18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Spotkanie z lwem

krzyks_08.0 • 2018-05-01, 21:24
Podobno turysta wszedł na wybieg obejrzeć sobie lwie gówno. :-/



Oryginalny opis:
In South Africa, an older tourist was impressed by the sight of a lion pooping and decided to enter the beast’s enclosure to inspect the poop. The lion was pretty chill about the invader in his quarters, until the tourist triggered the cat’s hunting instinct by running.

The king of the jungle attacked the tourist, and dragged him into the woods by the neck, as a woman hysterically cried for somebody to help. I didn’t hear her yelling when the fucker began leaving the safe zone behind the fence and entering the animal’s realm because he thought it might make him look cool. I hope they shot the fucker, not the lion.

banerr

2018-05-01, 21:28
Opie**olił go jak kiełbasę z grilla.

bloodwar

2018-05-01, 21:36
@up nie taki głupi bo jest milionerem i właścicielem prywatnego zoo, poszedł sprawdzić kupę bo kupa świadczy o zdrowiu zwierzecia, chciał kupić tego lwa, teraz się chyba "trochę" do niego zraził :)

remi1982

2018-05-01, 21:42
bloodwar napisał/a:

@up nie taki głupi bo jest milionerem i właścicielem prywatnego zoo, poszedł sprawdzić kupę bo kupa świadczy o zdrowiu zwierzecia, chciał kupić tego lwa, teraz się chyba "trochę" do niego zraził :)



No nie głupi, po prostu debil. Mógł poprosic w takim wypadku opiekuna o próbke kaki lefa a nie włazic na wybieg jak popie**olony.
Szkoda tylko lwa, bo ostatecznie to on ucierpi najbardziej przez debila bez wyobrazni.

utylizator666

2018-05-01, 21:50
najlepsza jest ta płacząca p*zda, rozpacza jakby się spodziewała że simba da się pogłaskać i się przytuli (chociaż do starego w sumie się przytulił)

Lobo24

2018-05-01, 22:02
Święty Piotr u bram zapyta: Dlaczego człowiecze przybywasz do bram niebieskich.
I facet odpowie: Bo gówno.

8765tj

2018-05-01, 22:08
Oj tam pamiętam jak zabrałem młodszych kuzynów do lasu. Na ścieżkę 30 m dalej wyszedł dzik. Dzieciaki( 10 i 12) wychowywane "postępowo" i na kiełkach powiedziały: patrz świnka pepa! i szykowały się podłazić do głaskania. Fartem był to odyniec nie locha z małymi, więc tylko się zdziwił i poszedł swoją drogą :roll)

lm65

2018-05-01, 22:11
Podobno lwy eliminują stare osobniki, a że ten był już leciwy to go lew załatwił.

edek.bajzel

2018-05-01, 22:12
ja mu się nie dziwię, zaryzykował, bo pewnie pisze doktorat ,,Jak wygląda i smakuje kocie gówno,,

Mors_Nigra

2018-05-01, 22:47
"The animal has reportedly been killed following the attack" durny stary cwe*. Szkoda, że lew go nie uj***ł zanim zarobił kulkę.

mar173

2018-05-01, 23:18
I miliony poszły się jbać, teraz nastała ciemność i zaraz dostanie jakiś śmierdzący przydział w indiach, chinach czy brazylii i będzie żył jak król w slumsach. Mieć miliony i ryzykować życiem, widać nie doceniał tego co miał. Miliardy ludzi zapierdziela aż pot z dupy leci na kromkę chleba a ten tak lekko przepierdzielił marzenia miliardów ludzi.

Erni90

2018-05-02, 01:03
nigdy nie odwracaj się do polującego zwierzęcia tyłem w sumie do nikogo się nie odwracaj tyłem k***a bo właśnie tak się to wszystko skończy

suborg

2018-05-02, 04:37
Ta co krzyczy to pewnie z tych co jedzą gówna za dolary. Jak stary zdechnie to nie będzie gówna ani dolarów.