18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spotkanie starych kumpli

CrazyEdek • 2018-05-31, 13:37
Nie, nie przeproszę za spóźnienie. Nie?! Nie to nie :amused:


~Velture

2018-05-31, 13:49
No i sadolowe kozaczki co by naj***ły każdemu wszędzie - co byście zrobili jako świadkowie tego?
Ryzykowalibyście swoje życie w obronie jakiegoś pijaka któremu właśnie gość zrobił drenaż klaty śrubokrętem bez chwili zawahania?

Bo ostatnio sporo osób pie**oli co by to nie zrobili w takich sytuacjach.

Ja bym miał wyj***ne i poszedł sobie w p*zdu bo jak się wpie**olisz między dwóch ćpunów/pijaków kłócących się o 5 złotych to taki typ jest nieobliczalny i ch*j wie co zrobi.
Co innego jakby ktoś zaatakował bezbronne dziecko ale w takim przypadku jal na filmie to pie**olĘ i idę w swoją stronę.

eclipse2012

2018-05-31, 13:54
Up racja też bym to pie**olił co mnie bachor obchodzi

Essent

2018-05-31, 14:11
Widać psychola po oczach jego.To był moment,cokolwiek pod ręką :kawa:

bloodwar

2018-05-31, 14:13
Jedno ścierwo w grobie, drugie dożywocie w pierdlu - zdrowe społeczeństwo vs patologia 2:0

Cara_Al_Sol

2018-05-31, 14:20
Dobrze, że pod większością tematów jest komentarz najmądrzejszego.
Zawszę wyjaśni co ma, a czego nie ma myśleć "normalny" człowiek, a co "typowy użytkownik sadistic.pl"
Ile to radości daje, czytanie twoich niebanalnych przemyśleń pod prawie każdym postem.
Interesuje nas, co byś zrobił i jak rozwiązałbyś sprawę. Nie tylko przy bójce meneli, ale także przy remoncie silnika i polityce KE.
Ach... Chodząca wikipedia. Mądrość, sumienie i serce tego portalu.
Podejrzewam, że odpowiesz donosem, pismem na pw lub śmiesznym gifem.
Kto wie. Jesteś pełen niespodzianek.
Twój kolega i akolita, Cara_al_sol

~Velture

2018-05-31, 14:28
Cara_Al_Sol napisał/a:

Dobrze, że pod większością tematów jest komentarz najmądrzejszego.
Zawszę wyjaśni co ma, a czego nie ma myśleć "normalny" człowiek, a co "typowy użytkownik sadistic.pl"
Ile to radości daje, czytanie twoich niebanalnych przemyśleń pod prawie każdym postem.
Interesuje nas, co byś zrobił i jak rozwiązałbyś sprawę. Nie tylko przy bójce meneli, ale także przy remoncie silnika i polityce KE.
Ach... Chodząca wikipedia. Mądrość, sumienie i serce tego portalu.
Podejrzewam, że odpowiesz donosem, pismem na pw lub śmiesznym gifem.
Kto wie. Jesteś pełen niespodzianek.

Twój kolega i akolita, Cara_al_sol



SirMajkel

2018-05-31, 14:55
totalny psychol mam nadzieję, że policja oddała kilka strzałów ostrzegawczych w jego głowę zanim go aresztowali.

_Netrunner_

2018-05-31, 15:14
Erutlev napisał/a:

No i sadolowe kozaczki co by naj***ły każdemu wszędzie - co byście zrobili jako świadkowie tego?
Ryzykowalibyście swoje życie w obronie jakiegoś pijaka któremu właśnie gość zrobił drenaż klaty śrubokrętem bez chwili zawahania?

Bo ostatnio sporo osób pie**oli co by to nie zrobili w takich sytuacjach.

Ja bym miał wyj***ne i poszedł sobie w p*zdu bo jak się wpie**olisz między dwóch ćpunów/pijaków kłócących się o 5 złotych to taki typ jest nieobliczalny i ch*j wie co zrobi.
Co innego jakby ktoś zaatakował bezbronne dziecko ale w takim przypadku jal na filmie to pie**olĘ i idę w swoją stronę.




Zadzwoniłbym na pogotowie "ratunkowe", to bym zrobił.

ch*j mnie obchodzi o co i za co się nie dogadali - ze skutkiem z prawej strony .

Justynka99

2018-05-31, 15:21
bloodwar napisał/a:

Jedno ścierwo w grobie, drugie dożywocie w pierdlu - zdrowe społeczeństwo vs patologia 2:0



To jest 1:1. Jeden nie przeżyje, ale drugi będzie prowadził wystawne życie na koszt podatnika.

Dżizas_kurde

2018-05-31, 15:36
Cytat:


No i sadolowe kozaczki co by naj***ły każdemu wszędzie - co byście zrobili jako świadkowie tego?
Ryzykowalibyście swoje życie w obronie jakiegoś pijaka któremu właśnie gość zrobił drenaż klaty śrubokrętem bez chwili zawahania?

Bo ostatnio sporo osób pie**oli co by to nie zrobili w takich sytuacjach.

Ja bym miał wyj***ne i poszedł sobie w p*zdu bo jak się wpie**olisz między dwóch ćpunów/pijaków kłócących się o 5 złotych to taki typ jest nieobliczalny i ch*j wie co zrobi.
Co innego jakby ktoś zaatakował bezbronne dziecko ale w takim przypadku jal na filmie to pie**olĘ i idę w swoją stronę.


Strzeliłbym do gościa.

ho...........zo

2018-05-31, 15:39
Erutlev napisał/a:

No i sadolowe kozaczki co by naj***ły każdemu wszędzie - co byście zrobili jako świadkowie tego?


W każdej sytuacji gdzie komuś się dzieje krzywda bez względu na to czy to menel czy normalny człowiek- sp***alam jak najszybciej, żeby nikt mnie jeszcze nie oskarżył o nieudzielenie pomocy.

Tafariel

2018-05-31, 17:31
Justynka99 napisał/a:



To jest 1:1. Jeden nie przeżyje, ale drugi będzie prowadził wystawne życie na koszt podatnika.



Jeśli to rosja to dostanie miskę do srania i pajdę chleba :mrgreen: Był tu kiedyś materiał o rosyjskich więzieniach i tam to akurat jest kara, a nie izolacja w wygodnym łóżeczku.

Seksiaczek

2018-05-31, 18:20
k***a szacunek dla kamerzysty.