18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spotkanie dwóch idiotów

sebsossj • 2018-07-31, 11:20
Łódź. Rowerzysta, mając zielone światło, wpada pod nadjeżdżający tramwaj.
Według relacji świadków poszkodowany otrzepał się i pojechał dalej. Motorniczy stwierdził, że też miał "zielone".


przeme13

2018-07-31, 11:21
Zajebiste hamulce... Niech się cieszy, ze to tylko tak się skończyło.

Salieri16000

2018-07-31, 11:35
Tramwaj zawsze ma "zielone" nawet jak ma "czerwone". Łatwiej zatrzymać dwa koła niż dwa wagony...

DoktorAlban

2018-07-31, 11:36
on jakiś nie dorozwinięty, albo nie miał wcale hamulców


Lobo24

2018-07-31, 12:22
Chciał pomiędzy wagonami przejechać i prawie mu się to udało.
Wróci do jazdy na rowerze jak tylko wyjdzie ze szpitala.

BKKWK

2018-07-31, 12:26
Tramwaje, nawet te stare, mają monitoring. Głupi pedalarz powinien wezwać policję, a wtedy motorniczy już raczej nie miałby zielonego.

sebsossj

2018-07-31, 12:46
Oczywiście pedalarz myślami był gdzie indziej


gieie

2018-07-31, 13:39
Po prostu pedalarz pomylił tramwaj z samochodem osobowym.
W osobowe walą bez namysłu (wręcz przyspieszają aby obić komuś auto), bo najwyżej koło sobie uszkodzą a kierowca musi do lakiernika się udać.
Samochód jakoś się zatrzymał i nie sprowokował kolizji a przecież powinien, bo miał pierwszeństwo i należało staranować ten tramwaj !

sereja3

2018-07-31, 15:15
Szkoda, że to nie ten typek z Rower Łodź albo Łódzki rower.
Wiecie o którego ciecia mi chodzi.

Pa...........or

2018-07-31, 15:47
gieie napisał/a:

Po prostu pedalarz pomylił tramwaj z samochodem osobowym.
W osobowe walą bez namysłu (wręcz przyspieszają aby obić komuś auto), bo najwyżej koło sobie uszkodzą a kierowca musi do lakiernika się udać.
Samochód jakoś się zatrzymał i nie sprowokował kolizji a przecież powinien, bo miał pierwszeństwo i należało staranować ten tramwaj !



Qrwa kiedy te wakacje się skończą...
Mam rower za 18 tys i pie**ole w auto, gdzie nawet OC kierowcy nie pokryje mi naprawy.

loszo

2018-07-31, 15:49
ja pie**ole co za cep:) już dawno się tam ni uśmiałem a to miasto to pisze się UĆ, nie dziękować

emperorzbigniew

2018-07-31, 15:55
Pan_Dyktator napisał/a:



Qrwa kiedy te wakacje się skończą...
Mam rower za 18 tys i pie**ole w auto, gdzie nawet OC kierowcy nie pokryje mi naprawy.




pie**olisz to tutaj i to jak potłuczony. Przeczytaj dwa razy swoją wypowiedź, popraw, a potem możesz już skasować.

bakus1233

2018-07-31, 16:07
Dobrze, że miał kask.

waloos

2018-07-31, 16:12
Mam wrażenie, że gość się chciał w ten tramwaj wpie**olić. Zobaczcie na lewą manetkę hamulca - ani przez moment jej nie zaciągnął. A przecież miał tramwaj przed sobą w momencie w którym był dobrych kilka metrów od niego. Albo gość jakiś niedoj***ny, albo nowicjusz rowerowy - każdy inny kto jeździ choćby 30km tygodniowo ma wyrobione awaryjne hamowanie i przodem i tyłem.

Dziwne, na prawdę dziwne. Tym bardziej, że to miasto i często zdarzają się takie nagłe hamowania gdzie używa się i jednej i drugiej klamki.
Te słuchawki na uszach to w sumie ukoronowanie jego p*zdowatości. Rozumiem w lesie gdzie co najwyżej najedziesz na jakieś gówno, ale nie w mieście gdzie słuch na prawdę pomaga. Ja czuję dyskomfort kiedy idę ze słuchawkami jakimś wąskim chodnikiem - za dużo się naoglądałem tu filmów gdzie jakiś debil wpada w poślizg i kasuje przechodniów. No ale widzę, że instynkt samozachowawczy powoli na wymarciu.

AN...........or

2018-07-31, 16:24
jaka kaleka ten rowerzysta w kaftanie bezpieczeństwa powinien jeździć