18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spotkanie dwóch idiotów

sebsossj • 2018-07-31, 11:20
Łódź. Rowerzysta, mając zielone światło, wpada pod nadjeżdżający tramwaj.
Według relacji świadków poszkodowany otrzepał się i pojechał dalej. Motorniczy stwierdził, że też miał "zielone".


BKKWK

2018-07-31, 16:29
Pan_Dyktator napisał/a:



Qrwa kiedy te wakacje się skończą...
Mam rower za 18 tys i pie**ole w auto, gdzie nawet OC kierowcy nie pokryje mi naprawy.



Jakby się dało, to powinieneś równowartość przeznaczyć na punkty IQ. Dowiedz się, jak działa OC.

gieie

2018-07-31, 16:35
Pan_Dyktator napisał/a:



Qrwa kiedy te wakacje się skończą...
Mam rower za 18 tys i pie**ole w auto, gdzie nawet OC kierowcy nie pokryje mi naprawy.


No to masz rower w cenie zimówek na dobrych felgach (masz rower a ja mam samochód do tych oponek, tak więc rower w cenie kół samochodowych lub telewizora 75 cali, doopy nie urywa dla kogoś kto NIE jest beneficjentem 500+)
Pedalarze pchają się pod auta tak po prostu, ot, taka natura kmiota w kasku.
Nikt tego nie zmieni, oprócz selekcji naturalnej.

mesjans

2018-07-31, 16:40
Gdyby zdawał egzamin na prawko zaskoczyłby się na egzaminie a tak zaskoczył się w życiu.

piter210

2018-07-31, 19:03
j***ny zatrzymał tramwaj głową - zna ktoś markę kasku?

Bachowski

2018-08-01, 00:54
Cmentarze są pełne tych, którzy mieli pierwszeństwo.

wiesnak66

2018-08-01, 08:12
to ,, k***a mać,, kierowcy to było do pedalaża, bo też wk***iają mnie ci debile,
jadą ostatni ale przed skrzyżowaniem już jest ta k***a pierwsza, opóźni wyjazd na zielonym wszystkim kierującym, a jeśli go wyprzedzisz to na następnym znów jest przed tobą ,
j***ne cwe*e

Ukesu

2018-08-02, 15:54
Często jeżdżę po Łodzi na desce elektrycznej (tak wiem według was jestem pedałem :P ) i powiem wam, że najbardziej uważam na takich debili na rowerkach w obcisłych gaciach i wyprofilowanych kaskach (oczywiście nie wszyscy) Po prostu są niebezpieczni, wjeżdżają pod koła aut, nie rozglądają się, zapieprzają gdzie się da, leją na światła i znaki, ogólnie królowie ścieżki/chodnika/ulicy. Nawet na piotrkowskiej ciężko na luzie przejechać jak są tacy "pedalarze" w okolicy.

doopa

2018-08-04, 02:28
@waloos 30km tygodniowo. ahahaha jebnij się w łeb, tyle to się dziennie robi

Barmanix

2018-08-05, 19:47
Pan_Dyktator napisał/a:



Qrwa kiedy te wakacje się skończą...
Mam rower za 18 tys i pie**ole w auto, gdzie nawet OC kierowcy nie pokryje mi naprawy.


co za syn kurzu i wiatru, najdroższy pojazd na drodze, jego rowerek, którego żadne oc nie pokryje, jprdl, kiedy wakacje się skończą i ameby umysłowe będą zajęte czymś w szkole...