18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sposób na wieczną młodość

Louve • 2011-11-22, 17:09
In Nagasaki they like bukkaki :krejzi: Tajemnica ich pięknej cery rozwikłana.


Ponury Knur

2011-11-22, 17:21
Podobno sperma serio dobrze działa na cerę. Ja nie próbowałem ale może ktoś się wypowie?

erpi

2011-11-22, 17:33
@up a Twoja jak twierdzi?

Ponury Knur

2011-11-22, 17:36
Mom and Death napisał/a:

@up spytaj się matki.



Pytałem twojej ale nie mogła mówić z pełnymi ustami.

69...........oz

2011-11-22, 17:37

Pan Porucznik

2011-11-22, 17:48
Oszczerca napisał/a:



Pytałem twojej ale nie mogła mówić z pełnymi ustami.


Nie mogła mówić czy raczej nie odezwała się do ciebie? Jakby do mnie menel jakiś podszedł i coś gadał to też bym nic powiedzieć nie mógł. Sądząc po twoim uśmiechu część zębów ta która jeszcze nie wypadła i gnije w twojej szczęce musi dawać nieźle po nozdrzach innym osobom. Nic dziwnego, że ją zatkało.

P.S. Pełne usta to atut kobiety, dlatego wielu mężczyzn leci na Angeline Jolie czy Monice Belucci.

Ponury Knur

2011-11-22, 18:00
Pan Porucznik napisał/a:


Nie mogła mówić czy raczej nie odezwała się do ciebie? Jakby do mnie menel jakiś podszedł i coś gadał to też bym nic powiedzieć nie mógł. Sądząc po twoim uśmiechu część zębów ta która jeszcze nie wypadła i gnije w twojej szczęce musi dawać nieźle po nozdrzach innym osobom. Nic dziwnego, że ją zatkało.

P.S. Pełne usta to atut kobiety, dlatego wielu mężczyzn leci na Angeline Jolie czy Monice Belucci.



Dzień był taki piękny zanim znów spotkałem cię pajacu.
Widzę że mój avatar utożsamiasz ze mną. Jesteś jeszcze bardziej ograniczony niż myślałem. Ale no co poradzić, ty też musisz żyć...

kinix21

2011-11-22, 18:39
cóż za fascynująca pyskówka :roll:

Pan Porucznik

2011-11-22, 18:43
Oszczerca napisał/a:



Dzień był taki piękny zanim znów spotkałem cię pajacu.
Widzę że mój avatar utożsamiasz ze mną. Jesteś jeszcze bardziej ograniczony niż myślałem. Ale no co poradzić, ty też musisz żyć...


Hmmm, to ty się utożsamiasz ze swoim avatarem. Wybrałeś go podświadomie, ponieważ jest ci najbliższy, mentalnie bądź wizualnie, a może nawet to i to. Chodź osobiście będę dalej stawiał, że to twoje zdjęcie.
Co do tego, że uważasz mnie za ograniczonego. Słyszeć (czy przeczytać) to od ciebie to gorzej niż usłyszeć to od Maćka z klanu. W wypadku Maćka po prostu by mnie to rozbawiło w twoim budzi już politowanie.

Ponury Knur

2011-11-22, 18:46
Pan Porucznik napisał/a:


Hmmm, to ty się utożsamiasz ze swoim avatarem. Wybrałeś go podświadomie, ponieważ jest ci najbliższy, mentalnie bądź wizualnie, a może nawet to i to. Chodź osobiście będę dalej stawiał, że to twoje zdjęcie.
Co do tego, że uważasz mnie za ograniczonego. Słyszeć (czy przeczytać) to od ciebie to gorzej niż usłyszeć to od Maćka z klanu. W wypadku Maćka po prostu by mnie to rozbawiło w twoim budzi już politowanie.



Ale pieprzysz bzdury. Jest tu emotka z przekazem dla ciebie :idzwch*j:
Dosyć słuchania twoich nędznych żali.

Pan Porucznik

2011-11-22, 19:02
Oszczerca napisał/a:



Ale pieprzysz bzdury. Jest tu emotka z przekazem dla ciebie :idzwch*j:
Dosyć słuchania twoich nędznych żali.


Jak zwykle nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Dałbym ci piwo, żebyś już się zamknął, ale wiem że lubisz tylko siarkofruty. I to te z najniższej półki, których zwykły człowiek nie ośmieliłby się kupić.... bo wstyd.

Black Snake

2011-11-22, 22:32
Pan Porucznik vs Oszczerca

3!... 2!... 1!... FIGHT!

Pan Porucznik

2011-11-22, 22:35
Black Snake napisał/a:

Pan Porucznik vs Oszczerca

3!... 2!... 1!... FIGHT!


Nie widzisz, że to już koniec? Oszczerca został pokonany (jak zwykle) przez techniczny nokaut.

matik1993

2011-11-22, 22:39
Owszem przegrał, zniżył się do poziomu debila a Ty pokonałeś go doświadczeniem ;P