18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sposób na kanara w pociągu :)

CoJaTamKurwaWiem • 2019-04-23, 05:36
Jak coś jest proste a głupie i działa, to jest dobre, bo za darmo.... eeeeee....... ćos popeirdołilem....


Halman

2019-04-23, 06:56
to k***a geniusz zła... radiotelefon i na następnej stacji już czeka na nich dwóch mundurowych

CoJaTamKurwaWiem

2019-04-23, 07:04
HAL9000/2 napisał/a:

to k***a geniusz zła... radiotelefon i na następnej stacji już czeka na nich dwóch mundurowych


Ale wiesz, że pociąg ma z reguły więcej niz dwa wyjścia...?

Halman

2019-04-23, 07:14
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Ale wiesz, że pociąg ma z reguły więcej niz dwa wyjścia...?



a wiesz ze w takich podmiejskich pociągach drzwi są otwierane zdalnie? wystarczy ich nie otworzyć

CoJaTamKurwaWiem

2019-04-23, 07:29
HAL9000/2 napisał/a:

a wiesz ze w takich podmiejskich pociągach drzwi są otwierane zdalnie? wystarczy ich nie otworzyć



... ale wiesz, że wystarczy się porządnie zaprzeć, żeby je otworzyć...?

Halman

2019-04-23, 07:33
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

... ale wiesz, że wystarczy się porządnie zaprzeć, żeby je otworzyć...?



a tego to juz nie próbowałem ale myślę że wtedy mundurowi mieli by nadal spore szanse przechwycić delikwentów - w końcu bedzie bieganina od drzwi do drzwi albo szarpanina bo mam wrażenie że aż tak łatwo i po cichu to sie ich nie da otworzyć...

nowynick

2019-04-23, 07:42
:roll:

ale wiecie, że wystarczyło kupić bilet?

Taz

2019-04-23, 12:25
W takich sytuacjach chciałbym zobaczyć ciąg dalszy filmiku z druzynka sokistów wpadających do wagonu i spuszczajacych srogi wpie**ol.
Nic mnie tak nie irytuje jak bandy cwaniackich gnojkow. Chociaz takie cwaniackie gnojki najpiękniej płaczą i przepraszają po dostaniu dawki gazu :D

AdamBrown

2019-04-23, 15:57

nowynick napisał/a:

ale wiecie, że wystarczyło kupić bilet?



A po co kupować bilet jak mozna drzwi nogą zaprzeć? A poza tym nie wiadomo jak bdzie na następnej stacji..

DanJ93

2019-04-23, 22:05
>Nigdy nie kup biletu, zawsze na gapę
>Narzekaj, że pociągi/autobusu kursują coraz rzadziej i 20-sto letnie pojazdy
Nosz k***a, a z czego mają wziąć te pieniądze, jak Wam 5zł szkoda?!

Taz

2019-04-24, 01:02
@up
Dużo wody w Wisle upłynie zanim paljaki zrozumieją, ze to, co nas otacza, jest nasze.
Niestety, jak by nie patrzeć, nasza historia to zabory, wojna, komuna - zawsze państwo oznaczało zaborcę a nie nasz dorobek. Niestety k***ie w sejmie dopiero raczkują w kwestii dbania o wspólne dobro...
może nasze dzieci bedą juz miały spoko, Chociaz patrząc na to, jak wyglądają młode pokolenia i na to, co sie dzieje na świecie troche w to watpię... :(