18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sport to zdrowie

EksporterZła • 2021-04-02, 21:39
Dnia pewnego na gali Cage Fury FC 94 spotkali się Khetag Pliev i Devin Goodale. A cóż tam się stało? Oddaje głos prezydentowi organizacji:


Cytat:


Jak dziwna była ta sytuacja… Siedziałem przy klatce gdy walka się skończyła. Wszedłem do niej i usłyszałem, że nie mogą znaleźć jego palca… Rozumiem, że to Prima Aprillis… Ale gdy spojrzałem na jego dłoń to wystawała tylko kość. Odłączył się od dłoni, odpadł. Moje pierwsze pytanie brzmiało: gdzie jest palec? Myśleliśmy, że wypadł poza klatkę, nie mieliśmy pojęcia gdzie jest jego palec. Twierdzili, że jest w rękawicy – jak więc miało się to wszystko wydarzyć? Chciałbym zobaczyć wideo, bo to było bardzo, bardzo dziwne.



Tak. Podczas jednej z akcji, Pliev złamał palec u dłoni. Gdyby tego było mało, podczas przerwy między drugą a trzecią rundą komentatorzy zauważyli, że zawodnik stracił palca w trakcie walki. Nadal nie wiadomo jak doszło do tej kontuzji. W trakcie drugiej rundy panowie starli się pod siatką, a Pliev zwracał uwagę sędziemu, że jego przeciwnik łapie go za rękawice. Żadna jednak ze stron nie zorientowała się, że palec oderwał się od dłoni „The Liona”.

Walka została oficjalnie przerwana, a wygranym został Goodale przez TKO.







Dodam, ze był i happy end, palec znaleziony i przyszyty.





trochę wstyd z czymś takim na harda, praktycznie krwi brak i happy end, ale jeśli się mylę proszę o przeniesienie

xXx5226

2021-04-02, 21:45
Stracić palec na ringu to trzeba po prostu pecha mieć.

EksporterZła

2021-04-02, 21:54
xXx5226 napisał/a:

Stracić palec na ringu to trzeba po prostu pecha mieć.



dzięki temu trafił na sadistica, to jakby w lotto wygrał.

NiemiecWaszPan

2021-04-02, 22:59
Krwi praktycznie brak, film usunięty, fotka z jakimś odgryzionym paluszkiem... To się nawet na główną nie nadaje.

Palec całkowicie oderwany i przymocowany spowrotem jedynie szwami? Żadnego śrubowania, żadnych blach łączących kości? Paluszek na ost. focie ładnie wygląda, jakby tylko delikatnie rozcięty i zszyty był. Żadnej opuchlizny, czy zmiany koloru? 1 fota strasznie fejkowo wygląda. Dzieciak by wyciął tak palca w paincie. 2 fota też fejkowa. Tak nie wygląda uj***ny paluch. Marny aprillisowy żarcik, który gimby i wrzucający łyknęli jak pelikan gówno. Jakiś doktorek się wypowie w tej sprawie?

~DMT

2021-04-02, 23:05


NiemiecWaszPan napisał/a:

Jakiś doktorek się wypowie w tej sprawie?



Proszę bardzo: Palec nie został całkowicie oderwany, widać na zdjęciach, że skóra go przytrzymała...


Wybicie paliczka, z rozerwaniem wewnętrznej struktury skóry, bez naruszenia ścięgien. Ściema pod publikę jak ch*j.... :kawa:

EksporterZła

2021-04-02, 23:41

~DMT

2021-04-02, 23:53
EksporterZła, wydaje mi się, że nadajemy na podobnych falach, więc posłuchaj kolegi trochę bardziej doświadczonego, bez spiny.... ŚCIEMA!

Rozjebie

2021-04-03, 00:29
Albo palec się oderwał podczas walki, albo nie - po ch*j drążyć temat? Jeśli to prawda, to tak samo mało mnie to interesuje jak fejk

pro_avenger

2021-04-03, 01:28
Sciema, palca nie miał jak wychodził do walki, chciał wyłudzić odszkodowanie 8-)