18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sposób na darmowe piwka!

Chicago • 2013-04-14, 23:19
[Materiał własny]

Jesteś nowy na Sadolu? Czy może pieczołowicie śledzisz wszelakie, obecne tutaj wydarzenia od dłuższego czasu? To bez znaczenia! Jeżeli jesteś pazerną fujarą i jedyne, czego pragniesz to zdobywanie wirtualnych piwek - oto krótki poradnik, specjalnie dla Ciebie! Jesteś nudny(a) i nie masz nic do powiedzenia? A może starasz się być fajny(a), tylko nie do końca Ci to wychodzi? Zapraszam do lektury! Poradnik zawiera trzy części: I. (specjalistyczne komentarze do materiałów o określonej tematyce), oraz II. (przydatne zwroty, nieadekwatne jednak do tematu) i III. (zakładanie nowych tematów).

CZĘŚĆ I.


1. WYPADKI
a) Gdy człowiek wzbija się w powietrze (najczęściej na wskutek potrącenia przez samochód, ale bywają również przypadki, w których po prostu ulega upadkowi z wysokości) wskazanym jest skomentowanie materiału następującymi sposobami:
-> "Zaufajcie mi, jestem ekspertem. Ma buty, żyje/Nie ma butów, umarł" itp.
-> Wklejenie not, które otrzymują uczestnicy rozmaitych konkursów, np:

b) Gdy materiał przedstawia poważnie uszkodzony pojazd, napisz "wyklepie się". Szansa, że poleci kilkanaście piwek!

2. HEJT
a) Gdy ktoś wstawia kompromitujący materiał, wystarczy napisać "ZA MATERIAŁ WŁASNY ZAWSZE PIWKO". Średnio kilkadziesiąt piw no i "najlepszy komentarz" oczywiście gwarantowany!
b) Tzw. Self-own (pojazd po samym sobie, żeby było śmiesznie. I tutaj utarło się wiele typowych komentarzy) - Gdy buszujesz po hardzie i natrafisz na wideo, bądź obrazek przedstawiający penisa niewielkich rozmiarów, napisz - "W końcu ku*as mniejszy od mojego" bądź coś w stylu " Nawet niepełnosprawne fizycznie i umysłowo warzywa mają bogatsze życie seksualne ode mnie "
c) Rasizm/szowinizm - nie ma nic prostszego, wystarczy w banalny sposób wyrazić swoją opinię pośrednio lub bezpośrednio na temat przedstawicieli innej rasy, narodowości, religii czy grupy społecznej.
->Gdy widzisz materiał prezentujący czarnoskórego człowieka, wklej wideo przedstawiające człekokształtnych w ich naturalnym środowisku, choć lepszy efekt może dać film z zoo. Możesz również dodać komentarz, np: "murzyn żyje, nie ma piwa", bądź (odnośnie materiału erotycznego: "Myślałem, że nie można zoofilii w Polsce rozprzestrzeniać..." i tym podobne)
->Przy materiale przedstawiającym innych ciemnoskórych ludzi najlepiej nawiązać w jakiś sposób do kozy. Jeden z popularniejszych komentarzy to: "Jeden kozojebca mniej, zawsze piwko!" Można również zabłysnąć fotką koranu uj***nego gównem.

-> Gdy na wideo widzicie kobietę, koniecznie wspomnijcie w komentarzu o kuchni ("jak to? skuter w kuchni?!?!?!" ; "Siedziałaby k***a w kuchni, to by nic jej się nie stało" ; "Znajdz sobie kobiete co Ci bedzie myla naczynia, po co masz sam sie meczyc.")
d) Anime - nie zwracaj uwagi na wartość merytoryczną tematu. Jak widzisz w tytule "Anime", wklej to:
Efekt murowany, średnia liczba piw za komentarz to około 100.
e) Nieciekawy materiał. Wstaw tego gifa i koniecznie dodaj adnotację, że "masz wyj***ne na ostrzeżenie", albo coś w ten deseń.
3. INNE
a) Troll - Jeżeli autor poda w opisie tematu notkę w stylu "Nie pytajcie, skąd to mam" ; "Nie pytajcie czego szukałem", to pewnie chodzi mu o to, żeby nie zadawać tych pytań... ALE ch*j, zapytam, skąd to ma, albo czego szukał, będzie tak w p*zdę śmiesznie, a do tego załapię piwka!
b) Gdy materiał jest ciekawy - wstaw tego gifa:
b) Gdy natomiast jest lekko szokujący bądź niesmaczny - wstaw:
(w zasadzie bez różnicy, jaki ten materiał. Zauważyłem, że napie**alają tego gifa wszędzie gdzie się tylko da)
bądź:

c) W przypadku, gdy inni użytkownicy zaczęli na siebie wjeżdżać w komentarzach - (najprawdopodobniejsze przyczyny - spór na linii - Cristiano Ronaldo/Messi, Katolicy/Ateiści, pseudo eksperci/eksperci i wch*j dużo więcej), możesz zrobić dwie rzeczy:
-> Zacytuj jeden hejt i wstaw :
lub


-> bądź, zaprezentuj inne stanowisko poprzez wklejanie takich gifów: http://www.ranker.com/list/the-best-popcorn-gifs-on-the-internet/michael-gibson (no tu się k***a można wykazać kreatywnością, 8 k***a stron, różnorodność gwarantowana)



CZĘŚĆ II.


Nieważne, na jaki temat traktuje dany materiał. Są takie treści i zwroty, które można bez problemów podpiąć pod dowolny temat, co daje tym samym niemal pełną swobodę i stanowi swego rodzaju kopalnię piw, o ile mogę się tak wyrazić.[/center]

1. HEJT - najprostsza metoda uzyskania aprobaty w postaci piwa. W końcu jesteśmy na sadistic.pl - trzeba komuś dopie**olić, ludzie tutaj cenią sobie tylko chamstwo i prostactwo, co nie? Dlaczego więc nie pluć jadem w każdym swoim komentarzu?
a) BongMan i jemu podobni - Sylwetki tego pana nie trzeba chyba przybliżać. Dla nowych - jedna z bardziej rozpoznawalnych postaci naszej społeczności, słynąca z wielu kontrowersyjnych wypowiedzi. To sprawiło, że nawet gdy nie jest obecny w dyskusji, bardzo często wspominany jest przez użytkowników.
"Suche jak ja pie**ole, aż zdziwiłem się, że to nie Bongman" ; "Czekamy na Bongmana i jego przemyślenia" ; "Zaraz przyjdzie Bongman i dopie**oli czymś suchym" "Ja już k***a wiem... Bongman ma drugie konto gdzie wrzuca kosmiczne suchary takie jak te i czeka aż się wyhejtują a potem dowala świeżym sucharem.
I nie ma ch*ja, że tak nie jest!" ; "szkoda ze ten z dlugimi wlosami to nie bongman"

Ten użytkownik to tylko przykład. Bongman tu, bongman tam. Pokazuje to fajną tendencję. Jak już ktoś jest rozpoznawalny - dobrze jest się przypie**alać do niego, nawet jak nie mawspólnego z tematem - liczą się piwka, nie jest ważne, że powstaje off-topic.

Fuuma (autor tematu, jego pierwszy post) napisał/a:

(...)
P.S. Pewnie żart bardziej ch*jowy niż te od BongMan'a


wormarder (najlepszy komentarz) napisał/a:

pierwszy temat i od razu pocisk na BongMana, nowy wie o co tutaj chodzi



b) Opcja podobna do tej z punku a), z tą różnicą, że opie**alamy kogokolwiek. "Przypie**olenie się do kogokolwiek, o cokolwiek." Możesz nawet lubić tego kogoś, ch*j z tym - trzeba po kimś pojechać, to w końcu sadol! Zaraz obok wjazdu na autorów (patrz. CZĘŚĆ I, punkt 2) popularne stają się wjazdy na innych komentujących użytkowników, a najczęściej spotykane to: "@up, widzę trudne dzieciństwo" ; "Po co wrzucasz wideo swojej mamy na sadola?" ; "O, to twój stary?" ; "Znalazłeś u taty w szafie?". Popularność zyskują również k***a poloniści z powołania, którzy szukają błędów w wiadomościach innych użytkowników, żeby mieli się do czego przypie**olić.
c) Rudzi - ch*j z tym, cokolwiek złego na nich powiesz, to będą piwka ;)


CZĘŚĆ III

1. ch*j z kreatywnością - zapie**ol obrazki i wideo z innych stron, nie usuwając przy tym znaków wodnych (tutaj pojawia się współpraca - Ty zapie**olisz sprawdzony materiał = piwka, a ponadto ktoś skomentuje i opie**oli Cię za to, że mogłeś przyciąć obrazek, by usunąć znaki wodne - on też dostanie piwka!)
2. Maniacy - Typ ludzi, który widząc popularność jednego tematu (najczęściej V-logera, bądź aktywnego użytkownika YouTube) zaczynają wrzucać kolejne materiały tego samego autora, najczęściej rozdzielając je na p*zdylion mniejszych artykułów. Dołącz do nich! Zrób z Sadola jeszcze większe wysypisko śmieci!


Temat jest satyrą na zachowanie licznego grona użytkowników Sadola. Nie ujawniam swojego stanowiska wobec zjawisk wymienionych przeze mnie w poradniku, gdyż nie taki cel tego tematu. Chcę zwrócić uwagę na żenujący poziom komentarzy, SPAM który zalewa nas, sadoli, codziennie niczym tsunami ch*jni. Nie mam nic do tego, że coś hejtujecie. Hejtujcie sobie dalej, ale do k***y, wymyślcie coś nowego, zacznijcie wyrażać swoje opinie w bardziej oryginalny sposób, tępe cwe*e. Z szacunkiem do użytkowników, którzy nie napalają się na te wirtualne piwa.

Opanujcie się, bo skończycie jak oni:
Frajer 1
Frajer 2

PS. No co, wk***iłem się.

ng...........th

2013-04-14, 23:26
Czyli za poradniki się nie dostaje piw?

masterstcs

2013-04-14, 23:26
radosna twórczość gimbusów w komentach za 3...2...1... :krejzi:

Cr...........an

2013-04-14, 23:29
Czekamy na pierwszego gifa.

ng...........th

2013-04-14, 23:33
to może ja pierwszy:

mo...........et

2013-04-14, 23:35

Nie no, w ch*ja lecę. Piwko dla autora za tę wstawkę. Po prostu mówi jak jest.

is...........ay

2013-04-14, 23:38
Chicago napisał/a:

Chcę zwrócić uwagę na żenujący poziom komentarzy, SPAM który zalewa nas, sadoli, codziennie niczym tsunami ch*jni.


Cytat:

Tsunami, tsunami, kobiety z ku*asami.


Grzyb18

2013-04-15, 21:25
No to czekamy na przemyślenia BongMana...