inne... ktoś położył nacisk by strona "zgrzeczniała" i tak sie stało... i nie wstawaj tych gimnazjalnych memów... obciach dla dorosłego człowieka.

Hrabia Drapula

2019-02-22, 14:52
policjant powinie go zastrzelić że by nie cierpiał

~Angel

2019-02-22, 15:36
Bez sensowne jest porównywanie do 9-10 lat wstecz i narzekanie że kiedyś to było bo to takie teraz modne.

LuzaQ

2019-02-22, 15:36
Na drugi raz zapamięta by nie czynić wypadku.

kamuha

2019-02-22, 16:50
HAL9000/2 napisał/a:

i powiedz mi koleś po co to? czy ja neguję twój materiał? dajesz przykład mojego jak samo-zaprzeczenia? owszem...materiał na miarę kwejka-bis tak to wynika z nowej nazwijmy to wytycznej polityki... i nie ja te wytyczne ustalałem.. ja elastycznie wpisuję się w tą kwejkopodobną linię... i tylko wspominam ... że kiedyś sadol był sadolem...



Jestem kwejkozjebem . Wrzucam kwejkowe materialy. narzekam na kwejkowy poziom strony ,
Wspominam że” kurła kiedyś to dopiero było”. Mam pretensje do innych zwracającym uwagę na moją ignorancję, a przeciez to nie moja wina. Moje sp***olenie wynika z polityki portalu.
Fuck logic.

poligon6

2019-02-22, 17:38
qhash napisał/a:

sadistic sadistikiem ale współczuje człowiekowi



Wyobrażam sobie co by było jakby na miejscu człowieka był pies ;-) .