18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na długowieczność 91-latka

Nathaniel_Demerest • 2013-12-20, 22:27
Starszy Pan, mimo zbliżania się grubymi krokami do setki (lat), nadal jest formie i zdrowiu. Poprosił nawet wnuczka, by nagrał go podczas jego codziennych treningów, by mógł zdradzić nam jak żyć, by dożyć do emerytury!



A to co pisze autor filmiku na YouTube:
Cytat:

Ostatnio mój dziadek (91 lat) poprosił mnie o to, by nagrać go podczas jego codziennego treningu i umieścić filmik w internecie.

Chciał pokazać jak wygląda jego sposób na walkę z czasem i przede wszystkim zachęcić Was i Waszych rodziców/dziadków do regularnej, przemyślanej aktywności fizycznej.

Od kiedy pamiętam, zawsze powtarzał "RUCH TO ZDROWIE!". Jest żywym dowodem na to, że każdy z nas ma olbrzymi wpływ na to jak będziemy wyglądać na stare lata. Jego kondycja jest efektem regularnych ćwiczeń i dobrej diety (o której w następnym odcinku;).

Pokażcie to nagranie swoim rodzicom i dziadkom, kto wie, może ich zainspiruje :)


markop4321

2013-12-20, 22:34
Tak k***a niech tak rusza tą głową to wylew murowany.

le...........ce

2013-12-20, 22:35
Nie jeden 50-60 latek wygląda gorzej od niego :ok:
Szacuneczek dla dziadka.

Crossblade

2013-12-20, 22:43
Stary z całym szacunkiem ! Ale, jak dziadziuś zaczął kręcić głową i komentować umarłem ze śmiechu ! :D Zdrówka dla Dziadka i Ciebie :) Pozdrawiam serdecznie.

milling

2013-12-20, 22:44
Szacun, w takim wieku 50 przysiadów :shock: Mam 20 lat i tyle nie zrobię, chociaż ćwiczę i jeżdżę na rowerze, bo kolana strzelają.

willyy

2013-12-20, 22:45
Dobra zajebiście się ten pan trzyma ,ALE jaki zawód wykonywał ? w kopalni albo przy rozładowywaniu wagonów przez całe życie nie robił , czemu ? Bo od 20 lat by w ziemi leżał. Forma formą (dziadek ma jak najbardziej rację trzeba się ruszać niezależnie od wieku) ale jak ktoś ma organizm wyeksploatowany to i w wieku produkcyjnym jest w gorszym zdrowiu od niego i żadne ćwiczenia nie pomogą.

Wiercik102

2013-12-20, 22:45
Leci piwo. Lokację kojarze chyba świętokrzyskie okolice Starachowice / Brody

4x4offroad

2013-12-20, 22:46
k***a,jego wnuk moze miec ponad 50 lat....

dz...........66

2013-12-20, 23:35
k***a mam 21 lat. Kiedyś grałem w kosza 5 lat a teraz ni ch*ja nie da rady bo mi kolano siada. Żeby było śmieszniej oglądam filmik jak dziadek napie**ala 50 przysiadów gdzie mi po 20 noga chce sp***olić jak cygan na socjal. Eh...

kaktuz

2013-12-20, 23:36
wszystko fajnie z tym że żadne ćwiczenie nie jest wykonane prawidłowo

BykoZauruz

2013-12-20, 23:38
Nathaniel_Demerest napisał/a:

Pokażcie to nagranie swoim rodzicom i dziadkom, kto wie, może ich zainspiruje



W pierwszej lepszej szkole
Podstawówka/Gimnazjum/itd
To by trzeba pokazać. To wtedy będzie prawdziwa inspiracja

mateuszmatel

2013-12-20, 23:38
O i to jest starość a nie siedzenie w oknie/przychodni/kościele. Moja prababcia ma 94 lata i nie ogląda telewizji bo twierdzi, że telewizja kłamie i woli posiedzieć prz komputerze. Od 2 lat ma internet, nauczyła sie nawet obsługiwać skype i odnalazła faceta którym opiekowała się podczas wojny. Jedyny problem jaki ma to słuch ale za to wzrok ma lepszy niż ja, potrafi nawlec nitke na igłe bez okularów.

james5

2013-12-20, 23:39
@4x4offroad
Jakie ponad 50 lat.... Mój dziadek ma właśnie 91 lat, a teraz będzie miał jeszcze więcej, a ja mam niecałe 20

@Wiercik102
Mogę się mylić, ale ten staruszek powiedział, że jeszcze zrobi kilkukilometrowe okrążenie wokół lasu kabackiego, a z tego co wiem takowy jest w Warszawie, ale może jest też tam, gdzie napisałeś

Mój dziadek też robi te skręty głową, ale żadnych pompek, ani przysiadów nie robi, bo już noga nie ta co kiedyś

rlkp

2013-12-20, 23:41
Chylę czoła przed taką osobą z takim ogromem pozytywnej energii. Tacy ludzie jak ten staruszek naprawdę są inspiracją dla nas, aby zacząć coś robić z swoim uzależnieniem od komputerów i ruszyć dupę do lasu żeby się trochę rozruszać.

Szacunek i dużo zdrowia!!!