18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na darmowy przejazd taksówką.

Mmanius • 2016-10-11, 22:17
Kierowca bez licencji

W............R.

2016-10-12, 13:12
Hehe, ja z racji kilku niedogodności związanych z moją pracą musiałbym średnio 10-15 razy w miesiącu jeździć taksówkami z jednego końca miasta na drugi.

Nie robię tego. Z założenia. Właśnie przez tę kampanię nienawiści rozpętaną przez taksówkarzy. Zachęcam do tego samego wszystkich innych - jazda komunikacją miejską naprawdę ma swoje zalety :) Można na przykład pomyśleć w spokoju...

REALLYMADBRO

2016-10-12, 13:38
Janusze zapie**alają na postojach, oddają jałmużnę firmie taksiarskiej, potem jeszcze vat z nich zetną a na końcu dochodowy. Po to, żeby legalnie zarobić na życie. A tu jakiś śmieć w starej e46 na krzywą mordę zapie**ala sobie i 40 zł kasuje. ch*j mnie obchodzi, że to uber. Niech wy*****la się zarejestrować legalnie tak jak ja i inni. Jak chce samowolkę, firma i kasa fiskalna. Nie ma łatwo.

P.S: Nie to, że jestem zawistną k***ą. Ale jakby każdy w tym kraju szukał luki w systemie, żeby zarobić to własnie tak by wszystko wyglądalo. Jeden znalazł lukę i zarabia na taksie, drugi znalazł lukę w systemie tego pierwszego i zarobił na nim.... Byłaby jedna wielka samowolka i każdy dymałby każdego.

2 sprawa, że nasze państwo to ścierwo, które uniemożliwia rozwijanie się. .. ale to juz inna kwestia.

Paranienormalna

2016-10-12, 14:18
pie**olony. Widziałeś pało zbolała żeby taksówkarz Ci paragon dawał Ty dusigroszowy matkojebco?! Mam nadzieje że następnym razem jakiś taksówkarz Ci łeb drzwiami rozjebie. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fdM

2016-10-12, 14:19
Ja już też nie korzystam z taxi, ale jakby ktoś miał zamiar, to polecam nagrywać przebieg trasy. Szczególnie jak się bierze taxi z dworca.