18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na zaparcia

dogip • 2023-02-26, 20:37
Kto pracuje na szpitalnym oddziale, ten wiele w życiu widział. Zdarzają się jednak pacjenci, którzy potrafią zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych lekarzy. Właśnie jeden z takich przypadków opisano na facebookowym profilu "STOP The Bleed - Polska".

Na jeden ze szpitalnych oddziałów ratunkowych (nie podano, o który konkretnie chodzi) zgłosił się pacjent skarżący się na ból brzucha. Lekarze przystąpili więc do badania i stwierdzili u mężczyzny zapalenie otrzewnej. Podczas wywiadu pacjent uznał, że musi wyznać prawdę. Lekarze byli zszokowani, gdy usłyszeli, co doprowadziło do problemów mężczyzny.

Jak się okazało, pacjent miał problemy z zaparciami. W związku z tym postanowił, że włoży sobie do odbytu żywego węgorza.

Zwierzę próbowało się wydostać Węgorz robił wszystko, by wydostać się z ciała mężczyzny. W efekcie doszło do przedziurawienia końcowego odcinka przewodu pokarmowego.

Na szczęście obyło się bez pooperacyjnych powikłań, a pacjent po kilku dobach mógł wrócić do domu. Źródło:

https://www.o2.pl/informacje/pacjent-narzekal-na-bol-brzucha-lekarze-byli-w-szoku-gdy-to-uslyszeli-6870065576790624a

PIs

2023-02-26, 21:06
A co to jakiś portal informacyjny? Do kosza ten gównotemat bez zdjęć czy filmu.

T3RMINATOR

2023-02-26, 21:13
PIs napisał/a:

A co to jakiś portal informacyjny? Do kosza ten gównotemat bez zdjęć czy filmu.



Masz na osłodę


~Beny

2023-02-26, 21:15
Zastanawia mnie czy facet serio myślał, że lekarz w to uwierzy :lol:


Geraldinio

2023-02-26, 21:16
taaaa zaparcia, kity to my, ale nie nam. Sadole z dużym stażem dobrze wiedzą, że np. potknięcie się pod prysznicem i upadnięcie dupą na termos, czy innego bakłażana jest równie prawdopodobne, co wygranie 3x z rzędu w totka :D

sothis

2023-02-26, 21:46
Geraldinio napisał/a:

taaaa zaparcia, kity to my, ale nie nam. Sadole z dużym stażem dobrze wiedzą, że np. potknięcie się pod prysznicem i upadnięcie dupą na termos, czy bakłażana jest mało prawdopodobne



Ojtam ojtam, dlaczego jesteś taki nieufny? Dlaczego miałby kłamać? :D

Syn_Milionera

2023-02-26, 21:47
Znałem to urban legend. Słupki wyświetleń zaczęły spadać to jakiś redaktorzyna postanowił zrobić o tym artykuł.

mygyry

2023-02-26, 21:47
No i nikt nie powiedział czy pomogło, teraz nie zasnę..

Sadek90

2023-02-26, 21:48
Geraldinio napisał/a:

taaaa zaparcia, kity to my, ale nie nam. Sadole z dużym stażem dobrze wiedzą, że np. potknięcie się pod prysznicem i upadnięcie dupą na termos, czy bakłażana jest mało prawdopodobne



Kiedyś nagrywałem babci jak kisze ogórki, a że mnie plecy bolały, to chciałem sobie usiąść na taborecie. Pech chciał, że nie spojrzałem za siebie i usiadłem na słoiku. Na szczęście nie wszedł cały, tylko pękł w połowie.

Geraldinio

2023-02-26, 22:04
Sadek90 napisał/a:

Kiedyś nagrywałem babci jak kisze ogórki, a że mnie plecy bolały, to chciałem sobie usiąść na taborecie. Pech chciał, że nie spojrzałem za siebie i usiadłem na słoiku. Na szczęście nie wszedł cały, tylko pękł w połowie.



Takie wersje na sorze w dużych miastach słyszą zapewne kilka razy w miesiącu... :)

kubol

2023-02-26, 22:12
Sadek90 napisał/a:

Kiedyś nagrywałem babci jak kisze ogórki, a że mnie plecy bolały, to chciałem sobie usiąść na taborecie. Pech chciał, że nie spojrzałem za siebie i usiadłem na słoiku. Na szczęście nie wszedł cały, tylko pękł w połowie.



Poziom trudnosci twojego problemu zalezy od tego czy ów sloik pekl wdluz czy w poprzek

:mrgreen:

Baronessa

2023-02-26, 23:11
kubol napisał/a:

Poziom trudnosci twojego problemu zalezy od tego czy ów sloik pekl wdluz czy w poprzek



Jak dobrze poszukasz w necie, to z pewnością zobaczysz nagranie z kiszenia ogórków. Słoik na ogóry pokaźnych rozmiarów, zaskakująco łatwo wszedł niechcąco Geraldiniowi w odbyt, a samo pie**olnięcie, to już wisienka na torcie.

DarioLee

2023-02-26, 23:30
Mi znajomy lekarz jakiś czas temu opowiadał o takim przypadku , że facet wsadził sobie do dupy termos i nie mógł go później wyciągnąć xD
finalnie gościu zszedł po paru dniach na skutek jakichś tam obrażeń wewnętrznych .
wrzucę kiedyś tu zdjęcia rentgenowskie ze szczegółowym opisem tej jakże poj***nej akcji .

Wiewór

2023-02-27, 00:25
Dzięki ze nam przepisałeś wiadomości z TVN.