18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Sport to zdrowie

~_Yarko_ • 2021-07-10, 14:00
Pod warunkiem, że przeżyje się treningi.


Krzysztof_Elbląg

2021-07-10, 14:07
k***a nawet 20 kilo dziś te pipy nie udźwigną
JA BRAŁEM 100

ProVVe

2021-07-10, 14:38
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

k***a nawet 20 kilo dziś te pipy nie udźwigną
JA BRAŁEM 100



Nie te pipy nawet 60kg nie podnoszą. 2 x20kg + 20gryf z zatrzaskami (chyba ze tam jest 4x20). W każdym razie jak można kobiety nie dać rady unieść bad głowę. Nawet Ci "baletmajstry" w rajstopach podnoszą je :-D

Kingu825

2021-07-10, 14:38
Co mu się stało kręgosłup jebnął?

Manii

2021-07-10, 15:00
Kingu825 napisał/a:

Co mu się stało kręgosłup jebnął?




Cisnienie srodpiersiowe mu skoczylo przy pierwszym rwie do klaty na wskutek nabrania i trzymania powietrza, przez co odcielo krew do serca na moment. Z chwila szybkiego wypuszczenia powietrze przed dugim rwem, krew gwaltownie doplynela do serca, cisnienie w kablach spadlo a tym samym odcielo go jak mudzyna z polmetrowa faja na widok nagiej samicy.

silwerbalk

2021-07-10, 16:06
Upadł jak Jezus pod krzyżem.....

Pa...........ku

2021-07-10, 16:08
Manii napisał/a:

Cisnienie srodpiersiowe mu skoczylo przy pierwszym rwie do klaty na wskutek nabrania i trzymania powietrza, przez co odcielo krew do serca na moment. Z chwila szybkiego wypuszczenia powietrze przed dugim rwem, krew gwaltownie doplynela do serca, cisnienie w kablach spadlo a tym samym odcielo go jak mudzyna z polmetrowa faja na widok nagiej samicy.



Ale bzdury wypisujesz . Zapierniczył se w szczękę gryfem .

Kup sobie lepszy monitor albo ten umyj raz na 5 lat chociaż.

Manii

2021-07-10, 16:26
Paszczaku napisał/a:

Ale bzdury wypisujesz . Zapierniczył se w szczękę gryfem .
Kup sobie lepszy monitor albo ten umyj raz na 5 lat chociaż.



Rzeczywiscie nie zauwazylem ze sie uderzyl. Ale nie wiem czy samo uderzenie gryfem unoszonym w gore by go tak odcielo. Tak czy siak, podany mechanizm nie jest bzdura i wiedza o nim moze sie przydac tym co dziwgaja zeby sie nie pompowali i nie wypuszczali gwaltownie powietrza przy dzwiganiu.

Pa...........ku

2021-07-10, 17:10
Manii napisał/a:

Rzeczywiscie nie zauwazylem ze sie uderzyl. Ale nie wiem czy samo uderzenie gryfem unoszonym w gore by go tak odcielo. Tak czy siak, podany mechanizm nie jest bzdura i wiedza o nim moze sie przydac tym co dziwgaja zeby sie nie pompowali i nie wypuszczali gwaltownie powietrza przy dzwiganiu.



Może se jęzora przegryzł jak uderzył :) . Albo szarpneło mu kręgi szyjne . Sport to zdrowie


swampman

2021-07-10, 17:51
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

k***a nawet 20 kilo dziś te pipy nie udźwigną
JA BRAŁEM 100



no wlasnie on ma 100. ma po 2

garota

2021-07-10, 19:49
facet probuje podrzucic 100 kg a p*zdy na sadolu z nim cisną że nie ma siły. No a jeśli wasze panny mają po 100 kg to przykre...serio współczuję bo jedyne co jest podrzucane w waszym związku to wasze cherlawe ciała na ich spasionych brzuchach.

Baletnice i inne tancerki współpracują z partnerami. Sztanga z obciążeniem jest jak wasze stare. Sztywna, ciężka i miał w ją łapach nie jeden spocony gościu. Pozdro

dżonyłojlker

2021-07-10, 20:32
swampman napisał/a:

no wlasnie on ma 100. ma po 2



Nawet na takie gówna dajesz się łapać.

garota napisał/a:

facet probuje podrzucic 100 kg a p*zdy na sadolu z nim cisną że nie ma siły.



Wynik po ch*ju. Kobiety w kat 48kg biorą więcej :roll:

Kondzio0888

2021-07-11, 03:30
Kingu825 napisał/a:

Co mu się stało kręgosłup jebnął?



Zobaczył gwiazdki przed oczami po prostu i miał takie omdlenia

ProVVe

2021-07-11, 10:19
garota napisał/a:

facet probuje podrzucic 100 kg a p*zdy na sadolu z nim cisną że nie ma siły. No a jeśli wasze panny mają po 100 kg to przykre...serio współczuję bo jedyne co jest podrzucane w waszym związku to wasze cherlawe ciała na ich spasionych brzuchach.
Baletnice i inne tancerki współpracują z partnerami. Sztanga z obciążeniem jest jak wasze stare. Sztywna, ciężka i miał w ją łapach nie jeden spocony gościu. Pozdro



Nie zesraj się i nie opisuj tutaj swojej sytuacji na kwadracie. Rozumiem kazdy orze jak może, ale kiedys będziesz miał lepiej i nauczysz się czytać, a baba ci odsatpi trochę masy, lapa się zmieni z suchej krakowskiej na dobry kabel (moze tonty jesteś skoro się rzucasz jak leszcz na peczak. To sory nie poddawaj się będzie jeszcze kocur) Oczywistościami o ciężarach sztywnych, wspolpracach nie musisz się chwalić. Babe swoja jakby nie byla wygrzmoc dobrze to bedzie szczupla, a tobie ciśnienie spadnie. Pozdro