18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Spontaniczne wyładowanie złości...

Halman • 2022-05-20, 10:28

to kontuzja cudzej nogi... :-D

stopwar

2022-05-20, 11:15
Lepszy koń CrazyEdka z cycami, niż trzech pedałów z rakietami.

Pawehan

2022-05-20, 13:34
pablohasan napisał/a:

co to za sport?



Dla pedałów

htp

2022-05-20, 14:10
Pawehan napisał/a:

Dla pedałów



Zastanawiam się, skąd masz taką wiedzę? Bo na pewno nie od pedałów.

Qerty12

2022-05-20, 15:06
Nienormalni ludzie tu są. Wszystko co ktoś zrobi pokaże, każdy sport, akrobacja, ubranie, to jak mówi, jak się zachowuje itp literalnie wszystko jest okrzykiwane mianem "pedalstwa". Prosiłbym jakiegoś najbardziej męskiego użytkownika tej strony, który również wszędzie widzi pedałów dybiących na jego cnotę o podanie mi kilku rzeczy jakie w jego mniemaniu nie są tęczowo naznaczone.

maxkulczyk

2022-05-20, 15:47
Co za ciota patentowana , przegrał grę i wyj***ć chłopu chciał paletka, a trafił niewinnego typa. Teraz powinni mu obydwu naj***ć, aby mu się odechciało grac kiedykolwiek cieciowi.

dance4life

2022-05-20, 23:47
Przelecialo fartem, obrotem, obok ziomka w czarnych spodenkach - on to dopiero ma mindfucka co sie odwalilo

martinezlcm

2022-05-21, 10:58
Qerty12 napisał/a:

Nienormalni ludzie tu są. Wszystko co ktoś zrobi pokaże, każdy sport, akrobacja, ubranie, to jak mówi, jak się zachowuje itp literalnie wszystko jest okrzykiwane mianem "pedalstwa". Prosiłbym jakiegoś najbardziej męskiego użytkownika tej strony, który również wszędzie widzi pedałów dybiących na jego cnotę o podanie mi kilku rzeczy jakie w jego mniemaniu nie są tęczowo naznaczone.



Twoim problemem jest to, że próbujesz się doszukać logiki, od ludzi upośledzonych / trolli :D