topic

Sposób na jehowych

phrontch • 2019-04-09, 23:03
Wystarczy kulturalna konwersacja
poligon6

2019-04-11, 10:17
SQRW3L_ponury napisał/a:

PS. Nadal nie nazwałbym nauczycieli nierobami - bo to że system jest skonstruowany pod dzieci i są wkacje/ferie to nie ich wina - równie dobrze mozna by napisać o rolnikach że opie**alają sie przez prawie pół roku (w zimie gdy nie ma prac polowych) i jeszcze dostają za to dopłaty. O żołnierzach podobnie - kasa płynie za bawienie sie (nomen omen na poligonie) w zawód którego 90% nigdy nie bedzie wykonywać w praktyce (czyli na 'polu walki') itd. Masz racje ze z pewnoscią w sytemie są złogi komunistycznego myslenia które trzeba by wyplenić - problem polega na tym ze pis jest ostatnią partią która czegoś takiego dokona bo nie robi tego nigdzie - wytarczy przemysleć co zrobili z sędziami - zamiast otworzyć zawód i dać mu jakąś niezależną kontrolę zewnętrzną (zeby nie tworzyli kasty) to oni podmienili wszystkich jak leci na partyjnych aparatczyków - system skostniał jeszcze bardziej tyle ze zero moze teraz z jednego miejsca pociagac za wiecej sznurków.Problem narastał nie tylko za Pis-u. Pamietam w jakiej pogardzie nauczycieli miały poprzednie ekipy. A lekarstwem było niestety kolejne socjalne przekupstwo z takim badziewiem jak Karta Nauczyciela, nomen omen wprowadzonym na żadanie Solidarnosci która olała strajk.

Co do wakacji i poporzadkwania sytemu wymogom. Nie wszedzie tak jest, sa państwa gdzie wprawdzie nie ma zajęć lekcyjnych, ale nauczyciele podczas ferii i wakacji zajmuja sie uczniami. Np w USA uczniowie ze słabymi wynikami lub karygodnym zachowaniem, w lato uczestniczą w zajęciach wyrównawczych. W Kanadzie nie dostaja pensum za wakacje i moga sobie dorobic w szkole albo gdzie indziej.

W Polskiej szkole ferie i wakacje to czas laby. Czas egzaminów dzieciaki won do domu, gdy np w prywatnej szkole jada na wycieczkę, do kina lub teatru, na zielona szkołe, ranczo. Z chęcią dam 1000+ jeżeli zaczna prowadzić zajecia wyrównawcze, kółka zaiteresowań, jeżeli na czas ferii i wakacji beda organizowane jakies zajecia rozwijajace zdolności, sportowe itp. Ale nigdy nie dam 1000 zł za to by było jak było. Wole poswiecić swój czas i zarobek i iść za darmo do komisji egzaminacyjnej by nierobom sie we łbach nie poprzewracało. Na szczescie u nas w szkole wiecej sie zgłosiło rodziców z uprawnieniami wiec moga strajkowac do osrania!

Kelmans

2019-04-11, 12:22
Szaman4321 napisał/a:

Niech się tym kobietom zachce chodzić do normalnej pracy, a nie łazić po ludzich mędzyć dupe.Myślisz, że religię chrześcijańską inaczej rozgłaszano ? To dopiero było wchodzenie w 4 litery na całym świecie i wielkie głoszenia swojego widzimisię.

A Panie na materiale zapewne już na emeryturze.

erdell

2019-04-12, 16:59
Żal mi się zrobiło babki. Widać jak się przestraszyła.

Raime

2019-04-12, 23:59
No to faktycznie, nic tylko słać pokłony i bić brawa nizinie umysłowej. Babki bardzo miłe i kulturalne, oczywiście łatwo można kogoś poniżać i atakować w taki sposób jak wiadomo, że nie "odda" :D chociaż z drugiej strony w oczach ludzi myślących to jedyna osoba która się zbłaźniła i sama zaorała to ten nagrywający półczłowiek.
A sadisticowe podludzie się jeszcze do tego onanizują i przyklaskują równie zj***nej jednostce społecznej.
Jak ja wami gardze, tfu.