topic

Sposób na jehowych

phrontch • 2019-04-09, 23:03
Wystarczy kulturalna konwersacja
Wiewór

2019-04-10, 08:06
Dawajcie dalej. Jest potencjał na gównoburzę religijną. :mrgreen:

poligon6

2019-04-10, 08:29
mesjans napisał/a:

Ten dzban nie chodzi po chatach mówiąc że jest opętany daną religią. Powiedział co wiedział i nie był nie kulturalny. A lekki żart gościa nie wiem czemu wywołuje w tobie ból dupy. Również jesteś nawiedzony?A ja troche nabrałem szacunku dla "kociarzy", bo gdy nauczycielskie nieroby strajkuja to tylko oni, katecheci i stazyści zatrudnieni przez miasto zajmuja się dziećmi, gdy komuchy w tym czasie biora dzieci za zajkładników i chca wyszarpac kase od cięzko pracujacych ludzi. Dlatego dzisiaj wyjatkowo ch*j w dupe nawiedzonym belfrom!

ag...........th

2019-04-10, 08:32
Przynoszą mu zbawienie pod drzwi, a ten jeszcze z nich drwi bezczelnie, oczekując wielkiej ilości polubień na fejsiku.

castagir

2019-04-10, 08:41
XXI wiek, a ludzie nadal wierzą w bajki analfabetycznych nierobów, którzy wymyślili te farmazony pod wpływem niedożywienia i odwodnienia. Trzeba dodać też, że owy "żywot Jezusa", czyli Nowy Testament, panoszył się z gęby do gęby w formie plotek przez kilkadziesiąt lat, aż jakiś Grek zdecydował się to spisać - więc samo to już podważa całkowicie wiarygodność tej księgi i podstawę wiary chrześcijańskiej. To samo się zresztą tyczy każdej "świętej" księgi.

Przetrwanie religii, które nie posiadają żadnych dowodów na swoją prawdziwość dowodzi tylko tego jak rodzaj ludzki jest jeszcze dziki i niecywilizowany. Gdyby nie ten promil ludzi w całej historii, którzy zdecydowali się przeciwstawić dogmatom wtłaczanym w umysły od dziecka to nie byłoby postępu technologicznego i świat nie wyglądałby tak jak teraz. Powybijalibyśmy się z powodów religijnych lub zdechlibyśmy od jakiejś epidemii, na którą nikt by nie szukał lekarstwa - "bo to nie po bożemu by było".
W Mikołaja też nadal wierzycie?

poligon6

2019-04-10, 08:47
castagir napisał/a:

W Mikołaja też nadal wierzycie?Ja w nic nie wierze, ale niektórzy tak zwani ateisci wiierzą że jak sie chłopu obetnie siusiaka to bedzie kobita, albo że wpychanie parówy w dupe, chłop-chłopu to normalne zachowanie sexualne człowieka. Tak wiec różni ludzie wierzą w różne rzeczy. Nawet nauke potrafią w tym celu sk***ic by pasowała do ich bajki.

Wiewór

2019-04-10, 09:08
poligon6 napisał/a:

A ja troche nabrałem szacunku dla "kociarzy", bo gdy nauczycielskie nieroby strajkuja to tylko oni, katecheci i stazyści zatrudnieni przez miasto zajmuja się dziećmi, gdy komuchy w tym czasie biora dzieci za zajkładników i chca wyszarpac kase od cięzko pracujacych ludzi. Dlatego dzisiaj wyjatkowo ch*j w dupe nawiedzonym belfrom!Kociarze to sekta. Jak do nich raz wejdzie to już nie wyjdziesz. Każdy kto próbuje odejść jest prześladowany a czasem wręcz mordowany czy okaleczany. Nie bez powodu Rosja ich zdelegalizowała.

Jeśli jakiś religijny przygłup poszedł pilnować dzieci to z dwóch powodów.
Raz. Pracuje dzięki protekcji kościoła - dostaje lepszy hajs a dodatkowo jest to działanie polityczne ponieważ kościół wchodzi w dupę pis.
Po drugie oszołomy religijne na pewno myślą, że coś ugrają na strajku. Przeryją dzieciom dekle religijną nieprawdą.

Niech nauczyciele strajkują do skutku. j***ć bolszewicki pis. Każdy dzień strajku to wina rządu a nie nauczycieli.

SQRW3L_ponury

2019-04-10, 09:13
poligon6 napisał/a:

katecheci i stazyści zatrudnieni przez miasto zajmuja się dziećmi, gdy komuchy w tym czasie biora dzieci za zajkładników i chca wyszarpac kase od cięzko pracujacych ludziNa co wydaje pis:
Miliard - kwota którą wpompowano w Kur(ski)wizje tylko w tym sezonie...
Pół miliarda - kwota którą sprezentowano panstwu Czrtoryskim za wykupienie 'ich' kolekcji dzieł sztuki (które nie mogły być sprzedane poza Polską)
Zapomoga dla emerytów (13-ka) - 4 miliardy
Finansowanie kleru - 2-4 miliardy - sam Rydzyk - 80 baniek
Dotowanie dzieciorobów bez wzgledu na zarobki - sporo ponad 20 miliardów

Rządania belfrów kształcąch przyszłe 'elity' tego kraju a zarabiających tyle co kasjera w biedrze to koszt dodatkowych ok 3-4 miliardów

Ale i tak populstyczna partia polityków-cwaniaczków bedących synonimem nieróbstwa i komuszej mentalnosci wciska ciemnemu ludowi że nauczyciele to komuchy a oni to prawica - a ciemny lud to (jak widać powyżej) łyka jak sashka blowjoba

poligon6 napisał/a:

Ja w nic nie wierze, ale niektórzy tak zwani ateisci wiierzą że jak sie chłopu obetnie siusiaka to bedzie kobita, albo że wpychanie parówy w dupe, chłop-chłopu to normalne zachowanie sexualne człowieka. Tak wiec różni ludzie wierzą w różne rzeczy. Nawet nauke potrafią w tym celu sk***ic by pasowała do ich bajki.To jeszcze nic - znam takich dla których gwałcenie małych dzieci przez sekciarzy jest mniejszym problemem niż fakt występowania w naturze pedałów - i to jest dopiero kwintesencja sk***ienia...

poligon6

2019-04-10, 09:17
Abraxus napisał/a:

Jeśli jakiś religijny przygłup poszedł pilnować dzieci to z dwóch powodów.
Raz. Pracuje dzięki protekcji kościoła - dostaje lepszy hajs a dodatkowo jest to działanie polityczne ponieważ kościół wchodzi w dupę pis.
Po drugie oszołomy religijne na pewno myślą, że coś ugrają na strajku. Przeryją dzieciom dekle religijną nieprawdą.

Niech nauczyciele strajkują do skutku. j***ć bolszewicki pis. Każdy dzień strajku to wina rządu a nie nauczycieli.Mam w dupie z jakich powodów pracuja, mógł im nawet to kazać latajacy pierzasty wąż.

A bolszewizm w czystej postaci to stajk nauczycielkich nierobów, nie podoba się to zmień pracę. Żaden pracodawca nie daje 30-40 % podwyzki na ręke, zwłaszcza jak pracuje się 9 miesięcy w roku. Żnieść karte nauczyciela 26 dni urlopu, 40-godzinny tydzień pracy a nie przywileje rodem z PRL-u. Nauczyciele to najbardziej skomuszały zawód na równi z górnikami i sądownictwem.

Rodzice są wsciekli, belfry nawet nie wiedza jaka sobie przepaść wykopali. Nawet strajkowac 8 godzin nie potrafia 12:30 beret na głowe i do domu. Ja wiem ze nasz rzad to podobne komuchy i nie ma jaj by rozprawić sie z tym dziadostwem jak Regan z kontrolerami lotu czy Tacher z górnikami.

A jedyna mądra propozycja jak padła w tej awanturze to przyznać rodzicom "BON OŚWIATOWY", by pieniadze szły za uczniem i rodzic miał prawo wyboru. Ale wtedy to dopiero byłby ból dupy u belfrów, bo musieliby sie brac do roboty i oceniani byliby przez rodziców, tak jak ma to miejsce w USA i innych cywilizowanych krajach.

SQRW3L_ponury napisał/a:

Rządania belfrów kształcąch przyszłe 'elity' tego kraju a zarabiających tyle co kasjera w biedrze to koszt dodatkowych ok 3-4 miliardów

Ale i tak populstyczna partia polityków-cwaniaczków bedących synonimem nieróbstwa i komuszej mentalnosci wciska ciemnemu ludowi że nauczyciele to komuchy a oni to prawica - a ciemny lud to (jak widać powyżej) łyka jak sashka blowjobaNieroby dostały już 15% podwyżki, ciekawy jaki pracodawca daje 30% podwyzki. Tak nauczyciele to najbardziej skomuszały zawód cos jak górnicy, świete krowy! Nie podoba się to do innej roboty, w kolejce czekaja inni, nawet bez podwyzki.

Co do kasjera z biedry to zapie**ala 5 dni w tygodniu po przynajmniej 8 godzin i nie tylko na kasie ale i przy wyładunku towaru. Nauczyciel 18 godzin przez 9 miesiecy plus rok urlopu. BEZ JAJ!!!

lm65

2019-04-10, 09:30
Wrzuć te porno filmiki. Polskie są najlepsze ;)

SQRW3L_ponury

2019-04-10, 09:43
poligon6 napisał/a:


Nieroby dostały już 15% podwyżki, ciekawy jaki pracodawca daje 30% podwyzki. Tak nauczyciele to najbardziej skomuszały zawód cos jak górnicy, świete krowy! Nie podoba się to do innej roboty, w kolejce czekaja inni, nawet bez podwyzki.
Co do kasjera z biedry to zapie**ala 5 dni w tygodniu po przynajmniej 8 godzin i nie tylko na kasie ale i przy wyładunku towaru. Nauczyciel 18 godzin przez 9 miesiecy plus rok urlopu. BEZ JAJ!!!Trzeba być kompletnie odrealnionym żeby prównywać prace w biedrze którą moze wykonywać szympans po lobotomii z procesem edukacyjnym i obowiązkami nauczyciela (których byle szympans nie bedzie w stanie wykonać chociażby dlatego że mu intelektu nie styknie by skonczyć niezbedne do tego studia). A pie**olenie o swietych krowach w kontekscie grupy zawodowej zarabiającej mniej niż kopacz rowów, kasjer czy smieciarz to kuriozum nawet jak na ciebie

poligon6

2019-04-10, 09:56
SQRW3L_ponury napisał/a:

rzeba być kompletnie odrealnionym żeby prównywać prace w biedrze którą moze wykonywać szympans po lobotomii z procesem edukacyjnym i obowiązkami nauczyciela (których byle szympans nie bedzie w stanie wykonać chociażby dlatego że mu intelektu nie styknie by skonczyć niezbedne do tego studia). A pie**olenie o swietych krowach w kontekscie grupy zawodowej zarabiającej mniej niż kopacz rowów, kasjer czy smieciarz to kuriozum nawet jak na ciebiePo pierwsze zacznijmy ze nie każdy nauczyciel zarabia tyle co kasjer, dotyczy to stazystów i na niepełnych etatach, wiec bez smetnej demagogii.


Nauczyciel nie ma zadnej odpowiedzialności za wykonywana pracę, a dyrektor nie moze go zwolnic jak juz awansuje.

Poziom umysłowy też daje wiele do myslenia, anglistka nie potrafi sie wysłowić w jezyku, którego naucza.

Na studia nauczycielskie idą osoby które nie dostały sie na lepsze studia, taka smutna prawda. Sa to wiec zyciowi nieudacznicy.

Przykład moja szkoła, żadnych zajeć wyrównawczych, kółek zainteresowań, chóru, tańca. Robia to jedynie prywatne firmy za opłata. Nauczyciele przychodza na zajęcia 7:55 a ubierają sie do wyjscia juz na ostatniej lekcji, na świetlicy dzieciaki ogladaja jak ISIS obcina łby, a na korytarzu ciagna sobie wora i strzelaja z pestek, dla nie wtajemniczonych sciskaja jadro w dwóch palcach tak by sie wymskneło.

I za to maja dostać 30% podwyzki? Ni ch*ja! Im zalezy tylko na kasie, bo jak była propozycja by rada rodzicielska i rodzice opiniowali dodatki majace być istotną cześćia pensji nauczyciela to belfry zrobiły raban. Wiec całe to pie**olenie o etosie nauczyciela mozna włozyc miedzy bajki.

Wiewór

2019-04-10, 09:59
SQRW3L_ponury napisał/a:

Finansowanie kleru - 2-4 miliardy - sam Rydzyk - 80 baniekNależy dodać, że to są pieniądze ekstra. Stałe utrzymanie kościelnych darmozjadów kosztuje polskiego podatnika 21 mld zł rocznie.
Tyle wydajemy na czary mary. Kto bogatemu zabroni?

SQRW3L_ponury

2019-04-10, 10:39
poligon6 napisał/a:

Po pierwsze zacznijmy ze nie każdy nauczyciel zarabia tyle co kasjer, dotyczy to stazystów i na niepełnych etatach, wiec bez smetnej demagogii.Zaczynający prace nauczyciel (człowiek bedący odpowiedzialnym za bezpieczenstwo los i edukacje dzieci) na dzien dobry dostaje mniej wiecej tyle samo co na dzien dobry dostaje typiara na kasie w biedrze która nawet liczyć nie musi umieć - wiec nie pitol mi tu o smutnej demagogii bo to zakrawa na kpine

poligon6 napisał/a:

Nauczyciel nie ma zadnej odpowiedzialności za wykonywana pracę, a dyrektor nie moze go zwolnic jak juz awansuje.Nauczyciel jest odpowiedzialny m.in. za zycie dziecka pozostającego pod jego kuratelą wiec tekst o braku odpowiedzialnosci obanza jedynie nieogarniecie całego spektrum tematu

poligon6 napisał/a:

Na studia nauczycielskie idą osoby które nie dostały sie na lepsze studia, taka smutna prawda. Sa to wiec zyciowi nieudacznicy.Jeszcze wieksze zyciowe nieudaczniki nie konczą zadnych studiów - ba, są nawet tacy bez matury a czasem trafi sie i osioł jedynie po zawodówie czy wrecz podstawówce - najśmieszniejze ze takie 'życiowe przegrywy' bez wiedzy i edukacji niezwykle łatwo podważają naukowe standardy/osiągniecia w imie swoich zdupywzietych teorii na które nie mają żadnych dowodów

PS. jezeli w tym kraju znajdują sie miliardy na kler, dziciorobów a nawet krowy i swinie+ to absolutnie nie widze powodu dla którego miałoby ich brakować na podwyżki dla nauczycieli

poligon6

2019-04-10, 10:43
SQRW3L_ponury napisał/a:

Zaczynający prace nauczyciel (człowiek bedący odpowiedzialnym za bezpieczenstwo los i edukacje dzieci) na dzien dobry dostaje mniej wiecej tyle samo co na dzien dobry dostaje typiara na kasie w biedrze która nawet liczyć nie musi umieć - wiec nie pitol mi tu o smutnej demagogii bo to zakrawa na kpineNie no k***a, a ile ma dostawać bez zadnego doświadczenia? Doświadczenie nalezy zdobyć, inzynier bez doświadczenia po studiach też nie zarabia kokosów, prawnik, lekarz tak samo, wiec nadal to smetne pie**olenie. Nie wspominając że typiara pracuje dwa razy tyle co nauczyciel.

SQRW3L_ponury napisał/a:

Nauczyciel jest odpowiedzialny m.in. za zycie dziecka pozostającego pod jego kuratelą wiec tekst o braku odpowiedzialnosci obanza jedynie nieogarniecie całego spektrum tematu
No tak jak gówniaka zamknie w klasie i ten skoczy z okna to wtedy jest odpowiedzialność. a jaka jest odpowiedzialność za wykonywana prace w tym nauczanie? Prawie żadne, nauczyciel jest uprzedzany o wizytacjach dyrektora i kuratorium, i wtedy odpie**ala niesamowita szopke na lekcji. A tak wystarczy że odpie**oli minumum i dyrektor nie moze go zwolnić no chyba ze wywinie jakis srogi numer. Śięgnijcie pamiecią jak nauczali was w szkole wiekszość miała na to WYj***nE!!!

SQRW3L_ponury napisał/a:

Jeszcze wieksze zyciowe nieudaczniki nie konczą zadnych studiów - ba, są nawet tacy bez matury a czasem trafi sie i osioł jedynie po zawodówie czy wrecz podstawówce - najśmieszniejze ze takie 'życiowe przegrywy' bez wiedzy i edukacji niezwykle łatwo podważają naukowe standardy/osiągniecia w imie swoich zdupywzietych teorii na które nie mają żadnych dowodówNie sądź innych po sobie, chociarz i te pare słów samokrytyki jest dobre, oby tak dalej to może coś ci kiedys zaświta.

SQRW3L_ponury napisał/a:

PS. jezeli w tym kraju znajdują sie miliardy na kler, dziciorobów a nawet krowy i swinie+ to absolutnie nie widze powodu dla którego miałoby ich brakować na podwyżki dla nauczycieliI to jest właśnie przykład porażki edukacyjnej, brak rozumienia tekstu czytanego. Na świnie i krowy ma dac unia, albo i nie . No ale co sie dziwić , belfry tez łykneły takie medialne gówno, to tylko świadczy o ich poziomie intelektualnym.

SQRW3L_ponury

2019-04-10, 11:26
poligon6 napisał/a:

Nie no k***a, a ile ma dostawać bez zadnego doświadczenia? Doświadczenie nalezy zdobyć, inzynier bez doświadczenia po studiach też nie zarabia kokosów, prawnik, lekarz tak samo, wiec nadal to smetne pie**olenie. Nie wspominając że typiara pracuje dwa razy tyle co nauczyciel.MA dostawać wiecej niż typiara bo ma bez porówania bardziej istotną i odpowiedzialną robotę - typiare zastąpi byle szympans z nigru czy innej ukrainy albo automat w przeciwenstwie do nauczyciela - ogarnmiasz te róznice cyzy nadal bedziesz twierdził ze przestawianie paczek jest równie cenne (materialnie i społecznie) co opieka i edukacja bandy młodocianych zjebów

poligon6 napisał/a:

No tak jak gówniaka zamknie w klasie i ten skoczy z okna to wtedy jest odpowiedzialność. a jaka jest odpowiedzialność za wykonywana prace w tym nauczanie? Prawie żadne, nauczyciel jest uprzedzany o wizytacjach dyrektora i kuratorium, i wtedy odpie**ala niesamowita szopke na lekcji. A tak wystarczy że odpie**oli minumum i dyrektor nie moze go zwolnić no chyba ze wywinie jakis srogi numer. Śięgnijcie pamiecią jak nauczali was w szkole wiekszość miała na to WYj***nE!!!Własnie dlatego potrzebna jest zmiana - strajk jest tylko oznaką tej potrzeby - trudno żeby nauczyciele rozwiązzywali globalne problemy edukacyjne - od tego jest rzad - a własciwie powinien być ale ten woli przekupywać wyborców.


poligon6 napisał/a:

Nie sądź innych po sobie, chociarz i te pare słów samokrytyki jest dobre, oby tak dalej to może coś ci kiedys zaświta.Sądze ewidentnie po tobie - dowody na braki w edukacji sypią sie same i nie mam tu na mysli jedynie durnych tez - chociaŻ bym chciał :mrgreen:

poligon6 napisał/a:

I to jest właśnie przykład porażki edukacyjnej, brak rozumienia tekstu czytanego. Na świnie i krowy ma dac unia, albo i nie . No ale co sie dziwić , belfry tez łykneły takie medialne gówno, to tylko świadczy o ich poziomie intelektualnym.O łykanie mentalnego gówna pisze typ który twierdzi że laska na kasie przeciagajaca kajzerki i czipsy prcuje ciezej od nauczyciela uzerajacego sie z bandą rozwydrzonych bachrów za których los i bezpieczenstwo odpowiada karnie... kartoflana logika

PS. fakty pozostają faktami - kasa na kler, propagande, nierobów i swinie sie znajdzie a na nauczycieli nie i zadna prymitywna retoryka podszyta demagogią tego nie zmieni